Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σήμερα διασκέδασα με...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Katse dhladh vazeis ta genethlia sou?
    Ok se emena vgainei:

    I shot santa claus because i am sexy !?!?!?!?

    Ok not far from truth
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #62
      I took a crap on an old man, because I stink.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Deus View Post

        God of war 3 μεταχειρισμένο 40 ευρώ.
        Dragon age origins μεταχειρισμένο 48 ευρώ
        Άσε ρε τους καπιτάλες γαμώ το σπίτι τους, το empire total war το βρίσκεις πλέον άνετα κάτω από 20 ευρώ και εκεί το πουλάνε στην καταπληκτική τιμή των 41 ευρώ. Άσε πέρα από αυτό εκεί μέσα κάνει και του πούστη τη ζέστη.

        Τέλος πάντων εγώ το διασκέδασα με μία γκομενα που με έβριζε χωρίς ουσιαστικά λόγο μέσω msn αλλά όταν την συνάντησα σε ένα club την παρασκευή πέρασε από δίπλα μου σαν κακομοίρα γκομενούλα, με κατεβασμένο κεφάλι και με τα μαλλιά της στα μούτρα της (χωρίς πλάκα). Ναι είναι που λέμε η μαγκιά του πληκτρολογίου. Ίσως και καλύτερα γιατί ίσως να με βλέπατε στις ειδήσεις.
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • #64
          Σήμερα διασκέδασα με...

          ...το σαρδάμ του Ground Zero στο chat.

          <Ground_zero> Pitus eise edw?


          Είμαι ο Τίτους Πίτους, ρωμαίος σουβλατζής και δεύτερος ξάδερφος του Μπίγκους Ντίκους, ρωμαίου εκατόνταρχου στη Γαλιλαία :xp: :xp: :xp:
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • #65
            Den htane sardam, epeithdes se eipa etsi...
            To P einai poly makria apo to T sto plhktrologio gia na kanw sardam
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #66
              Σήμερα (ή μάλλον χτες,αλλά νύσταζα πολύ για να το γράψω),διασκέδασα με το Assassin's Creed Brotherhood.Αλλά με αυτό διασκεδάζω κάθε μέρω,κάθε του δευτερόλπετο οπότε ας πάω παρακάτω.
              Πήγα μια βόλτα στα arcades της γειτονιάς μου κι έπαιξα House of the Dead 4 διπλό με τον κολλητό,παίξαμε και μια άλλη μούφα με κάτι μηχανές (ωραίο ήταν αλλά δε θυμάμαι όνομα),αλλά το κορυφαίο ήταν άλλο.Το είχα παίξει σε ντέμο στο XBLA αλλά δεν μου είχε κάνει τόση εντύπωση.Ο λόγος για το After Burner Climax.
              Έφτασα μέχρι την 4η πίστα χωρίς να ξέρω τι κάνω ουσιαστικά,γιατί στην αρχή ειδικά δεν πρόλαβα να δω το tutorial.Αλλά το κουρυφαίο ήταν που κινιόταν ολόκληρη η καμπίνα,με κραδασμούς και τα ρέστα.Έστριβα το αεροπλάνο με την κλιση που έδινα στο σώμα μου ενώ με τον μοχλό στα αριστερά ρύμιζα το ύψος που θέλω να έχει.Με το μοχλό στο δεξί χέρι σημάδευα και πατώντας τα κουμπιά πάνω του έριχνα είτε σφαίρες είτε πυραύλους.
              Μακάρι να πάει καλά το μαγαζάκι και να μην κλείσει γιατί αξίζει ρε γμτ.
              Carpe diem

              Comment


              • #67
                I need a piece of shit because i stink...

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Ezio View Post
                  Μακάρι να πάει καλά το μαγαζάκι και να μην κλείσει γιατί αξίζει ρε γμτ.


                  Που είναι το μαγαζί;
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • #69
                    Στην Καραϊσκάκη απέναντι από τα Everest σχεδόν.Εκεί που ήταν παλιά το Desire αν θυμάσαι.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #70
                      Ίσως περάσω καμιά βόλτα να δω τι παίζει.
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • #71
                        Να πας.Καλά είναι.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #72
                          ...με το ποστ του Κωστίκα που... "μας ρίχνει χυλόπιτα"

                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #73
                            Εχμ, ναι...Ασκώντας τις τρομερές admin powers μου διέγραψα την αγγελία, από τη στιγμή που βρέθηκε το αντικείμενο (έστω κι από άλλο site) και ο ίδιος ο Κωστίκας ζήτησε να κλειδωθεί / διαγραφεί. Ζητώ συγγνώμη που χάλασα το post σου Σομάρι.

                            Εγω "διασκέδασα" προσπαθώντας να απεγκαταστήσω κάτι βλαμμένες toolbars από το browser και να αντιμετωπίσω κάτι ιούς στο Messenger, &#168;οπου παρεπιπτόντως η νέα έκδοση του 2011 δεν υποστηρίζεται από τα XP με SP3. Αθάνατε Βαβουτσικάριε, τα PC σου προσφέρουν συγκινήσεις ακόμα και όταν δεν παίζεις...
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • #74
                              Βαριόμουν να ψάχνω πιο σχετικό θέμα οπότε...

                              Το πέτυχα στο Public στο πασαλιμάνι



                              Δωρεάν demo διάρκειας 5' για 10€. BARGAIN!

                              Καλή φάση, πάω να πουλήσω και το δικό μου

                              Comment


                              • #75
                                LOL στανταρ καποιος καφρος τους το πουλησε για κανονικο game.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X