Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mortal Kombat 9

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ποιο σαπιο μυαλο σκεφτηκε τη κουρελου? και ειναι και ο shang tsung του mk2? ειναι πολυ λιγη πλεον η μοιραρακη!! respectz

    Comment


    • ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχαχαχαχαχαχαχαχ..... Θεός ρε! Που πας και τα βρίσκεις αυτά τα gifάκια, ρε Ραμπίδη? :xp:
      sigpic

      Comment


      • Ειναι απο εδω http://fuckyeahdementia.com/post/674...eir-spare-time
        Το link το εβαλε καποιος στο gaf, σε ενα off topic gif thread.
        Do a barrel roll!

        Comment









        • Μιλάμε... ΕΛΙΩΣΑ!
          sigpic

          Comment


          • Trailer gia to PS Vita:

            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Η διαφήμιση θεωρώ πως είναι πολύ έξυπνη. Πραγματικά θα προσπαθήσω να αγοράσω τον τίτλο γιατί Γερμανία είναι indexed- όχι ακριβώς banned, αλλά είναι παράνομη η πώληση σε κάτω των 18 και αν είσαι ενήλικας πρέπει να το αγοράσεις από κατάστημα( όπου θα το φέρουν σε σφραγισμένα κιβώτια γιατί είπαμε είναι του διαβόλου τα games iiii 666 Λουκά κτλ) και όχι με mailorder( yeah right )
              Το θέμα είναι πως κατά πάσα πιθανότητα δε θα κυκλοφορήσουν και τα DLC στο γερμανικό PS Store και account δεν αλλάζω πάλι, ούτε αγοράζω δεύτερο Vita. Αμάν αυτή η ευθιξία τους γμτ...
              Πάντως σαν port φαίνεται πραγματικά πολύ προσεγμένο μιας και θα έχει και πρόσθετα challenges και υλικό από τις εκδόσεις στις κονσόλες.
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • ειμαι περιεργος να δω τις πωλησεις ολων αυτων των fighting games που βγαινουνε συνεχεια σε ports στα φορητα

                Comment


                • To Tekken kai to Soulcalibur se PSP gamw ta games htan pantws.
                  Epaiza kalytera kai apo tis kanonikes konsoles, eftyxws o stavros apo to PSP mou htan A' poiothtos!
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Ποτέ δε μου άρεσαν τα ΜΚ αλλά με το τελευταίο γουστάρω! Παίζει κανείς στο Xbox Live? Γίνεται tag team vs. και να είναι δυο friends στην ίδια ομάδα;


                    Comment


                    • Οι μάχες 251 και 275 στο challenge tower με έκαναν να θέλω να πετάξω το gamepad στην τηλεόραση! Όσες ώρες χρειάστηκαν για να βγάλω αυτές τις δυο θα χρειαζόμουν για να τελειώσω ένα FPS!!! Eh, guess I'm a noob (Saibot)...


                      Comment


                      • Τελειωσα το story mode πριν από λίγο. Ντάξει, σαν ιστορία πολύ μέτρια, ο τρόπος που εξελίσσονται κάποια πράγματα είναι κάπως cheap, όμως αρκετά ενδιαφέρον για όσους μεγάλωσαν με αυτή την σειρά. Τα cut scenes και αυτά μέτρια από τεχνικής πλευράς. Κάποιοι χαραχτήρες ο τρόπος που περπατάνε ή κινούνται είναι για γέλια. Το gameplay με αφήνει ικανοποιημένο μπορώ να πω, νιώθεις τους χαραχτήρες και δείχνει να δουλεύει καλά, το AI συμπαθητικό, όμως ας μην κρίνω από τώρα μιας και δεν το έχω παίξει και πολύ. Έτσι κι αλλιώς δεν είμαι και πολύ τον fighting games. Κάτι που προσεχεις άμεσος και μου άρεσε πολύ είναι η ομορφιά του παιχνιδιού. Τα τοπια πανέμορφα, οι χαραχτήρες καλοσχεδιασμένοι και cool, οι κινήσεις και τα physics απίστευτα. Είναι όπως πρέπει να είναι, όπως του αξίζει. Πολύ καλή δουλειά. Άντε να ασχοληθώ και με το arcade να δω τι παίζει. Movie Mode δεν έχει?

                        Online τι λέει?

                        P.S: Δεν έχω ξαναδεί πιο ΑΣΧΗΜΗ Kitana! Βασικά πιο άσχημη χαραχτήρα σε παιχνίδι. Μα ΠΟΣΟ άσχημο πρόσωπο!? Ποσο κακοσχεδιασμένο? Κύριε ελέησον! Στην αρχή την κοίταγα και περίμενα πως και πως να βγάλει την μάσκα και όταν το έκανε μου έκοψε την χολή. Κορτιζόνες έπινε? Φτου! Ο Baraka είναι αδελφή κουκλίτσα αληθινή μπροστά της.

                        Comment


                        • Kitana;Mileena εννοείς μήπως;Αν ναι,έτσι είναι κανονικά.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Όχι ρε! Kitana. Η Mileena μια χαρά είναι, σχεδιασμένη όπως πρέπει. Αλλα η Kitana? Γιατί τέτοιο αδρό πρόσωπο? Ούτε καν μεσογειακό δεν μπορείς να το πεις. Ούτε καν ταιριάζει με το σώμα που έχει και το style της, και γενικά με την κομψότητα του χαραχτήρα. Πολύ κακοσχεδιασμένο. Είναι κλασσική περίπτωση γυναικας γαρίδα, τρως το σώμα και πετάς το κεφάλι. Το άκρον άωτον της γυναικας γαρίδας είναι.

                            Comment

                            Working...
                            X