Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda: Skyward Sword

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έφυγε η παραγγελία.
    Τώρα περιμένουμε.
    I'm back bitches... Version 2.0

    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=sJmcs...layer_embedded
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Xeno View Post
        Ωραιο φαινεται ρε γαμωτο.
        (καποιος πρεπει να αρχισει ενα Zelda cycle, στα χναρια του Sonic).
        Τι εννοείς zelda cycle?
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Sonic Cycle

          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Nice, ακομη περισσοτερο hype... Τωρα δε ξερω αν θελω πιο πολυ αυτο ή το Skyrim.

            Εν τω μεταξυ πανε 5 χρονια απο το Twilight Princess, πρωτη φορα περναει τοσος καιρος απο τη κυκλοφορια Ζelda τιτλου σε home console .
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by Ramparter View Post
              Nice, ακομη περισσοτερο hype... Τωρα δε ξερω αν θελω πιο πολυ αυτο ή το Skyrim.
              Νομίζω ότι γνωρίζεις την απάντηση σε αυτό.

              Comment


              • Από το A Link to the Past μέχρι το Ocarina of Time ήταν 7 χρόνια. Βέβαια, μάλλον άξιζε τελικά η αναμονή.

                Εγώ πάντως είμαι πιο hyped για το Skyrim. Θα ήταν ψέματα αν έλεγα πως, σε σχέση με το προηγούμενο διάστημα, δεν έχει ανέβει το Skyward Sword στα μάτια μου, αλλά επιμένω ότι ένας τίτλος όπως το Zelda, το oποίο και σου μιλάει κυρίως μέσω της εικόνας, χάνει πάρα πολύ στην απόδοση της εμπειρίας από τον τεχνικό τομέα PS2.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                  Νομίζω ότι γνωρίζεις την απάντηση σε αυτό.
                  Κοιτα με εξιταρει περισσοτερο το Skyrim αλλα αν μου ελεγαν οτι μπορω να παιξω ενα απο τα 2 μονο θα διαλεγα το Zelda. Εχω μεγαλη περιέργεια να δω κατα ποσο εχουν ξεφυγει απο παλια λαθη και αν ειναι πραγματι τοσο γαματο οσο ακουγεται.

                  ΥΓ: Σωστος Loggo, ειχα πιο πολυ κατα νου την μετα Ocarina of Time (το πρωτο μου Zelda) εποχη...
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Τι λέτε ρε παιδιά.Μέχρι κι εγώ που δεν έχω ιδέα από Zelda είμαι Hyped.Γενικά με όσα έχω δει για τον τίτλο γουστάρω πολύ και παίζει να τον πιάσω Day 1.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Ο Miyamoto είναι πολύ ενθουσιασμένος πάντως!
                      sigpic

                      Comment


                      • Για όποιον ενδιαφέρεται, κυκλοφόρησε και το intro.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Η αλήθεια είναι πως ακόμα κι εγώ που δεν το πολύ εχω με nintendo μάλλον θα προπαραγγειλω το παιχνίδι (χρυσάφι πλαστικό ftw lol). Κυκλοφόρησε ένα ωραίο άρθρο στο kotaku για το κατά ποσό το zelda επιστρέφει στος rpg ρίζες του κλπ,καλό κείμενακι θα έλεγα...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Το μόνο rpg ήταν το zelda2.Τα υπόλοιπα πάντα είχαν στοιχεία αλλά ποτέ δεν ήταν rpg.
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Θύμισε Wind Waker το opening του καινούργιου Zelda.
                              sigpic

                              Comment


                              • νοεμβριο βγαινει ε? φτου να παρει το ειχα ξεχασει

                                Comment

                                Working...
                                X