Announcement

Collapse
No announcement yet.

Unreal Tournament III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Σε πμ με ειπε πως εχει quad και 8800GT SLi,μια χαρα θα τρεχει στο full.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #17
      Αυτο που θελω να ρωτησω τον Marvel ειναι εαν το UT3 στο PS3 εχει και την φυσικη που μπορει να εχει η PC εκδοση με καρτα φυσικης...
      [/b]
      Ποιός ήρθε;;; Δεν έχω ιδέα τί είναι η κάρτα φυσικής

      Comment


      • #18
        Δινοντας 650 ευρω για ψυξη ram τροφοδοτικο cpu vga mobo φτιαχνεις pc που τρεχει ολα τα default map με 60fps κλειδωμενα στα 1280*960/1600*1200 + ολα στο 5 και οσα bots γουσταρεις

        Γι αυτο καθυστερησε τοσο καιρο το game για να γινει η καταληλη βελτιστοποιηση στον κωδικα, σιγα το βαρυ παιχνιδι στην τελικη, το online ομως θελει δουλεια ακομα(ειμαι ο μονος που του την σπαει η υπαρξη firing delay ακομα και με 80 ping ? ) ποσο μαλλον για τουρνουα αλλα εκει θα κανει την δουλεια η community φανταζομαι φτιαχνοντας καποιο plugin σαν το utcomp για το ut2004

        Hardware physics ενεργοποιημενα (αυτο προσπαθει να ρωτησει ο solid ) ενας θεος ξερει αν εχει ή οχι , παλιοτερα ειχε πει η ageia παντως πως ο cell ειναι πιο καταληλος για την μηχανη φυσικη της σε συγκριση με την cpu του 360

        Εχει βγει προσφατα στο fileplanet ενα map pack της ageia με πιστες που εχουν "βαρια" physics και χρειαζεσαι ντε και καλα την physx για να μην σου πεφτουν τα fps, θα το κατεβασω καποια στιγμη να δω τι παιζει

        Παντως μην ακουω πως εχει καλυτερα γραφικα σε συγκριση με την εκδοση για PC γιατι θα τρελαθουμε, ιδια μηχανη εχει δλδ τι ειναι ενεργοποιημενο στην εκδοση για ps3 που δεν ειναι ενεργοποιημενο στο pc μου ?

        μυστικο/

        ασε γιατι θα κοροιδευουν οι παραπανω Noob-αδες/
        το θεμα ειναι οτι θα κανω λιγο προπονηση και θα τους σκισου ολους ορε
        [/b]

        Βρες κανα fps config πρωτα γιατι με την 9800pro μονο στο 2004 με βλεπω να σε βιαζω χωρις τυψεις

        Comment


        • #19
          Παντως μην ακουω πως εχει καλυτερα γραφικα σε συγκριση με την εκδοση για PC γιατι θα τρελαθουμε, ιδια μηχανη εχει δλδ τι ειναι ενεργοποιημενο στην εκδοση για ps3 που δεν ειναι ενεργοποιημενο στο pc μου ? [/b]

          Πλακα εκανα,στο PC λογω υψηλοτερων αναλυσεων κτλ θα φαινεται καλυτερο.Παντως αυτα τα γραφικα που εχει στο PS3 φτανουν και περισσευουν.Δε χρειαζεται κατι παραπανω.
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #20
            Βρες κανα fps config πρωτα γιατι με την 9800pro μονο στο 2004 με βλεπω να σε βιαζω χωρις τυψεις
            [/b]
            Τι λες βρε Unreal noob. To ξες οτι πηγα σε dual core Πυρηνα και 256 ΜΒ καρτα :icon_twisted:
            Τς τς τς. Εχεις χασει episodes
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • #21
              Για πείτε οι πιο σχετικοί με τέτοια πράγματα: θέλω να κάνω host dedicated servers στο UT3 όταν δεν χρησιμοποιώ το PS3 αλλά δεν ξέρω τί αντίκτυπο θα έχει αυτό στην χρήση του broadband μου Δεν ανυσηχώ ιδαίτερα για το πόσα GB θα γίνονται upload / download καθώς η σύνδεση που έχω είναι unlimited usage (υπάρχει βέβαια και το απροσδιόριστο fair usage policy το οποίο μάλλον θα ξεκινάει στα 80-100GB ή κάπου εκεί) αλλά θα ήθελα να έχω μια ιδέα.

              Comment

              Working...
              X