Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hidden section για συλλογές κτλ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hidden section για συλλογές κτλ

    Δεν ξέρω ποιος είναι admin, αλλά σκεφτόμουν αν θα άξιζε να έχουμε ένα hidden (για μη μέλη) forum section για συλλογές, play rooms, χώρους, κτλ.

    Φαντάζομαι δεν είναι δύσκολο να υλοποιηθεί κάτι τέτοιο και να μεταφερθούν κάποια θέματα (πρόσφατες αγορές, συλλεκτικές εκδόσεις, retro συλλογές, play room, κτλ) εκεί.

  • #2
    Δεν ειναι κακη ιδεα αλλα δε μιλαμε και για τρομερο privacy - το να κανεις account ειναι απλο. Το οτι βεβαια θα ναι κρυφο προστατευει απο google searches σωστα;
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      The collector's section ένα πράμα, και πετάμε μέσα ό,τι έχει σχέση με συλλογές παντός είδους;

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • #4
        @Ramp: όντως δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, αλλά από τότε που είχαμε διάρρηξη στο σπίτι μας στην Αγγλία έχω γίνει λίγο παρανοϊκός με αυτά τα ζητήματα. Better safe than sorry I guess . Κι έτσι να μείνει βέβαια δε με χαλάει

        @Phantom: Ναι, αυτό ακριβώς είχα στο μυαλό μου, ένα collector's corner (ή enthusiast's corner) στο οποίο θα μαζέψουμε όλα τα σχετικά thread με αγορές, συστήματα, συλλογές κτλ. Και χωρίς να το κάνουμε hidden, θα είχε νόημα να είχαμε ένα τέτοιο section (θα ήταν ελαφρώς πιο συμμαζεμένο το φόρουμ νομίζω).

        Comment


        • #5
          Ή
          Member's Corner
          Gamer's Corner
          The Odyssey Club
          Members Only
          VIP

          Ryu αν το βλεπεις κανε κατι γιατι εγω βλεπω εχω περιορισμενα priviledges - admin απο τα Lidl
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Εννοείται παίδες, ό,τι θέλετε, θα κοιτάξω και το θέμα του admin γιατί το είχε αναφέρει και ο sub-zero.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #7
              Many thanks mate .

              Comment

              Working...
              X