Announcement

Collapse
No announcement yet.

TEH-NEE!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Μα είναι TEH-NEE!

    Να και λίγος Bender Gears of War

    Comment


    • #17
      Originally posted by Ramparter View Post

      Οσες φορες κι αν το δω χτυπιεμαι στα γελια.

      Kai edo pou pairnei to automato kai tous therizei!!!

      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #18
        Πραγματικά δε βλέπεται. Ειδικά η σκηνή που...φοράει...τη στολή (??!!) είναι σκηνή ανθολογίας. Αν ποτέ παραπονεθώ για τις βιντεοταινίες της δεκαετίας του '80 να με βάλετε να δω όλη τη σειρά του γιαπωνέζικου Σπάιντερμαν σερί.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #19
          Ρε αυτό είναι ΤΕΛΕΙΩΣ power rangers...εκτός από ρομπότ είναι τα τέρατα-muppet που γίνονται τεράστια...ακόμα και putty patrols έχει!!!
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #20
            Μετά το διάσημο πλέον Τούρκο Ράμπο, έρχεται και ο Ινδονήσιος Ράμπο! Ο ΡΑΜΠΟΥ!


            Δεν έχω δει πιο επιδέξια χρήση μήλου ποτέ στη ζωή μου!!!
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • #21
              Χαχα τι λες τωρα, τι τεραστια παραγωγη κι αυτη.
              Εσταξε κουλτουρα οσο δεν παει, we want more!

              Comment


              • #22
                ahahahah my eyes are bleeding, τι σουρεαλιστικα σκηνικα συμβαινουνε σε αυτη την ταινια, ο τροπος μαλιστα που χειριζεται το μηλο του ο τυπας ειναι περα για περα συγκλονιστηκος και ρεαλιστικος!! δειτε και ενα αλλο στο youtube που σωνει μια κοπελα...με τα δακρυα!!

                Comment


                • #23
                  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλά το μήλο από τον Link το έκλεψε;
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #24
                    Τι Ιαπωνα spiderman, Τουρκο Ραμπο και ιστοριες μου λετε, εδω σας εχω φρεσκο πραμα High Budget Bollywood Blockbuster matrix-terminator (και δεν ξερω κι γω τι αλλο) knockoff


                    Enthiran


                    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                    [YOUTUBEHD]svOlz2ei4Yk&feature[/YOUTUBEHD]

                    Comment


                    • #25
                      Είμαι πολύ μικρός για να σχολιάσω το οτιδήποτε από το τελευταίο βίντεο. Ως κορυφαίο ultracult στοιχείο κρατάω το θεϊκό μαλλί του πρωταγωνιστή που έχει γονιδιακό υλικό από τον Έλβις, το Σβαρτσενέγκερ και έναν ασβό που έτυχε και πέρναγε.

                      Είσαι καλός Solid Snake, πολύ καλός. Άξια ποστάρεις εδώ...
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Titus View Post
                        Είμαι πολύ μικρός για να σχολιάσω το οτιδήποτε από το τελευταίο βίντεο. Ως κορυφαίο ultracult στοιχείο κρατάω το θεϊκό μαλλί του πρωταγωνιστή που έχει γονιδιακό υλικό από τον Έλβις, το Σβαρτσενέγκερ και έναν ασβό που έτυχε και πέρναγε.

                        Είσαι καλός Solid Snake, πολύ καλός. Άξια ποστάρεις εδώ...
                        Προσυπογράφω.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • #27
                          Ρε αυτό είναι υπερπαραγωγή όμως!
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #28
                            Ρε αυτό είναι υπερπαραγωγή όμως!


                            Ρε η TEH-NEE κι cultια δεν κοιταει τα λεφτα

                            Ως κορυφαίο ultracult στοιχείο κρατάω το θεϊκό μαλλί του πρωταγωνιστή που έχει γονιδιακό υλικό από τον Έλβις, το Σβαρτσενέγκερ και έναν ασβό που έτυχε και πέρναγε.
                            :xp:

                            Καποια στιγμη πρεπει να ποσταρω κι αλλα αρηστουργηματα του ινδικου κινηματογραφου.


                            Fun Fact για τον Enthiran :

                            Πρωταγωνιστης (παιζει τον καλο τους κακους και τον επιστημονα δημιουργο των ρομποτ)ειναι o super duper ultra star του bollywood που ακουει στο ονομα Rajinikanth ειναι 61 χρονων και ειναι απιστευτη φυσιογνωμια και γνωστος για τις αλλαγες στην εμφανιση. Στην Ινδια Θεωρειται κατι μεταξυ Nicolas Cage και Chuck Norris.


                            Αυτος ειναι


                            Οπως και αυτος


                            και αυτος


                            κι αυτος






                            Κυκλοφορουν και τα γνωστα ΤσακΝοριστικα ανεκδοτα
                            πχ
                            1. Rajinikanth doesn’t wear a watch. He decides what time it is.
                            2. Rajinikanth has already been to Mars, that’s why there are no signs of life there.
                            3. Rajinikanth killed the dead sea.
                            4. If you spell ‘Rajanikant’ wrong on Google it doesn’t say, “Did you mean Rajinikanth?” It simply replies, “Run while you still have the chance.”
                            5. Rajinikanth can play the violin with a piano
                            6. Rajnikanth once wrote a cheque, the bank bounced!
                            7. Micheal Jordan to Rajini: I can spin a ball on my finger for over two hours. Can you?
                            Rajni: Rascala; how do you think the earth spins!?
                            8. Rajinikanth once ordered a plate of idli in McDonald’s, and got it.
                            9. If Rajnikant was born 100 years earlier, British would have fought to get independence from India.
                            10. When Rajnikant logs on to facebook.com, facebook updates its status message!
                            11. Rajni once killed 20 men just by saying “BANG”
                            12. Rajinikanth knows Victoria’s secret.
                            13. Rajinikanth can divide by zero.
                            14. Rajinikanth has counted to infinity, twice.
                            15. When Rajinikanth gives you the finger, he’s telling you how many seconds you have left to live.
                            Καποτε ο Τσακ Νορις δεν θα ειναι τιποτα μπροστα .
                            Το ειδατε πρωτη φορα εδω στο GO

                            Comment

                            Working...
                            X