Announcement

Collapse
No announcement yet.

My future (η γνωμη σας μετραει!!!)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    αν ηταν το ιδιο φοβερος με εσενα, τα παιχνιδια του θα ακυρωνοταν συνεχεια. Με πιαααανεις?
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #62
      δεν ειναι θεμα παιχνιδιων αλλα νεοελληνικης οργανωσης, οταν καποιος λεει θα κανουμε αυτο και μετα απο μια βδομαδα το χει παρατησει και κανει το αλλο
      και μετα κανει το αλλο και τελικα δε κανει τπτ... τι να κανεις και συ?

      Πληροφοριακα στη δουλεια μου ειμαι απολυτα επιτυχημενος ΄.

      Comment


      • #63
        κι εγω ειμαι γαματος!
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • #64
          με προκαλεις να ανοιξω τοπικ με πολλ για το ποιος ειναι πιο γαματος?

          Comment


          • #65
            ασκοπο. θα νικησει ο Solid
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • #66
              Ενταξει, DJ, μιας και δεν πας εξωτερικο, ανοιξε καπου κοντα σε μενα στην Θεσσ/νικη ενα πακεταδικο, επειδη μου το χρεωσαν 8 ευρω οι Λυκοι, ενω στα Τρικαλα ειναι 6. Στα διαλα αυτοι και τα μοσχαρια τους
              My blog:Doppel's Den

              Comment


              • #67
                Με τον Dj ειχαμε απο τα γοριλλακια κατι σουβλακια μουρλια,ηταν και μισοψημενα και εβλεπες το αιμα ακομα τα σκεφτομαι.Παρε απο κει.Θεικο σουβλακι.
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • #68
                  Ενταξει, DJ, μιας και δεν πας εξωτερικο, ανοιξε καπου κοντα σε μενα στην Θεσσ/νικη ενα πακεταδικο, επειδη μου το χρεωσαν 8 ευρω οι Λυκοι, ενω στα Τρικαλα ειναι 6. Στα διαλα αυτοι και τα μοσχαρια τους
                  Τι είναι το πακετάδικο;
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #69
                    Που σου φερνουν φαγητο στο σπιτι οι πηγαινελατζηδες.
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment

                    Working...
                    X