Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter X Tekken

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76

    [Αρχιζει στο 0:36]
    Street Fighter IV Series Κύπρος(Cyprus)+Ελλάδα(Hellas) Group On Facebook

    Comment


    • #77
      γινεται αυτες τις μερες ενα reality show (με το ονομα cross assault) πανω στο sf x tekken με συσσωμο το αμερικανικο FGC (fighting games community) να δηλωνει συμμετοχη με χιλιαδες videakια που στειλανε στο capcom-unity , drama ιντριγκες show off moments off the record συμφωνιες ολα για την τηλεθεαση και αλλα παρομοια συστατικα που καθε reality που σεβεται τον εαυτο του πρεπει να εχει, λεπτομεριες βαριεμαι να γραφω οσοι ενδιαφερονται και παρακολουθουνε την σκηνη ξερουνε που να ψαξουν, anyway σε καποια φαση που μαλωνανε και τα πραγματα ειχανε σοβαρεψει (και καλα) την εκτη μερα (χθες) εσκασε μυτη ο trollmaster Ονο:troll:




      εχουνε λυσσαξει στο neogaf κλαιω με τα gifakia και με αυτα που ποσταρουνε τα streamonsters:troll:

      Comment


      • #78
        Solo/Team Combo videos exhibition. Πολύ καλή δουλειά!



        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #79
          Οχι απλως καλη δουλεια, περι Desk ο λογος αλλωστε. Πλεον οι developers φανταζομαι θα του στελνουν τα παιχνιδια πριν βγουν καλα καλα, γιατι ο τυπος κανει επι της ουσιας τρελο promotion με τα combo videos του.
          Πολυ ωραιο φαινεται το παιχνιδι και μου φαινεται απιστευτο που παλι θα χασω το τρενο.

          Σε 1 μηνα θα μαι βεβαια στα γνωριμα λημερια, εννοειται πως τοτε θα ριξουμε ενα βλεφαρο και με το παραπανω ε, ε, Ε;

          Comment


          • #80
            xeno κατευα οσο ποιο γρηγορα μπορεις

            ωραια τα combos του desk κριμα που τις περισσοτερες φορες αυτα που κανει τα κανει μονο για ποζερια μιας και ειναι συνηθως μη πρακτικα, near impossible να τα βγαλεις σε κανονικα vs


            βρηκε σημερα σε torrents και δεν εχω κανει update το iextreme

            Comment


            • #81
              Για δώστε εντυπώσεις όσοι το παίξεται γιατί με ψήνει και εμένα λίγο!
              https://www.emulator-zone.com
              I am an iteration closer to my desired solution!
              The World Ends With You

              I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
              Castlevania Lords of Shadow

              I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
              Hyperdimension Neptunia

              Comment


              • #82
                Τα links βγαίνουν πολύ πιο εύκολα! Θέλω να ασχοληθώ με ένα SF και 1 Tekken player. Mε Ryu έβγαλα κάτι combo μούρλια! Δοκίμασα όμως 2 παίκτες Tekken αλλά πήρα πούλο! Θα τους κοιτάξω κι άλλο αν μου δοθεί η ευκαιρία, αλλιώς θα βάλω τον team player να βγάλει το φίδι απ' την τρύπα (Xeno) και θα παίξω RUY και δε συμβαίνει τίποτα!
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • #83
                  Άκυρο αλλά πρέπει

                  Comment


                  • #84
                    Μόλις γύρισα από άδεια και το πρώτο πράγμα που έβαλα στο κατεβαστήρι ήταν το Street Fighter X Tekken. Απλά και μόνο για να συνειδητοποιήσω πως μου έχει χαλάσει ο σταυρός στο χειριστήριο και έχω μείνει με το παιχνίδι στο χέρι :kill:


                    Εκ πρώτης όψεως φαίνεται παιχνιδάρα που θα πέσουν ατέλειωτες ώρες καψίματος, όμως δυστυχώς θα μείνω με τη γλύκα μέχρι να προμηθευτώ νέο χειριστήριο.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • #85
                      Double post αλλά πρέπει.

                      Συνέδεσα το PSP ως χειριστήριο στον υπολογιστή μέσω ενός homebrew προγράμματος ονόματι "Easy Wireless Controller" και λειτουργεί σχεδόν άψογα. Το μόνο πρόβλημα είναι πως υπάρχει μία μικρή καθυστέρηση σε κάθε πάτημα των κουμπιών, πράγμα που κόβει πολύ από ένα fighting παιχνίδι, όμως μέχρι να αγοράσω ένα κανονικό χειριστήριο κάνει τη δουλειά του και με το παραπάνω.

                      Α ρε μηχανηματάρα μου βγήκε τελικά το PSP, με έχει βοηθήσει ουκ ολίγες φορές εκεί που δεν το περίμενα

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • #86
                        Πλακα πλακα καλο timing, το παιχνιδι το επαιξα χθες πρωτη φορα και εκατσα αρκετες ωρες να πειραματιστω με διαφορα θεματα μιας και επιτελους το πετυχα μπροστα μου (pc download σε pc φιλου, ευτυχως ειχε arcade stick).
                        Για casual play ισως να ναι fun, αλλα το combo system που ειχα δει ως τωρα και δοκιμαζοντας το κιολας ειδα πως δε με τραβαει. Το concept ειναι ενδιαφερον, η υλοποιηση καπου χανει (και αν δεν εχανε εδω που τα λεμε το παιχνιδι θα το ειχαν παρει στα σοβαρα, ενω τωρα θεωρειται ηδη νεκρο απο το FG community).

                        Και να θελω βεβαια δε μπορω να το δω σε βαθος, αλλα πιστευω πως μεσα στα τοσα πως πιο ευκολα θα γυρνουσα στο SSF4.
                        Οπως και να χει κι εγω μαζι σου παντως στα περι PSP, τελευταια μονο με αυτο ασχολουμαι και εχω ξενοιασει .

                        Comment


                        • #87
                          παντως δεν θελω να απογοητευσω κανεναν αλλα το sfxt δεν επιασε και τοσο στην competitive scene παγκοσμιως (ουτε και εδω τοσο), κυριως γιατι το παντρεμα των μηχανισμων του αποδειχτηκε οτι δεν δουλευει και τοσο καλα (ασχημο dmg scaling , αχρηστο pandora mode) και σε συνδυασμο με καποια balance issues (time overs , insane jabs pressure)

                          ελπιζουμε se patches (πριν χαθει το τραινο για παντα) γιατι το concept ηταν πολυ φιλοδοξο με καποια ωραια χαραχτηριστικα στο gameplay του βγαλμενα απο old school πετυχημενα fightings του παρελθοντος

                          Comment

                          Working...
                          X