Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Switch - Η νέα κονσόλα της Nintendo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν έχει σχέση με το Switch, αλλά είπα να το γράψω εδώ. Μετά το στραπάτσο που έφαγα με το gamepad αγόρασα το wii u pro controller, το φόρτισα μία φορά για μία ώρα (το λαμπάκι φόρτισης δεν έσβησε οπότε ούτε πλήρης φόρτιση έκανε) και 50 ώρες μετά ακόμα παίζει. Πως γένεν αυτό;

    Comment


    • 80 ώρες αυτονομία.

      ...

      Το DS4 έχει 5 .

      Comment


      • Originally posted by Evans View Post
        80 ώρες αυτονομία.

        ...

        Το DS4 έχει 5 .
        Ναι όντως και είναι περίεργο γιατί το DS3 είχε πολύ καλή μπαταρία.

        Comment


        • Το DS3 είχε πολύ κομπλέ μπαταρία. Στο DS4 λέει τρώει πάρα πολύ μπαταρία το touch pad που είναι όλη την ώρα ενεργοποιημένο. Πολλοί πιστεύουν πως φταίει το λαμπάκι, το οποίο είναι LED και καίει μπαταρία μεν, ψίχουλα σε σύγκριση με το touch pad δε. Το μόνο που με χαλάει στο καινούργιο χειριστήριο. Το pro της Nintendo είναι μπόμπα, κομπλέ.

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • Carpe diem

            Comment


            • Τι να πω περα απο το ελεϊνα κακο wifi δεν εχω αλλο θεμα μεχρι τωρα.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • [MENTION=8]Ramparter[/MENTION] <--- Φάρδος;
                Insert Coin

                Comment


                • Seiken Densetsu Collection announced for Switch



                  Square Enix has announced Seiken Densetsu Collection, a collection of the first three Seiken Densetsu titles for Switch. It will launch physically and digitally in Japan on June 1 for 4,800 yen.

                  The collection includes:

                  Seiken Densetsu: Final Fantasy Gaiden (Final Fantasy Adventure / Mystic Quest) – Originally launched for Game Boy on June 28, 1991
                  Seiken Densetsu 2 (Secret of Mana) – Originally launched for Super Famicom on August 6, 1993
                  Seiken Densetsu 3 – Originally launched for Super Famicom on September 30, 1995
                  Both Seiken Densetsu 2 and Seiken Densetsu 3 support multiplayer with up to three players.

                  New features include quick-save, which allows you to save anywhere during gameplay, Music Mode, which lets you listen to the music of each game from the home screen, and Screen Change Mode, a Seiken Densetsu 1-exclusive mode which lets you choose from several screen sizes.


                  Read more at http://gematsu.com/2017/03/seiken-de...57bLSqS3fMZ.99
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Αξίζει για όποιον δεν έχει ασχοληθεί αλλά ίσως θα έπρεπε να βάλουν κάποιο remake του Seiken Densetsu.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Σημασία έχει να μεταφραστεί όλη η συλλογή και να έρθει Ευρώπη.
                      Insert Coin

                      Comment


                      • Την πήρα κι εγώ την κονσόλα τελικά δε κρατήθηκα. Ακόμα δεν ξέρω πως δείχνει σε τηλεόραση. Έπεσα με τα μούτρα στο zelda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Άσχετο, τα ηχεία της κονσόλας πώς είναι;

                          Comment


                          • Πολυ καλα για φορητό μηχάνημα. Αυτή την αίσθηση έχω εγώ τουλάχιστον αλλα κι ένας φίλος που συνήθως δε τον ικανοποιούσαν στις κονσόλες της Nintendo. Έχω την άίσθηση οτι είναι σαφως πιο δυνατά πχ από το Nexus 10. Μπορώ να κάνω μια σύγκριση όταν γυρίσω.

                            ΥΓ: (διόρθωση) Αυριο, στη 1 μετα τα μεσάνυχτα ώρα ελλάδος έχουμε Direct για Arms & Splatoon 2
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Παίρνω το θάρρος να απαντήσω εγώ, παρ' όλο που δεν έχω πολλή εμπειρία από την κονσόλα, επειδή δίνω πολλή βάση στον ήχο και είμαι απαιτητικός. Οι ισορροπίες είναι μέτριες, μην πω κατώτερες των προσδοκιών. Οριακά με ενοχλούσε η τσιρίδα στο Wipeout-like παιχνίδι που δοκίμασα. Γενικά δεν εντυπωσιάζει, είναι στάνταρ ήχος φορητής κονσόλας, τηρουμένων των αναλογιών πάντα. Δεν ξέρω αν ο crlp το είχε σε πλήρη ένταση ή όχι, οπότε δεν μιλάω για καθαρό volume αλλά για ποιότητα και όγκο.

                              Comment


                              • Λολ καμια σχεση με τη πραγματικοτητα ο raf, λυπαμαι οταν λεγονται τετοιες ανακριβειες. Ειναι crpl κι οχι crlp.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X