Announcement

Collapse
No announcement yet.

Άκυρα περιστατικά...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Better safe than sorry.'Nuff said.
    Carpe diem

    Comment


    • #77
      Eιμαστε σε μια ηλικια που καταλαβαινουμε την πλακα πιστευω.Δεν ειπα σοβαρα να μη βαζετε καποτες.Αν καποιος ενοχληθηκε πραγματικα ομως, δε δινω δεκαρα,ετσι κι αλλιως η καλυτερη προληψη ειναι να μη κανεις τπτ.Ειναι overrated το sex, ρωτηστε εδω μεσα ολοι το ιδιο θα πουν.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • #78
        Ειναι overrated το sex, ρωτηστε εδω μεσα ολοι το ιδιο θα πουν.
        Όσα δε φτάνει η αλεπού.. :fsss:

        Comment


        • #79
          Δε μας αφοδευεις ρε νυχτοπουλι λεω γω.
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #80
            Eιμαστε σε μια ηλικια που καταλαβαινουμε την πλακα πιστευω.

            Comment


            • #81
              Το quote που εκανες ηταν inside joke, το λεμε συχνα εδω μεσα.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #82
                Γνωρίζω, και εγώ με τη σειρά μου αστειεύτηκα. Δεν είχα καμία διάθεση να προσβάλλω φυσικά, νομίζω οτι αυτό φαίνεται, γι'αυτό και παρέθεσα αυτό που παρέθεσα για να μη θεωρήσεις οτι μιλάω σε εσένα ειδικά.

                Comment


                • #83
                  Θυμηθηκα δυο περιστατικα,τα οποια ειχαν πλακα τη στιγμη που ειπωθηκαν,ελπιζω να φανουν κι εδω αστεια.Να ξεφυγουμε και λιγο απ'τα προφυλακτικα.

                  1)Πριν χρονια ειχε βγαλει μια εταιρια κατι συσκευασιες κετσαπ και μαγιονεζας για παιδια με τα ονοματα "Κετσαπίτο και Μαγιονίτο".Μια μερα ηθελε να τα αναφερει σε μια κουβεντα ο μικρος μου αδερφος και μου λεει: "Πως τα λενε;Κετσαπίτο και Μαγιαμούτο;".Τα εκανε γιαπωνεζικα(για Tannosuke αυτο)!

                  2)Πριν λιγες μερες βλεπαμε μια ταινια με την κοπελα μου και σε μια σκηνη δρασης που ειχε απορια αν την γυρισαν με κασκαντερ,γυρναει και μου λεει:"Αυτος ηταν γκανγκστερ;" :resp:

                  Comment


                  • #84
                    Απλά έλεος, ρε Pritt !

                    Θα σας πω κι ένα άκυρο περιστατικό.

                    Ένα σαντουιτσάδικο "Ο Λύκος" στην Εγνατία με Μαρτίου κοντά(συγκεκριμένα στην στάση Βρυσάκι δίπλα -- Όσοι είστε από Θεσσαλονίκη ξέρετε -- ) έκλεισε για τις γιορτές, αλλά αντί να βάλουν οι τεμπέληδες "Καλά Χριστούγεννα" έβαλαν μία παλία πινακίδα του "Καλό Καλοκαίρι". Απορώ τι έχουν στο μυαλό τους που την έβαλαν !
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Το πρωι εβαλα να βρασω ενα αυγο. Το ξεχασα ομως και μετα απο 40 λεπτα ακουσα ενα "παφ". Αυτη τη στιγμη υπαρχουν τσοφλια κολημενα στο ταβανι.

                      (Καθαρισα στα γρηγορα επειδη βιαζομουν και τωρα που γυρισα και ειπα να κανω ενα κανονικα καθαρισμα ειδα τα τσοφλια στο ταβανι).
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Ramparter View Post
                        Αυτη τη στιγμη υπαρχουν τσοφλια κολημενα στο ταβανι.
                        Pic or it didn't happen.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • #87
                          Εβγαλα pic να τη στειλω με mms στον κολλητο αλλα δε βγηκε καλα, απο μακρια δε φαινοταν το τσοφλι απο κοντα δεν μπορουσες να πεις αν ειναι ταβανι, πατωμα ή τοιχος. Παντως εγινε. Το επος ηταν ο αποροφητηρας που ειχε γεμισει πολυ πραμα(τσοφλια, κροκος, ασπραδι) επειδη το αυγο εσκασε ακριβως απο κατω.

                          Τεσπα περα απο το καλαμπουρι πρεπει να προσεχω και λιγο γιατι θα παρω φωτια καμια μερα.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #88
                            Heh...

                            1. Όταν μιλούσα με μια κοπέλα στο τηλέφωνο:

                            Εγώ: Τι κανεις?
                            Εκείνη: Βλέπω με τον αδερφό μου ταινία.
                            - Πια?
                            - Το Conan The Barbarian.
                            - Axa... Ξέρεις τι σημαίνει Conan The Barbarian? (Την πείραζα κάποτε επειδή δεν ξέρει Αγγλικά.)
                            - Βεβαια.
                            - Τι?
                            - Κόναν Ο Βάρβαρος.
                            - E είδες που δεν ξέρεις? (Θέλοντας να σπάσω λίγο πλακα.)
                            - Τότε?
                            - Είναι Ιταλικό, Barbarian = Μπαρμπέρης.
                            - Ναι?
                            - Ναι, θα δεις, στην συνεχεια βαριετέ, αφυπηρετεί, και παίρνει ένα ψαλίδι και αρχίζει να κουρεύει τους πάντες.
                            - A... Ok.

                            Μετά χρειάστηκε να τις εξηγήσω ότι κάνω πλακα.

                            2. Βλέπαμε ταινία εγώ, ένας φίλος, και η κοπέλα του η οποια μοιάζει του Jimmy (η αλλιώς, Blanka). Είχε πεθάνει κάποιος (η κάτι, δεν θυμάμαι και τόσο), και λέει:

                            - Θα μπορούσε να τον μαλθακοσι.
                            - E?
                            - Να του βάλει από εκείνο το φάρμακο έτσι ώστε να τον διατήρηση.
                            - Να του βάλει από εκείνο το φάρμακο έτσι ώστε να τον διατηρήσει.

                            Ήθελε να πει βαλσαμώσει. Να σκέφτομαι έναν τοίχο με το κεφάλι μιας βαλσαμωμένης αρκούδας και διπλα το κεφάλι ενός μαλθακού λιονταριού, αλλήθωρο, με την γλώσσα έξω... Να προσπαθώ να φανταστώ αυτό που είπε.

                            3. Η ίδια κοπέλα, καθώς φεύγαμε από το σπίτι κάποιου, λέει:

                            "Μα πως ήτανε ο τάδε έτσι σήμερα? Σαν retired."

                            Ο ποιητής ήθελε να πει retarded.

                            Comment


                            • #89
                              αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....

                              Όλα τα λεφτά και Rampo και Aion ! ahahahahhaha
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Aion View Post
                                "Μα πως ήτανε ο τάδε έτσι σήμερα? Σαν retired."

                                Ο ποιητής ήθελε να πει retarded.


                                Ακομη γελαω με αυτο οποτε το θυμαμαι.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X