Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bussiness as...Unusual!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Καλα μου παιδια, εφθασα Σιφνο.

    Δεν μπορω να σας περιγραψω την ομορφια της θεας και του τοπιου, το μονο που θα πω ειναι ενα "επιτελους" μετα απο πεντε χρονια.

    Το ξενοδοχειο εχει ιντερνετ,αλλα μπαινουμε λιγο στην ζουλα τα βραδια, οποτε δεν ειμαι απολυτα σιγουρος για το αν θα μπορω να παρακολουθω και να μιλαω μεσω msn μαζι σας. Το θεμα ειναι οτι δεν ειμαι ξεκομμενος, εαν προσεχω και λιγο.

    Κατα τα αλλα μια χαρα, πολυ καλο κλιμα, πολυ καλος καιρος, πολυ ομορφο μερος και τινγκα στις Celebrities (εκει μπορει να εχουμε ενα μικρο προβλημα, αλλα τελος παντων).

    Θα επανελθω. Later.
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #17
      Με τον κύριο K. X. να φυλάει τα σύνορα της χώρας μου, δεν έχω να φοβάμαι τίποτα. Take care

      Comment


      • #18
        Fandango (Χρισταρα θα ερχεσαι εκδρομη με τα παιδακια στον στρατο, που ΤΟΟΟΟΣΟ σου αρεσε;;;; ),
        [/b]
        όταν πας στο κέντρο, θα σκάσω μύτη το πρώτο Σαββατοκύριακο στο επισκεπτήριο. Θα έρθω με την τάξη μου, θα φοράμε όλοι μπλουζάκια rotting christ με στάμπα NON SERVIAM, και θα έχω δώσει σε κάθε πιτσιρίκι έναν μαρκαδόρο για να γεμίσουμε τους τοίχους του στρατοπέδου με


        B)
        Καλό κουράγιο man.
        gently hold our heads,
        gently hold our heads on high

        Comment


        • #19
          αντε ρε κωτσο καλα να περασεις,σου αξιζει ρε.Εμεις τα ειπαμε και απο τηλ(σορρυ μαλακα με πηρε ο υπνος μετα),αλλα καπως θα ξαναβρεθουμε χαλαρα.εξαλλου σε ξερω θα βρισκεις χρονο και σιγα μη ξεκολλησεις,αφου δε γινεται ρε.

          οσον αφορα το στρατο χαλαρα δεν εχεις αναγκη εσυ...Solid σε λενε εξαλλου.

          ΤΕDA 3 BROTHERS
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #20
            ....και τωρα πρεπει να γραψω αυτο εδω το ποστ ε;

            Ε ρε πουστη....

            Λοιπον.



            Ξεκιναω.





            Ειναι 23:25, 30 Ιουλιου σωτηριον ετος 2008. Σε λιγο αρχιζει η τελευταια μου μερα στην νησον Σιφνος. Τρεις μηνες. Τρεις μηνες περασαν νερακι (οκ, μπορει και σαν μπυρα) και τρεις μηνες περασα αρκετα εως πολυ καλα. Μερικες στιγμες εφτασα βεβαια στα ορια μου αλλα αντεξα λογω παρομοιας εμπειριας,οποτε ολα οκ.

            Στις μια του μηνος φευγω απο την Σιφνο και σταματαω Λαμια, για ευνοητους για αυτους μου που ξερουν λογους. Στις τρεις του μηνος ερχομαι Θεσσαλονικη και παω να δω το πρωτο μου αυτοκινητο που μου ειπαν οτι μου βρηκαν. Και μετα ερχονται τα ωραια.

            11 του μηνος κυριοι μπαινω στο 585 Ταγμα Πεζικου στην Καστορια!!!

            Αυτοι που ξερουν (και οσο εχω ψαξει κι εγω) λενε οτι στην Καστορια ειναι καλα τα πραγματα. Το 585 Τ.Π. παιζει να ειναι Ταθωρακισμενα, οποτε μετα απο εκει μαλλον παιζει κανενα 20ημερο Αυλωνα. Απο εκει και περα μαλλον κανενας Εβρος (για να εχεις ευρος) και ο Θεος και η ψυχη του!!!

            Οσοι πιστοι λοιπον προσελθετε Σαλλονικα για κανενα τσιμπουσι, καμια gaming βραδια ή τιποτα τσιπουρα γιατι μετα μαλλον θα με βλεπετε στους εφιαλτες σας. Πλακα θα εχει.


            Α. Πηρα και PS3 με MGS4 και GTA IV (thanks Azrael/Sparda/Tenda3Bros).

            Το πολεμαω. Αλλα το GTA μου αρεσε περισσοτερο.

            Call me. BB Noobs!!!!! Μεχρι τις 10 του μηνου θα τα λεμε, μετα να κοιμαστε ησυχοι!!!!!
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • #21
              owned!nomiza oti eixes kanei strato.
              wb (an kai ayto me to ps3 to prospernaw....)

              Comment


              • #22
                Μάλλον το ξέρετε αλλά δεν πειράζει να σας κάνω μια σύντομη ανακεφαλαίωση.Αύριο παρουσιάζομαι στο Ναύπλιο (ΚΕΜΧ),οπότε θα με ξαναδείτε σε κάμποσες μέρες και γενικά από δω κι έπειτα δε θα είμαι πολύ ενεργός χρήστης.Αυτά τα ολίγα.Κώστα συγνώμη που σφετερίστηκα το θέμα σου για μένα.Αυτά.Καλά να περνάτε.Βαριέμαι να γράψω τα κατεβατά του Dj.Θέλω να πάω και για ύπνο,έχω μεγάλη μέρα αύριο.
                BB παίδες.Εις το επανιδείν.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Mε το καλό ρε τρελέ. Και να θυμάσαι αυτά που σου είπα για το Suikoden II .

                  Comment


                  • #24
                    Άντε με το καλό ρε Altair, κουράγιο.
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment

                    Working...
                    X