Announcement

Collapse
No announcement yet.

Final Fantasy XV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multiplayer DLC που διαδραματίζεται μετά το chapter 13 και πριν το 14. Φτιάχνεις δικό σου χαρακτήρα και παίρνεις μέρος σε αποστολές μαζί με άλλα τρία άτομα ή το AI.

    Comment


    • Sigh...
      *Βγάζει από το πορτοφόλι ένα 20ευρω και ετοιμάζεται για replay το Μάρτιο.*

      Comment


        • An all-new dungeon - Insomnia City Ruins: Expanded Map
        • New features such as first person mode, new gear, and new bosses.
        • Armiger Unleashed – after you collect all 13 royal arms, a more action-oriented mode of the Armiger is unlocked
        • Royal Vessel – the boat from FFXV is now a controllable vehicle. The same body of water (between Cape Caem and Altissia) can now be freely explored.
        • All season pass content – Episode Gladiolus, Episode Prompto, Multiplayer Expansion: Comrades, and Episode Ignis.
        • Over a dozen pieces of DLC, including weapons, Regalia car skins, and item sets.
        • The critically acclaimed game – FINAL FANTASY XV.

        Από τιμή τώρα τι παίζει με αυτό; Βλέπω 50€. Άρα πάει λογικά 20€ upgrade; Γνωρίζουμε σίγουρα; Θα κυκλοφορήσει σε δισκάκι ή μόνο ψηφιακά; Πρόσθεσαν περιεχόμενο στο chapter προς το τέλος που έλεγαν ή όχι; Η έκδοση για το PC θα περιέχει το πακέτο ή θα είναι η απλή έκδοση; Πολλά τα αναπάντητα ερωτήματα Βέβαια απ' ό,τι καταλαβαίνω θα πάνε και για δεύτερη γύρα updates, DLC κλπ, επομένως η Complete Edition θα αργήσει. Μάλλον θα περιμένω έως τότε, σε κάνα δυο χρόνια δηλαδής

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Θα κυκλοφορήσει σε δισκάκι ή μόνο ψηφιακά;


          Νομιζω με αυτη την εκδοση παιρνεις τα παντα ολα, και το καινουργιο dlc και το περιεχομενο του season pass. To κακο ειναι οτι για εμας που εχουμε την original εκδοση πρεπει να σκασουμε κανενα 50αρι ακομα για ολα αυτα .

          Επισης νομιζω οτι ναι υπαρχει extended final chapter αν κρινω απο το βιντεο και το γεγονος οτι εχει μπει επιτελους και η insomnia στο game ως νεα περιοχη. Εχει μπει επισης και ελεγχος των team members (που βγαζει και νοημα αφου τo gameplay του εγινε introduced στα dlcs). Τελος παντων, οντως απο τη στιγμη που εχουν πει οτι θα υπαρξει και year 2 πιθανον προς το τελος του ετους να βγαλουν και την complete edition (imο καλυτερα να εβγαζαν την complete κατευεθειαν).

          Επρεπε να βγαλουν το παιχνιδι στο τελος του 18 τελικα . Αλλο game θα παιξουμε σε κανα χρονο απο τωρα.
          Attached Files
          Last edited by nooto; 17-01-2018, 01:05 AM.

          Comment


          • Internet required λέει, wtf, τι εννοεί ο ποιητής Απ' ό,τι βλέπω περιέχει ό,τι είχε το season pass (3 boi stories) + επιπλέον πραγματάκια, τα οποία όμως δεν τα παίρνουν όσοι είχαν αγοράσει το season pass, επομένως τι να είχες πάρει την απλή έκδοση, τι να είχες πάρει την deluxe, τα ίδια φράγκα θα χρειαστεί να ξανασκάσεις Ξεφτυλίκια μεν, αναμενόμενα δε. Χαίρομαι που αγόρασα την limited έκδοση με ξεχωριστό steelbook που έχει εξαντληθεί και θεωρείται συλλεκτικό ήδη, επομένως μπορώ άνετα να την δώσω σε κάνα χρόνο και να ανταλλάξω ουσιαστικά με την ultra complete edition που θα βγει. Το μόνο κακό είναι πως ο συλλέκτης μέσα μου επιμένει να την κρατήσω και να αγοράσω εκ νέου, όμως οκ, αυτό είναι δικό μου χούι, θα δούμε όταν έρθει η ώρα.

            Όσο και να μου αρέσει το παιχνίδι, θα πάω πάσο στην έκδοση. Εξ άλλου να παίξω τόσο μεγάλο παιχνίδι δύο φορές σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα είναι overkill για εμένα, πόσο μάλλον όταν ξέρω πως θα πρέπει να το παίξω και τρίτη, γι' αυτό θα περιμένω. Πάντως όσο και να κράζω, από την άλλη χαίρομαι που δεν το άφησαν στην τύχη του και εξακολουθούν να του προσθέτουν τόσο πράμα ύστερα από τόσον καιρό. Απλά πρέπει να ξανακοιτάξουν λίγο το οικονομικό μοντέλο επειδή όσο πιο πολύ τους στήριξες day one, τόσο πιο ριγμένος νιώθεις. Αν ανταμείψουν τους season pass owners με free update σε roayl edition πιστεύω θα είναι καλή κίνηση.

            Το Nifleheim expansion map πιστεύετε ότι θα το δούμε κάποτε;

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • Be at the centre of the ultimate fantasy adventure. Out now for PlayStation 4, Xbox One and PC.

              Comment


              • In a special message to the Steam community, director Hajime Tabata revealed that the PC version of Final Fantasy XV was not ported from consoles but rather built from the ground up, and that it is a generation ahead of the console version that was released in 2016. As Tabata said, the team is currently … Continue reading Final Fantasy XV for the PC was built from the ground up, is a generation ahead of the console version →

                Comment


                • Απαντάω ετεροχρονισμένα, κλασσικά...
                  Φαντομ λογικά απαιτείται ιντερνετ για να κατεβούνε όλα τα dlcs ή/και για το multiplayer mode comrades. Υποθέτω βέβαια, δεν το έχω ψάξει, αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας διαφωτίσει.

                  Τώρα παίζω το Xenoblade Chronicles 2, όταν το τελειώσω έχω σκοπό να πιάσω την royal edition και να το ξεκινήσω επιτέλους, ναι το αποφάσισα, ήρθε το πλήρωμα του χρόνου, my body is ready και όλα τα σχετικά.

                  Μετά από έναν χρόνο θα κυκλοφορήσει η 100% ολοκληρωμένη έκδοση βέβαια αλλά δεν βαριέσαι, αφενός θα έχω ευκαιρία να ρίξω replay αφετέρου θα δοκιμάσω επιτέλους και το gaming pc που έχω το οποίο δεν έχω χρησιμοποιήσει σχεδόν καθόλου.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • [MENTION=56]Deus[/MENTION] katebase to benchmark kai des pws tha trexei peripou to game sto pc sou http://benchmark.finalfantasyxv.com/na/

                    Comment


                    • http://www.eurogamer.net/articles/20...nal-fantasy-15 LOL

                      Comment


                      • Βγήκε το Demo για PC. Όποιος δεν φοβάται να κατεβάσει 20 γιγαντάκια στον σκληρό του, ας το δει και ας μας πει κι εμάς πώς του φαίνεται .

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Το κατέβασα στον ssd αλλά ουσιαστικά δεν το έπαιξα ακόμη. Απο το λίγο που είδα τρέχει πολύ καλά, αν και τα γραφικά του δεν μου φάνηκαν κατι το ιδιαίτερο πχ το Witcher 3 ειναι πολύ πιο εντυπωσιακό. Επίσης το ντέμο δεν δίνει ήχο σε ακουστικά (headset) παραμόνο σε ηχεία
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • to epexa . apisteuto , fenete oti den einai apla ena port apo konsola se PC alla epese sobari douleia. trexei mia xara , poly smooth. day 1 buy for me

                            Comment


                            • Ναι πράγματι τρέχει πολύ καλά, άνετα πιανω αρκετά πάνω απο 60fps με i7 6700k στα 4.5 Ghz GTX 1070 16GB με σχεδον ολα τέρμα, ανάλόγα και τι fps θέλω να πιάσω. Παιζω σε 1080p/144hz οθόνη.
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment

                              Working...
                              X