Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έγινε ξανά in stock το Uncharted 3 στα 30 ευρώ από το Zavvi

    Αν πάρετε και τίποτα άλλο και η παραγγελία σας γίνει άνω των 40 λιρών χρησιμοποιείστε και αυτό τον κωδικό VCUK40 για έκπτωση 4 λιρών


    Comment


    • Επισης Sonic Generations 20 GBP, Portal 2 18 GBP, Dodonpachi 15 GBP, Deus Ex 10 GBP στα διαφορα συνηθη στεκια.
      Child of Eden 5 GBP @ Asda (Evans exclusive offer).

      Comment


      • Lol ποτε δεν ασχοληθηκα με asda, ηρθε η ωρα μαλλον :p .

        Comment


        • 5$ off στα kontrol freeks με το κουπονι KFPHX ειναι για καποιες ωρες ακομα μονο..

          Comment


          • 3DS Zelda edition 169EUR @ Amazon.de.
            Μεχρι πριν λιγο ειχε και Vita 200 GBP @ Zavvi αλλα το αλλαξαν ηδη στην προτεινομενη τιμη.

            Comment


            • 3DS? Really?

              edit: Νόμιζα ότι το αγόρασες, sorry . my bad.

              Comment


              • Οχι ειπαμε, αλλα ουτε η τιμη ειναι (ιδιαιτερα) εξωφρενικη, ουτε η αγορα 3DS ειναι πλεον τοσο παραλογη οσο νομιζεις.

                Comment


                • Καλα, δεν υπαρχει λογος στο να αγορασει καποιος ενα μηχανημα που ειναι δεδομενο το redesign του στο αμεσο μελλον, εκτος και αν καιγεται τοσο πολυ για να παιξει καποια games η επειδη θελει να το εχει στη συλλογη του- κατι που προφανως και δεν ειναι κατακριταιο. Τωρα το τι νομιζω ασε να το ξερω καλυτερα απο εσενα.

                  Comment


                  • Τι έγινε ρε σεις, ξύλο;

                    Comment


                    • Απο το ipad γραφω, δεν μπορω να ειμαι και πολυ αναλυτικος, δε θελω να παρεξηγηθω :p . πριν μπερδεψα τα topics, νομιζοντας οτι αγορασε 3ds, κατι που μου εκανε εντπυωση. Τβρα τα σχολια για το τι νομιζω κτλ ειναι περιττα (το υφος βασικα πισω απο αυτα).

                      Comment


                      • Κοινως, ξυλο.

                        Μου-αχαχχαχα, πονταρω τα παντα ολα στον Evans. Ξερει ninjitsu!
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • στον Xeno εγω:dwarf::axe::spank:rc::star wars:

                          Comment


                          • Χαλαρά Xeno. Τόσα χρόνια βαρελάς στα fighting games ε τι στο καλό!

                            Άσχετο είδε κανείς τη σπηλιά μου;
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • 4,66 ευρώ το Bastion στο Steam μόνο για σήμερα, όσοι πιστοί προσέλθετε, δε χάνεται αυτό λέμε!!!

                              Discover the secrets of the Calamity, a surreal catastrophe that shattered the world to pieces.

                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Dark Souls - Limited Edition (Xbox 360/PS3) - 27,45 € @ zavvi.com
                                Deus Ex: Human Revolution Collectors Edition (Xbox 360) - 74.45 € @ zavvi.com
                                The Elder Scrolls V: Skyrim (Xbox360/PS3) - 22.49 £ @ amazon.co.uk
                                Batman: Arkham City (Xbox360) - 24.99 £ @ amazon.co.uk
                                Rayman Origins (Xbox360/PS3) 26.97 £ @ amazon.co.uk

                                Comment

                                Working...
                                X