Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super return of the forum & giveaway!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Νέο link για να σώσουν το μάτια τους όσοι δεν το είδαν ακόμα. Έχει και ήχο
    Edit: Άκυρο, είχε διαφήμιση και με εκνεύριζε, απλά κατεβάστε το βίντεο στον υπολογιστή σας από το dropbox link και θα είναι ΟΚ.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Sinclair View Post
      Θα προτιμούσα να εξαιρεθω της κλήρωσης. Το backlog μου ειναι ηδη τεράστιο, οποτε θα προτιμούσα να τα κερδίσει κάποιος που θα ασχοληθεί.
      Σωστός.Κι εγώ μια από τα ίδια.Μπράβο Γιώργαρε για τον διαγωνισμό.
      Carpe diem

      Comment


      • #18
        Για την ιστορία το capture έγινε πολύ εύκολα με το GeForce Experience (όταν τα 'λεγε ο Evans...).
        Όταν τα λεγε ο Evans (καλά δεν θυμάμαι αν ήταν ο Evans ή οι υπόλοιποι Nvidiaδες του φόρουμ) εγώ ευτυχώς άκουσα τον corpo και πρότεινα σε φίλο την 290 αντί της 770. Με γλίτωσε από μεγάλο κάζο

        Comment


        • #19
          Καλησπέρα σας και πάλι!

          Comment


          • #20
            Καλησπέρα κι από μένα. Εγώ πάντως email δεν έλαβα αν και λειτουργεί ο λογαριασμός μου κανονικά.
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • #21
              Ωραίος ευχαριστώ για την επιβεβαίωση. Θα ξανακάνω αποστολή με άλλο τρόπο.
              Καλώς ήρθες πάλι με την super cool υπογραφή σου
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #22
                Για το ιστορικό, ούτε εγώ έλαβα mail.

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • #23
                  Το δεύτερο email το έλαβα πάντως.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #24
                    Εγώ παρατήρησα πάλι πως το δεύτερο όντως μου ήρθε, αλλά στα σπαμ.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • #25
                      Παιδιά έχουμε μια άλλη μεγάλη επιστροφή από το παρελθόν, τον Jedah!

                      Αν μπορεί κάποιος να βρει τον κωδικό του ή να ελέγξει αν μπορεί να γίνει recovery, γιατί πήγε να κάνει νέα εγγραφή και δε μπορούσε, θα ήταν καλό. Εγώ του είπα να κάνει recovery πάντως.
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • #26
                        Μπορεί ο Ryu να του αλλάξει τον κωδικό, και να του τον στείλει. Ή να σου τον στείλει και να του τον στείλεις τέλος πάντων, και να τον ξαναλάξει κατά βούληση αργότερα

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • #27
                          ΟΚ του στείλαμε νέα στοιχεία

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Titus View Post
                            Παιδιά έχουμε μια άλλη μεγάλη επιστροφή από το παρελθόν, τον Jedah!
                            Πωωω τι ειπες τωρα.
                            Do a barrel roll!

                            Comment

                            Working...
                            X