Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ξεκινησα το Arkham city(Επιτελους...) τελειο μεχρι στιγμης, δεν κανω καθολου side missions γιατι θελω να δω γρηγορα το main story μετα αν σου δινει κατι μπορει να ασχοληθω λιγο. Το μονο που φοβαμαι ειναι οτι θα τελειωσει γρηγορα.. :p

    Comment


    • Perneis kati kalo an teleiwseis to sidemission me ta almata.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • I Have No Equal, σε ποία κονσόλα το έχεις?
        sigpic

        Comment


        • PC το παιζω οχι σε κονσολα..

          Comment


          • Fail.
            Carpe diem

            Comment


            • Γιατί fail? Έχει προβλήματα η έκδοση για PC?
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Ε τώρα να παίζει 3rd person game σε υπολογιστή είναι κάπως ιδιαίτερα αν δεν έχεις joystic για εναλλακτική.Κλασίκοτατο παράδειγμα παιχνιδιών που δεν ενδείκνυται για PC.

                Και στο θέμα μας.Zelda Skyward Sword.Είμαι στις 65 ώρες λίγο πριν το τέλος.Mario Kart 7.Έχω βγάλει όλα τα κύπελα και τώρα προσπαθώ να τα κάνω όλα με 3 stars(πράγμα που το'χω κανει στα 50cc και 100cc καθώς είναι πανεύκολο).Ευτυχώς έχω ένα challenge στα 150cc και mirror αλλιώς θα βαριόμουν απίστευτα.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Είσαστε γελoίοι. Η έκδοση του υπολογιστή δεν είναι καμία αποτυχία. Της κονσόλας είναι, γιατί μετά το patch δεν νομίζω να ξανασχοληθούν αυτοί της Bethesda.
                  sigpic

                  Comment


                  • Εχει ενα θεματακι με τα DX11 το οποιο εγω προσωπικα δεν εχω καταλαβει ακομα.. Το παιζω max και ειναι smooth εκτος απο τη στιγμη που κανει auto save, εκει εχει frame drops για 2,3sec επισης εχουν γινει κανα 2 φορες ακομα οταν ανεβαινω σε πολυ ψηλο σημειο για να κανω glide. Απο κει και περα τιποτα αλλο, το παιχνιδι ειναι καταπληκτικο γενικα..

                    paixtis προφανως το παιζω με x360 pad. Εσυ με 1600e pc στην κονσολα θα το επαιζες δηλαδη??

                    Comment


                    • Εγώ στο Χ360 δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα πάντως.Ο τίτλος δεν τρέχει απλά,πετάει.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Ναι δεν ειπαμε οτι εχει προβλημα στις κονσόλες, ουτε στο PC αν ριξεις το DX, προσωρινο θεμα ειναι θα βγει patch...

                        Comment


                        • XBOX

                          PC


                          Boobs tesselation ftw.
                          Επισης paixtis μπορεις να βαλεις pad και στο pc - ναι κι ομως ειναι αληθεια.

                          Comment


                          • Originally posted by 丹野 View Post
                            Είσαστε γελoίοι. Η έκδοση του υπολογιστή δεν είναι καμία αποτυχία. Της κονσόλας είναι, γιατί μετά το patch δεν νομίζω να ξανασχοληθούν αυτοί της Bethesda.
                            Wtf οταν πρωτοδα το ποστ αυτο νομισα οτι μιλαγε για το Skyrim, τωρα βλεπω οτι η κουβεντα ειναι για το Arkham Asylum...
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Xαχαχαχα BETHESDA...FAIL!
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Originally posted by Xeno View Post
                                XBOX

                                PC


                                Boobs tesselation ftw.
                                Επισης paixtis μπορεις να βαλεις pad και στο pc - ναι κι ομως ειναι αληθεια.
                                Δεν βλέπω και καμιά μεγάλη διαφορά tbh.

                                Comment

                                Working...
                                X