Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γίνεται να μπαναριστούν οι πισάδες του φόρουμ μόνιμα,να ησυχάσουμε;
    Carpe diem

    Comment


    • Γίνεται αλλά θα πρέπει να πάρω τον μπούλο και 'γω οπότε σκέφτομαι το τομάρι μου.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • OK και το resize, μένει το dark theme.
        Υπόψιν αν χρησιμοποιήσετε το Quick reply θα χρειαστεί να κάνετε refresh τη σελίδα για να δείτε τα αποτελέσματα του resize.

        Image test προς τιμήν του Sinclair για τη συμβολή του στο Collector's thread:

        Comment


        • Προστέθηκε dark theme.
          Μπορείτε να το αλλάξετε διαλέγοντας το "midnight blue" κάτω αριστερά στην κεντρική σελίδα.

          Γενικά είναι ΟΚ, αν κάποιο χρώμα αποτελεί πρόβλημα πείτε το να το δούμε.
          Προς το παρόν βλέπω ωραίο post στο Play room, πάω να τσεκάρω

          Comment


          • Μεταφορά των threads "Πρόσφατες αγορές" και "Post your pic" στο collector's corner για να είναι σε πιο προσωπική γωνία με τη σκέψη να κάνουμε posts με μεγαλύτερη άνεση.

            Αν υπάρχει ένσταση αναφέρατε.

            Comment


            • To Post your pic γιατί;
              Carpe diem

              Comment


              • Για μεγαλύτερο privacy όταν ποστάρουμε φωτογραφίες.
                ΟΚ μπορεί να μην έχει άμεση σχέση με collections αλλά το φαντάζομαι να ποστάρουμε όταν παίζουμε κάποια games, arcades κτλ.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Προστέθηκαν κάποια smileys, θα μπουν κι άλλα με τον καιρό

                  Edit: OK συμπληρώθηκε η γκάμα. Μπορείτε να προτείνετε και άλλα αν θέλετε να εκφραστείτε και δεν βρίσκετε το icon σας.

                  Comment


                  • Έκανα τους admin με full access, λογικά δεν είστε πλέον admin από lidl. Sub, Rampo τσεκάρετε.
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Ντροπή στον Ryu.Που είναι τα emoticons Star Wars;Τι κάνει το κράτος,τι κάνει η πολιτεία;Ντροπή κι αίσχος.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Λόγω απαίτησης του κοινού και νέας ταινίας Star Wars προστέθηκαν ανάλογα εικονίδια. Ανακαλύψτε τα!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Το έκανες πολύ σωστά.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Προσπαθώ ν' ανεβάσω μία γραφίστικη art δουλειά μου εδώ στην υπογραφή μου, αλλά για κάποιον λόγο αντί να μου βγάλει αδιαφανές φόντο, μου βγάζει το λευκό φόντο. Υπάρχει κάποιο bug εκεί που δεν αφήνει τα αδιαφανή φόντα από αρχεία PNG και δεν το ξέρω;
                            sigpic

                            Comment


                            • Απ'όσο δοκίμασα όχι, ίσως αν υπερβαίνει το όριο των 200kb να την μετατρέπει σε jpg. Στείλε σε pm το link της εικόνας ή με attachment στο webmaster@gamers-odyssey.net για να το δούμε.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ryu_gr View Post
                                Απ'όσο δοκίμασα όχι, ίσως αν υπερβαίνει το όριο των 200kb να την μετατρέπει σε jpg. Στείλε σε pm το link της εικόνας ή με attachment στο webmaster@gamers-odyssey.net για να το δούμε.
                                Στην έστειλα. Αν υπερβάνει από κάπου το όριο, πείτε μου να την τροποποιήσω κάπως.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X