Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Από σήμερα ξεκινούν οι διαφημίσεις με σκοπό την ενίσχυση του forum ώστε να μπορεί να συντηρείται και να ανταποδίδει με δώρα για τη συμμετοχή σας!
    Προτεραιότητα θα δοθεί στην κάλυψη των διαγωνισμών! Αυτό σημαίνει ότι αν πατάτε στις διαφημίσεις που σας ενδιαφέρουν, το ποσό που θα συγκεντρωθεί θα επιστραφεί σε μορφή δώρου (π.χ. video game) σε κάποιον από εσάς!

    Καλή αρχή και σύντομα θα έχετε ενημέρωση!
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Ρε συ Ραϊγιού, όταν πάω να ανεβάσω εικόνα, έχει επιλογή "from computer", "from url". Στην πρώτη περίπτωση πατάω το "select files" και δε γίνεται τπτ. Μόνο εγώ είμαι ή το παθαίνουν και άλλοι; Τέσπα έχω βρει ένα workaround, το κάνω μέσω attachments και μετά επικόληση τοθ url του attachment αλλά είμαι περίεργος γιατί δεν πιάνει
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Μάλλον είναι θέμα user permissions, θα το κοιτάξω και θα επανέλθω.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • [MENTION=108]Somari[/MENTION] πήγαινε Settings (πάνω δεξιά) > General Settings > Message Editor Interface.
          Στο miscellaneous διάλεξε Enhanced Interface - Full WYSIWYG Editing αν δεν το έχεις κάνει ήδη και πες μου.

          Επίσης δοκίμασε και με Πύρινη Αλώπηξ, μπορεί να είναι θέμα περιηγητή, στον Χρώμιο δεν μου δείχνει καν την επιλογή "From computer" όταν πατάω εισαγωγή απεικονίσματος.

          Comment


          • Originally posted by Ryu_gr_admin View Post
            @Somari πήγαινε Settings (πάνω δεξιά) > General Settings > Message Editor Interface.
            Στο miscellaneous διάλεξε Enhanced Interface - Full WYSIWYG Editing αν δεν το έχεις κάνει ήδη και πες μου.

            Επίσης δοκίμασε και με Πύρινη Αλώπηξ, μπορεί να είναι θέμα περιηγητή, στον Χρώμιο δεν μου δείχνει καν την επιλογή "From computer" όταν πατάω εισαγωγή απεικονίσματος.
            Στο full είναι, και πύρινη αλώπηξ χρησιμοποιώ...όντως στον χρώμιο δε φαινεται καν
            Last edited by Somari; 08-07-2017, 04:21 AM.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Ούτε εμένα μου δουλεύει πάντως.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Originally posted by Ryu_gr View Post
                Από σήμερα ξεκινούν οι διαφημίσεις με σκοπό την ενίσχυση του forum ώστε να μπορεί να συντηρείται και να ανταποδίδει με δώρα για τη συμμετοχή σας!
                Προτεραιότητα θα δοθεί στην κάλυψη των διαγωνισμών! Αυτό σημαίνει ότι αν πατάτε στις διαφημίσεις που σας ενδιαφέρουν, το ποσό που θα συγκεντρωθεί θα επιστραφεί σε μορφή δώρου (π.χ. video game) σε κάποιον από εσάς!

                Καλή αρχή και σύντομα θα έχετε ενημέρωση!

                Παίζει να ανοίγουν σε νέο παράθυρο όταν κλικάρονται;
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Βλέπω ότι δεν επιτρέπεται στις οδηγίες της Google με εξαίρεση κάποιες χώρες: https://support.google.com/adsense/answer/1354740?hl=el

                  Παρόλα αυτά είμαι βέβαιος ότι το'χω δει σε άλλα sites (απλώς παραβιάζουν τον κανόνα like a boss;). Ίσως το κοιτάξω πιο βαθιά στο μέλλον. Για την ώρα σας ζητώ με ολίγη ντροπή να αρκεστούμε στο δεξί-κλικ, άνοιγμα νέο παράθυρο.

                  Επίσης σας ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τη συμμετοχή! Μέχρι στιγμής έχουν μαζευτεί 2,58€. Μόλις συμπληρωθεί το ελάχιστο ποσό πληρωμής (70€) θα κοιτάξουμε να δώσουμε δωράκι!

                  Τέλος, μείνετε συντονισμένοι, έρχεται μια άλλη εκπληξούλα αν όλα πάνε καλά!
                  Last edited by Ryu_gr; 08-07-2017, 01:22 PM.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Βάλτε εξαιρέσεις στο adblock σας και οι υπόλοιποι ρεμάλια!
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Έχει ήδη μαζευτεί το 2ο 70αρι από το youtube και ο σκοπός-εκπληξούλα που λέει ο ryu είναι το snes mini για διαγωνισμό. Αυτός λογικά θα γίνει σε ανάλογα πλαίσια με τον προηγούμενο και θα παίζει και με το fb page μέσα μπας και μπορέσουμε και μαζέψουμε κανέναν άνθρωπο. Βέβαια αν οι διαφημίσεις από το φορουμ συνεχίσουν να πηγαίνουν έτσι (προσωπικά μου φαίνεται υπερβολικό το ποσό για τις 2-3 μέρες που λειτουργούν) τότε θεωρώ πολύ πιθανό να διοργανωθεί κάτι και αποκλειστικά στα πλαίσια της εδώ κοινότητας.

                      Comment


                      • Originally posted by Ryu_gr View Post
                        Βλέπω ότι δεν επιτρέπεται στις οδηγίες της Google με εξαίρεση κάποιες χώρες: https://support.google.com/adsense/answer/1354740?hl=el

                        Παρόλα αυτά είμαι βέβαιος ότι το'χω δει σε άλλα sites (απλώς παραβιάζουν τον κανόνα like a boss;). Ίσως το κοιτάξω πιο βαθιά στο μέλλον. Για την ώρα σας ζητώ με ολίγη ντροπή να αρκεστούμε στο δεξί-κλικ, άνοιγμα νέο παράθυρο.
                        Middle mouse click (κλικαρετε τη ροδα δλδ) το πιο γρηγορο!
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Originally posted by Ramparter View Post
                          Middle mouse click (κλικαρετε τη ροδα δλδ) το πιο γρηγορο!
                          ?????????????????????

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Καλη προσπαθεια αλλα οταν λειτουργουσε αυτο το ποντικι δεν υπηρχε καν internet
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by subzero
                              Αυτός λογικά θα γίνει σε ανάλογα πλαίσια με τον προηγούμενο και θα παίζει και με το fb page μέσα μπας και μπορέσουμε και μαζέψουμε κανέναν άνθρωπο.
                              Θα πρέπει να γίνει μια συζήτηση κάποια στιγμή και για ένα συμμάζεμα στα forum sections, νομίζω θα βοηθήσει να μην τρομάζουν οι ξένοι που έρχονται.

                              Comment


                              • Originally posted by Ramparter View Post
                                Καλη προσπαθεια αλλα οταν λειτουργουσε αυτο το ποντικι δεν υπηρχε καν internet
                                AAAAA μηπως εννοείς αυτή τη ρόδα;

                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X