Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment




    • Πολύ uptempo

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Comment


          • Ωραίος...

            Comment


            • Ωραίο κομμάτι, όπως λένε και στα σχόλια μοιάζει να έχει επιρροές από παλιούς καλούς καλλιτέχνες όπως Pink Floyd και Santana.

              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Carpe diem

                Comment


                • Ωραίοι οι Keys. Κι ετούτοι όμως είναι λες και βγήκαν κάπου στα 70s. Vintage κοπής hard rock, που έχει ωστόσο κάτι να πει, όχι όπως οι μισές και βάλε 70s revival bands( imo πάντα)


                  Επίσης τον τελευταίο καιρό, για κάποιο λόγο έχω φάει πάλι τεράστιο κόλλημα με έναν, κατά την άποψή μου, από τους καλύτερους δίσκους των Purple κι ας μην έπαιζε ο θεός Μαυροπερισσότερος.
                  Ειδικά αυτή η ερμηνεία του Hughes στο This time around με τον Bolin να παίρνει τα ηνία στο Ode to G, είναι για σεμινάριο...

                  Μη δίνετε σημασία στο τι λέει στο description στο youtube. Σε αυτό το κομμάτι ο Hughes κάνει τα φωνητικά και παίζει μπάλα μόνος του, σε σύνθεση του Lord( του είχε ζητήσει να μπει να το τραγουδήσει και ας το προόριζε ο μακαρίτης RIP για ορχηστρικό)και στο καπάκι μπαίνει ο Bolin( επίσης αδικοχαμένος από το μυαλό του και τα ναρκωτικά, κρίμας...)
                  Last edited by Sinclair; 17-09-2016, 10:52 PM.
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Έχει ακούσει κανείς Joanna Newsom? Ακούω το Ys αυτήν την στιγμή και είναι ο καλύτερος δίσκος, ανεξαρτήτως μουσικού είδους, που θυμάμαι να έχω ακούσει χρόνια.

                    Joanna Newsom - Ys (Full Album)Tracks01. Emily 00:0002. Monkey & Bear 12:0803. Sawdust and Diamonds 21:3704. Only Skin 31:3305. Cosmia 48:26

                    Comment


                    • Carpe diem

                      Comment


                      • Πάμε ρε 80s

                        Comment


                        • Ένα από τα καλά του Suicide Squad.

                          Ραπ διασκευή γνωστού 80s κομματιού

                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Carpe diem

                            Comment


                            • Αυτον τον καιρο βαζω στη δουλεια να παιζει στο youtube δισκους απο classic rock πχ doors, the who κτλ και εχω βρει πολλα γνωστα κομματια μεσα πχ people are strange και behind blue eyes

                              LA Woman απο the doors το καλυτερο https://www.youtube.com/watch?v=PTyqluFxYIY&t=629s

                              Comment




                              • Comment

                                Working...
                                X