Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheCursed View Post
    Κανείς δεν όρισε πως οι moderators οφείλουν να έχουν δημοκρατικές αντιλήψεις και σε άσχετα με το καθ' αυτό forum θέματα.
    Βρε βαλτο στο thread με τα αστεια,για τον Νικολακοπουλο μιλαμε

    Ο ανθρωπος δεν υπαρχει παντως.Τον διαβαζω καμια φορα για να γελαω και λιγακι.Δυσκολοι καιροι.

    Comment


    • Originally posted by hideo View Post
      Βρε βαλτο στο thread με τα αστεια,για τον Νικολακοπουλο μιλαμε
      Α, LOL, άλλο κατάλαβα! Χαχα!
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Originally posted by TheCursed View Post
        Α, LOL, άλλο κατάλαβα! Χαχα!
        Nαι το καταλαβα:troll:

        απλα θεωρησα οτι εισαι offtopic εφοσον το εβαλες στα αθλητικα:p:p

        Comment


        • Ολόκληρο classico έγινε και ούτε ένα σχόλιο τόσες μέρες. Νίκησε άλλη μια φορά η barca με αλχημείες στην 11αδα από από Μουρινιο, αν και άνοιξε το σκορ ο Ροναλντο απάντησαν Puyol και Abidal, o Pepe δεν θα αλλάξει ποτέ και η Real είναι σίγουρο ότι έχει αποκτήσει τρελό κόμπλεξ.

          Σήμερα (σε μισή ώρα) έχει Arsenal-ManU με την ιδιαιτερότητα του 8-2 στο Old Traford. Και με μεγάλες επιστροφές και από τις δυο πλευρές (Scholes και Henry).

          Comment


          • Τα classico έχουν καταντήσει ρουτίνα πια

            Χαίρομαι που η πρόσφατη ανακάλυψη του Μουρίνιο, το "παίζουμε καλή μπάλα για να βάλουμε ένα γκολ και μετά παίζουμε ξύλο και καθυστερήσεις ώστε να μη βάλουν οι άλλοι τρία" έχει αποτύχει παταγωδώς. Οι οπαδοί της Ρεάλ βαρέθηκαν τα καραγκιοζιλίκια και τις δικαιολογίες του και θέλουν να φύγει επί τόπου, στα διοικητικά της ομάδας έχουν βγει τα μαχαίρια, και το ωραίο είναι πως είναι 5 βαθμούς μπροστά στο πρωτάθλημα. Μεθυσμένη πολιτεία...

            Τέλος πάντων, προς το παρόν ο γαύρος προσπαθεί να ισοφαρίσει την Ξάνθη και βλέπω να το καταφέρνει.
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
              Σήμερα (σε μισή ώρα) έχει Arsenal-ManU με την ιδιαιτερότητα του 8-2 στο Old Traford. Και με μεγάλες επιστροφές και από τις δυο πλευρές (Scholes και Henry).
              Ο Henry ήταν τραυματίας και δε συμμετείχε στον αγώνα.

              Κατά τ' άλλα, αυτή η κατάρα με την United δε λέει να σπάσει.

              Originally posted by Titus View Post
              Τέλος πάντων, προς το παρόν ο γαύρος προσπαθεί να ισοφαρίσει την Ξάνθη και βλέπω να το καταφέρνει.
              Τίποτε δεν κατάφερε.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Σχετικα ρετρο αλλα απο τα καλυτερα ματς που θυμαμαι να εχω δει...


                Και η ρεβανς, αν και αδιαφορο για τον Παναθηναϊκο ειχε γινει ωραιο παιχνιδι, ηταν και η πρωτη φορα που ειχα παει στο οακα. Φοβερη εμφανιση απο τον μποατεγκ εκεινο το βραδυ


                Ο συγκεκριμενος εχει απιστευτο αρχειο αμα δειτε τι εχει ανεβασει.

                Comment




                • .Κάθε βράδυ CL έβλεπα ολόκληρο ημίχρονο,10 ετών τότε βλέπετε

                  Του χρόνου βέβαια που είχαμε ακόμα καλύτερη πορεία και είχα μεγαλώσει έβλεπα όλο το match


                  Comment


                  • Ωραίος ο ΓΑΥΡΟΣ! Ο Titus θα έχει αφηνιάσει!

                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Αυτα τα videos που παρεθεσε ο sub_zero με εκαναν να θυμηθω τα παιδικα μου χρονια που πηγαινα στο σχολειο με ψηλα το κεφαλι περηφανος για την πορεια της ομαδας μου στην Ευρωπη και ετοιμος να βουλωσω το στομα του καθε γαυρου-αεκτζη .

                      Comment


                      • Χαχαχα, έβαλα τα γέλια μόλις το είδα. Έχω σταματήσει να ασχολούμαι σοβαρά με μπάσκετ εδώ και πολλά χρόνια (αλλαγή κανονισμών, περίοδοι, καθόλου physical game και ένα σωρό άλλα πράγματα που για μένα βίασαν το άθλημα) αλλά την τέταρτη περίοδο την είδα. Μπορούσαμε να έχουμε πάρει ένα καλάθι διαφορά και να είμαστε πιο ήρεμοι, μας έκατσε ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ κωλοφαρδία εντελώς κόντρα στο τελευταίο δίλεπτο, και φροντίσαμε να χάσουμε το παιχνίδι στο τελευταίο λεπτό της παράτασης. Καθαρά άπειρη αντιμετώπιση του ματς αλλά πολλά πράβο στα παιδιά για το νεύρο τους.

                        Δε βαριέσαι, θα μάθουν, πού θα πάει...
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Σοβαρά, ο Σιούκας δεν πιάνει μία στον θεό του μπάσκετ, Νίκο Γκάλη!
                          sigpic

                          Comment


                          • Check out this AMAZING Blake Griffin dunk on Kendrick Perkins from many different angles as his teammates and fans look on in amazement!


                            Για αυτους που εχουν σταματησει να γουσταρουν το μπασκετ...

                            Τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια του Kendrick Perkins, που υπηρξε θυμα "τροχαιου" στο Staples Center του LA...
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • Επειδη δεν εχει μπει νομιζω... Ο ορισμος του fail...
                              Miami Heat forward LeBron James dunks the ball off Charlotte Bobcats forward Gerald Henderson's head through the hoop. The referees did not count the basket.

                              Το καλαθι δεν μετρησε τελικα

                              και μιας και εγινε αναφορα στον griffin...
                              Θεωρείται ο γκουρού της φυσικής κατάστασης. Είναι ο άνθρωπος που ανέλαβε το 'τέρας' Blake Griffin. Διαβάστε για τον 'μασκοφόρο' προπονητή, γνωστό κι ως 'γυμναστή της κολάσεως'.

                              Comment


                              • Nba Awesomeness...

                                Griffin INSANE Dunk!



                                Bingo!

                                Ωραια ομαδα εχουν δημιουργησει οι LAC πολυ τους παω ... Μου θυμιζουν το παλιο καλο Cleveland .

                                Comment

                                Working...
                                X