Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sτο ίδιο το imdb μπορείς να κάνεις λίστες
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Με το MySQL ισως?

      Comment


      • Originally posted by Somari View Post
        Sτο ίδιο το imdb μπορείς να κάνεις λίστες
        κάνει λίστες για να βαθμολογείς, όχι για να αρχειοθετείς

        Με το MySQL ισως?
        Άμα ήταν να το έφτιαχνα μόνος μου δεν θα ρωτούσα καν εδώ

        Comment


        • Originally posted by sub_zero View Post
          κάνει λίστες για να βαθμολογείς, όχι για να αρχειοθετείς


          Movies Watched
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Ψάχνω να βρω να δω/κατεβάσω το Tron.
            Carpe diem

            Comment


            • Ψάχνω stores/webstores που να πουλάνε comics κυρίως paperbacks και το βασικότερο,να στέλνουν Ελλάδα αν είναι του εξωτερικού.Και όσα ελληνικά γνωρίζετε ότι έχουν καλές τιμές και ποικιλία,επίσης δεκτά.
              Γιατί οκ,καλό το amazon,αλλά πολύ περιοριστικό.
              Carpe diem

              Comment


              • www.bookdepository.com και www.bookdepository.co.uk . Ό,τι πάρεις από εκεί έρχεται με τζαμπέ μεταφορικά. Κατά κύριο λόγο το .com έχει καλύτερες τιμές, όμως μερικές φορές αξίζει να τσεκάρεις και το .co.uk. Τους έχω κάνει πλούσιους εκεί πέρα, από manga έως ό,τι άλλο φανταστείς.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Θεούλης,ευχαριστώ.

                  edit:Με μια πρόχειρη έρευνα βρήκα αρκετά πράγματα που με ενδιαφέρουν σε τιμές είτε χαμηλότερες από άμαζον,είτε στις ίδιες καθώς και κάποια που τα ψάχνω καιρό.
                  Με έσωσες (και με κατέστρεψες ταυτόχρονα ).
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Αυτό το site έχει καταστρέψει κόσμο, όχι αστεία Έχε υπ' όψιν σου πως στέλνουν ένα τεμάχιο ανά δέμα. Αν πάρεις δηλαδή 3 τόμους θα σου σταλθούν 3 διαφορετικά δέματα. Τζάμπα μεν αλλά χώρια. Είναι στα πλαίσια μιας συμφωνίας που έχουν κάνει νομίζω με το Royal Mail.

                    Επίσης το Amazon.co.uk έχει τζάμπα μεταφορικά για παραγγελίες πάνω από 25£. Απλά από το Bookdepository μπορείς να αγοράσεις ακόμα και ένα βιβλιαράκι με 3€ και να σταλθεί κανονικά. Σαν το play.com ένα πράμα αλλά με σαφώς πολύ μεγαλύτερη ποικιλία για βιβλία και κόμικς.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • +1 από μένα για το bookdepository.co.uk. Είχα πάρει τότε βιβλία του Andrej Sapkowsky και τα έχω ακόμα σε paper edition. Όλα καραφθηνά ήταν και δωρεάν μεταφορικά!

                      Για το θέμα με τα δέματα, μην ανησυχείς! Μπορεί να τα έχουν χωρίσει, αλλά οι ταχυδρόμοι δεν είναι βλάκες. Μπορούν να το καταλάβουν από το ονοματεπώνυμο και να τα έχουν συγχωνεύσει σαν ένα δέμα και να σε ειδοποιήσουν και για τα 3, άμα θες!
                      sigpic

                      Comment


                      • Οκ ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις.Δεν έχω τέτοια θέματα βέβαια,το Zavvi έτσι τα στέλνει τόσο καιρό,μεμονωμένα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ!!!! Τώρα που το έμαθα θα το χρησιμοποιήσω αρκετά!!!
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • έχω μπότες caterpillar (ααααρ καμπια) τέτοιες και έχουν φθαρεί μπροστά... ξέρει κανεις τι προιόν πρέπει να αγοράσω για επισκευή; (κάτι για camel μου είχαν πει αλλά τι ακριβώς δε θυμάμαι)

                            προφανώς το απλό βερνίκι σε 1 ώρα έχει φύγει και φαίνεται το ξέφτισμα
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Παιδιά, ψάχνω να βρω την ταινία The Flash. Ψήνομαι να την κατεβάσω, αλλά δεν βρίσκω Link... Λιγη βοήθεια, παρακαλώ.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ίσως φταίει το γεγονός ότι δεν υπάρχει
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X