Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • εσπειρε το σημερινο επεισοδιο naruto

     
    bijuu naruto μεταμορφωση

    sigpic

    Comment


    • Το Attack on Titan έχει ξεφύγει στα τελευταία επεισόδια, έχει πιάσει φρενήρη ρυθμό. Κάθε επεισόδιο σε αφήνει με τρελή αγωνία για το επόμενο (3 μέρες ακόμα...)

      Comment


      • Καθώς ξέρετε ότι έχω αδυναμία στις γάτες, βλέπω το Anyamal Tantei Kiruminzoo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by kakashi_gr View Post
          εσπειρε το σημερινο επεισοδιο naruto

           
          bijuu naruto μεταμορφωση

          Καλά μιλάμε για επεισοδιαρα!Συγκινήσεις πολλές!
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Dragonball Absalon

            Εν αναμονής της νέας DBZ Movie που βγαίνει σε λίγες μέρες σε Blu-Ray (άρα θα σκάσουν και τα πρώτα αξιόλογα fansubs) είδα στο youtube σχετικά video. Από σπόντα ανακάλυψα από τα related κάτι αρκετά ενδιαφέρον.

            Δύο fan-made επεισόδια από ένα εναλλακτικό σενάριο για τον κόσμο του DB, τα οποία μου έκαναν σίγουρα εντύπωση. Δεν ξέρω αν τα γνωρίζετε, για όσους δεν έτυχε για ρίξτε μια ματιά:
            Episode 1

            Episode 2


            Η γνώμη μου είναι ότι πρόκειται για πάρα πολύ καλή δουλειά, λαμβάνοντας πάντα υπόψη ότι πρόκειται για fan-made και τους περιορισμούς που αυτό θέτει. Αυτό που μου άρεσε περισσότερο από όλα είναι το πιο σοβαρό ύφος, αλλά και ο σχεδιασμός και το animation (και ας χάνει σε κάποια σημεία, όπως είναι αναμενόμενο).

            Comment


            • ναι τα ειδα και γω οταν βγηκαν, συμφωνω για το υφος και το σχεδιασμο, το κακο ειναι οτι επειδη προκειται για δουλεια ενος ατομου θα αργησουμε να δουμε επομενα επεισοδια, βεβαια θα προτιμουσα το σεναριο να συνεχιζονταν απο το τελος του Z και οχι του gt (για μενα το gt δεν υφισταται) η ακομα καλυτερα απο το τελος του cell saga

              και μιας και λεμε για dragonball η δυο καλυτερες σκηνες του για μενα ηταν:



              Comment


              • Originally posted by paixtis View Post
                Καλά μιλάμε για επεισοδιαρα!Συγκινήσεις πολλές!
                Το είδα κι εγώ σήμερα.Έπος πραγματικά.Έσπειρε.Σε 2 μέρες έχουμε καινούριο.
                Το Attack on Titan πόσα επεισόδια έχει φτάσει;Ψήνομαι να το ξεκινήσω.
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Το είδα κι εγώ σήμερα.Έπος πραγματικά.Έσπειρε.Σε 2 μέρες έχουμε καινούριο.
                  Ειδικά εκείνη η μουσική την ώρα που..ξέρετε τι..πόσο τέλεια!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Comment


                    • το σημερινο jinchuriki song (naruto επεισοδιο 330) μεσα στη χαζομαρα του καλο ηταν.

                       
                      sigpic

                      Comment


                      • Filler ήταν έτσι??Έχει γίνει πολύ καραμέλα οι συγκινήσεις με flashback και λόγια φίλων του naruto.Νομίζω πρέπει να βρουν κάτι καλύτερο να κάνουν..
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Κι όμως δεν ήταν.Μάνγκα κεφάλαιο 574 αν θυμάμαι καλά.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ήταν όλα αυτά τα στατικά και ανούσια στο manga?Για ποιο λόγο?
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • sou exw pei ekatommyria fores oti to manga kai syntoma kai to anime exei katantisei mia vlakwdh seira.
                              O Kishimoto thn skotwsei mexri ekei pou den paei, kai akomh den hrthan ta xeirotera...
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Ναι σε λιγα μολις επεισοδια απο τωρα, η μαγεια θα αρχισει να πιανει και το anime . Οσο για το manga... ο τυπος μονο και μονο που το εχει παει στο χριαστιανισμο για να εξηγησει την απαρχη...

                                Vaynard ποσο επος το πρωτο βιντεακι...

                                Comment

                                Working...
                                X