Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSVita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sony explains why you can't transfer UMDs to your Vita
    As reported earlier this month, a program in Japan that lets users download digital versions of their PSP UMD games to …

    Comment


    • Καλορίζικο σε όσους το πήραν.
      Άντε να παίρνουμε σειρά και οι υπόλοιποι.

      Αν βγάλουν κάποια στιγμή και κάνα emulator για Dreamcast τώρα που υπάρχει η δύναμη θα είμαι πολύ χαρούμενος...
      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • Sony explains why you can't transfer UMDs to your Vita
        http://www.eurogamer.net/articles/20...s-to-your-vita
        Φοβερά επιχειρήματα...
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Αντε με γεία παιδία!!!

          Θέλουμε περισσότερο feedback

          Evans έχεις ξετινάξει την μπάνκα,βγάζεις και λεφτά στο εξωτερικό από την χώρα...ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑΛΑ


          Comment


          • Πέρασα απ'τα Seven στην γειτονιά μου και ήδη έχουν βγάλει παιχνίδια για ενοικίαση. Βέβαια εκτός των Uncharted και Rayman δεν βλέπω να αξίζει κανένα άλλο.

            Comment


            • Καλά γιατί κανένας δε γράφει εντυπώσεις;

              Έπαιξα λίγο με Near και μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά. Πολύ απλό στη χρήση και με άμεσα αποτελέσματα. Χτες το βράδυ μπόρεσα να βρω 3 παίχτες, ενώ σήμερα άλλους 6. Στη γειτονιά το κάψαμε το θέμα, αρκετοί early adopters . Ένας με έκανε και friend request.

              Comment


              • Εχει software update ,παταω οκ και με γυριζει πισω στο βημα ''Do you want to use your account on your psvita system?''.Παταω ναι,μου γραφει οτι εχει update ,παταω παλι οκ και με στελνει πισω.Γιατι?

                Edit.To βρηκα.λολ

                Εντυπωσεις αργοτερα.

                Comment


                • Χαχα και εγω μπερδευτηκα σε αυτο το σημειο

                  Ασχοληθηκα γυρω στο 4ωρο με το beast. Eλιωσα το Welcome Park για trophies , εβγαλα photos, εκανα browsing , επαιξα demos , ειδα trailers , επαιξα το UC : Golden Abyss .

                  Το συστημα γαμει και δερνει , τελεια + μεγαλη οθονη , η αφη ανταποκρινετε 100% τελεια . Με το που το πιανεις στα χερια σου , δενει αρμονικα με τις παλαμες και τα δαχτυλα σου βρισκουν αμεσως τη θεση τους . Με το που το επιασα εγω ηταν σαν να το ειχα καιρο.

                  Το Rayman απο το λιγο που το ειδα μεσω του demo ειναι απλα φοβερο,γαματο , ολα τα λεφτα κτλ. ΑΚΡΙΒΩΣ οτι πρεπει για φορητη κονσολα.
                  Το Uncharted μου αρεσε μπορω να πω , το μονο που με ξενερωσε ειναι το οτι δεν μπορω να στοχευσω το ιδιο καλα οσο μπορουσα με το ps3 controller στους 3 uncharted τιτλους.

                  Ο browser μου φανηκε καπως αργος αλλα ισως φταιει η ταχυτητα μου , θα το δοκιμασω σε κανα Starbucks για να δω καλυτερα.

                  Να ρωτησω κατι . Γιατι οταν βαζω τον preorder κωδικο εδω μου λεει : "Προέκυψε σφάλμα με τον κωδικό προπαραγγελίας." ;

                  Comment


                  • Μπορεί να μην έχουν ανέβει ακόμη στο store, κάνε λίγη υπομονή και δοκίμασε και αύριο. Υποτίθεται θα το παραλάμβανα σήμερα αλλά φευ. Καλύτερα βέβαια ούτε unboxing δεν έχω το κουράγιο να κάνω.
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Πρωτες εντυπωσεις.

                      1.Εντυπωσιακη οθονη και μεγαλη(δεν περιμενα οτι θα μου φαινοταν τοσο μεγαλη).
                      2.Πολυ καλο/λειτουργικο interface.
                      3.
                      Originally posted by Bartman
                      Με το που το πιανεις στα χερια σου , δενει αρμονικα με τις παλαμες και τα δαχτυλα σου βρισκουν αμεσως τη θεση τους .



                      Αυτα για αρχη.

                      Comment


                      • .

                        Εν τω μεταξυ στο near εχω βρει συνακτες απο enternity (sephiroth) και απο authority (yaponvezos).

                        Comment


                        • Eβαλα dynasty warriors.Ειχα δει κατι εικονες αλλα δεν περιμενα να δειχνει τοσο καλα.Τα χρωματα πολυ ζωντανα,και καθαρα γραφικα.

                          Edit.Demos διαθεσιμα φαινεται οτι εχει πολυ λιγα αλλα στην πραγματικοτητα εχει πολυ περισσοτερα αν πατε στο καθε παιχνιδι(που υπαρχει για αγορα) ξεχωριστα.

                          Comment


                          • Vita η Tablet για τις φορητες αναγκες?? Ιδου η απορια.. Οσο και να προσπαθω στο μυαλο μου το ipad ειναι σχεδον αχρηστο(αλλα τελειο gadget) και τα games του Vita μεχρι στιγμης μου ειναι εντελως αδιαφορα, το hardware επίσης ειναι sub-par σε σχεση με καλα tablets.. Κατι απο τα 2 θελω να παρω καποτε ομως...

                            Comment


                            • Αν θέλεις το συζητάμε αναλυτικότατα μέσω pm ή μέσω skype, πέρασαν από τα χέρια μου iPad, Android tablet, PS Vita και μπορώ να σου πω κάποια πράγματα.

                              Comment


                              • Προσωπικα στο δίλλημα tablet ή οποιαδηποτε φορητη gaming συσκευη δεν θα επελεγα ποτε το πρωτο.

                                Ο καθενας βεβαια με τις προτιμησεις του και τις αναγκες του.


                                Δοκιμασα και το fifa btw και ειναι εξαιρετικα κοντα στην εκδοση για κονσολες.

                                Comment

                                Working...
                                X