Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Gamer's Odyssey Podcast: Alpha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Πολυ ωραια προσπαθεια παιδια. Θεματικα ειχε πολυ ενδιαφερον ενω και το ολο κλιμα που υπηρχε σε φαση -συζητηση παρεας- ηταν εξαιρετικο. Σε αυτα που λεγατε υπηρχαν ορισμενα σημεια στα οποια διαφωνουσα (πχ δεν καταλαβα αυτο που ελεγε ο dj για το fable...αφου υπαρχει κουμπι που να μαζευει τα orbs απο καθε αποσταση) ενω και εγω προχωρησα το αρκετα μεγαλο κομματι με το demo. Γενικα παντως η ολη κουβεντα ηταν respect και υπηρχε πολυ καλη ροη σε ολα οσα λεγατε. Τα τεχνικα δεν με ενοχλησαν καθολου, αλλωστε μιλαμε για μια πρωτη προσπαθεια. Μπραβο και ελπιζω με τον καιρο να λαβουμε ολο και περισσοτεροι μερος γιατι το θεμα εχει πολυ ζουμι ;).

    Comment


    • #32
      Απ'τη στιγμή που εμπλέκεται ο μέγας Solid, όφειλα να κάνω κάτι :

      * To διέγραψα λόγω τεχνικών προβλημάτων *

      εδώ θα φιλοξενώ όλα τα podcasts (εφόσον έχω χρόνο), σε δικό μου χώρο. ~μέχρι να οργανωθεί πιο σοβαρά το θέμα απ΄τη μεριά του site~

      Στην παραπάνω απλη σελιδούλα που έφτιαξα, μπορείτε να ακούσετε LIVE χωρίς να χρειάζεται να κατεβάσετε τίποτα.

      Solid, βάλτο στο πρώτο post
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #33
        Thanks ρε Προεδρε, αλλα δεν λειτουργει το συστημα
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #34
          Όσα έχουμε πετύχει όλα αυτά τα χρόνια σαν κοινότητα είναι αποτέλεσμα της άψογης συνεργασίας μεταξύ των μελών. Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο DjSolid πήρε από μόνος του πρωτοβουλία και χρησιμοποίησε το όνομα του Gamers-Odyssey χωρίς πρώτα να λάβει την συγκατάθεση των υπολοίπων ιδρυτικών μελών. Επειδή τέτοιου είδους ενέργειες δεν είναι αποδεκτές σε καμία περίπτωση, είμαστε στην δυσάρεστη θέση να ανακοινώσουμε πως θα επιβληθεί η ποινή του perm ban στον Dj. Eπίσης εβδομαδιαίο ban στον Raphael για τη συμμετοχή του σε αυτή την ενέργεια.
          Ελπίζουμε να μην χρειαστεί να ξαναφτάσουμε σε τέτοιου είδους λύσεις.

          Comment


          • #35
            Δώσε ένα εβδομαδιαίο και στον ScatMan που βοήθησε στην προώθηση αυτού του αντιδημοκρατικού εγχειρήματος. Άντε γιατί πολύ την έχουμε βρει τελευταία.

            Comment


            • #36


              What are you talking about? Εχω γραπτη / εγγραφη / θεωρημενη δηλωση του νομου 105.5fm η οποια ΞΕΚΑΘΑΡΑ μου δινει το δικαιωμα να χρησιμοποιησω το ονομα του forum για οποιοδηποτε podcast κρινω απαραιτητο.

              Σας παρακαλω κυριε μου, διαβαστε τα εγγραφα σας πριν προβειται στις απαραιτητες ενεργειες!
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • #37
                Solid σίγουρα?

                Θέλει λίγα δευτερόλεπτα για να φορτώσει το Mp3.



                Μπορεί να επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος ότι όντως δε λειτουργεί?
                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                Authenticity sir, authenticity. "

                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                Comment


                • #38
                  Εγώ απλά δεν έχω quicktime, γι' αυτό και δεν μου έπαιξε.

                  Comment

                  Working...
                  X