Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Δεν έχω καταλάβει βέβαια ακόμα αν είναι διαφήμιση για το Ράδιο Αρβύλα, την Ελληνοφρένεια, ή καινούργια εκπομπή... Δεν είναι σαφές.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Κάτι ξέρουν και απενεργοποίησαν τα σχόλια για το βίντεο οι της νέας δημοκρατίας, αν δεν το έκαναν θα έπεφταν πολλά βρισίδια.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • το μηλο κατω απο τη μηλια
        sigpic

        Comment




        • Και το κορυφαιο!

          Comment


          • sigpic

            Comment





            • ----


              Θα παραμένω Χρυσαυγίτης, αλλά πάνω απ' όλα Έλληνας! Θρησκευτικά, θα παραμείνω Έλληνας 12θειστής (Δίας, Ήρα, Άρης, κ.α.) και δεν προτίθεμαι να επιστρέψω στο φασιστικό μόρφωμα του Χριστιανισμού, του οποίου είναι παγιδευμένοι πολλοί Έλληνες κοιμισμένοι υπό την επήρεια της Εβραϊκής προπαγάνδας. Όταν θα κάνω οικογένεια με παιδιά, θα τα βαπτίσω με τα Αρχαιοελληνικά ονόματα κι όχι με αυτά βάσει της Χριστιανικής ψευτοθρησκείας τους!
              Τους δολοφόνησαν ΟΛΟΥΣ για να ευνοηθούν χρηματικά οι δολοφόνοι αυτοί για να χρεωθεί όλος ο κόσμος το ρεύμα, το φαγητό, το πετρέλαιο, κ.α., ενώ μπορούσε να τα αποκτήσει δωρεάν, όπως τον ηλεκτρισμό του Νίκολα Τέζλα που τον δημιούργησε για να έχει κάθε σπίτι δωρεάν ηλεκτρισμό και δε θα πληρώναμε την κάθε ηλίθια ΔΕΗ.
              Και πολλοί ξέρετε το μύθο των 6 εκ. Εβραίων που προπαγανδίζουν οι βρωμιάρηδες. Ο Σπίλμπεργκ (καλά διαβάσατε, ο σκηνοθέτης) και ένας Εβραίος καθηγητής στην Γαλλία τα ομολόγησαν. Ήταν στην πραγματικότητα 2 εκ., κι όχι 6! Κοινώς, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΒΡΑΙΚΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ! Το μόνο που υπάρχει είναι το ολοκαύτωμα όλων των λαών ΕΚΤΟΣ των Εβραίων!
              Το τερματισε

              Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

              Comment


              • τι ΕΠΟΣ.

                Comment


                • Για λύπηση...
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Ti den katalavainete?
                    O Tezla ton hlekrismo ton eftiakse gia na mhn plhrwnoume thn hlithia thn DEH!
                    Alla toso xristianoi pou eiste ti na katalavete?
                    A re kervanos tou Dia pou sas xreiazetai....
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Δεν είχα καταλάβει πως υπάρχει πλαφόν στο πόσοι νεκροί χρειάζονται για ολοκαύτωμα...
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • Το έχω κάνει ήδη copy paste όλο.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Δεν μπήκαν καν στον κόπο να το διαβάσω όλο αυτό το πράγμα αλλά δεν νομίζω ότι είναι αστείο για αυτό πληζ μην το ξεφτυλίσετε. Οκ τραγικό να αναφέρει αυτά τα πράγματα το συγκεκριμένο άτομο αλλά μην κάνετε κι εσείς σαν να πέφτετε από τα σύννεφα ή σαν μην καταλαβαίνεται τι συμβαίνει.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • FIGHT!!!

                              sigpic

                              Comment


                              • lol γερή μάχη.

                                Comment

                                Working...
                                X