Announcement

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Οκ παιδια δε λεω, εγω εκανα την αρχη με τα περι RE5 κτλ, αλλα ας γυρισουμε στο θεμα σιγα σιγα.

    Comment


    • Ειμαι μεγαλος fan των Resident Evil και γενικα ειναι μεγαλος fan των παιχνιδιων που βγαζει η Capcom.
      Το Resident Evil 5 ηταν αρκετα καλο, δε συγκρινετε βεβαια με τα πρωτα 3 (Το αγαπημενο μου ειναι το 3) αλλα μου αρεσε και το θεωρω καλυτερο απο το Resident Evil 4.
      Την πρωτη φορα που το τερματησα, το επαιξα με Co-Op, απλα φοβερο το Co-Op.

      Comment


      • Λοιπόν παίδες,εν αναμονή του έκτου τίτλου κι επειδή ακόμα δεν αξιώθηκα/βρήκα χρόνο/όρεξη να ασχοληθώ με το 5,ποιος ψήνεται για co-op;Ελπίζω να γίνεται να μου δώσετε κάνα όπλο με άπειρα ammo ,να το παίξω να το βγάλω στα μπαμ γιατί φαίνεται πολύ κουραστικό από το ντέμο και όσα λέτε.Επίσης έχω και τα dlc,οπότε υπολογίστε κι αυτά,αν και το Lost in nightmares μάλλον θα προτιμήσω να το παίξω σόλο.



        Υ.Γ.
        Υπολογίστε σε κάνα 15ημερο που θα έχω γυρίσει βασικά.
        Carpe diem

        Comment


        • Τωρα που βγηκε το 6 και ειναι μαπα, το 5 ειναι το καλυτερο της σειρας, σωστα;
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Καλά ακόμα δεν έχουνε βγει τα reviews αλλά υπάρχει μεγάλο ρεύμα αρνητισμού για την πορεία που ακολουθεί η Capcom με το 6. Επίσης έχουμε και πολλούς παίκτες που συμπαθούν αυτή τη πορεία με το Co Op, το πολύ πιστολίδι και τα κλωτσομπουνίδια. Το σίγουρο είναι ότι την επιτυχία και την καθιέρωση ενός τίτλου δεν την "βαπτίζουν" οι κριτικές και οι απόψεις αλλά οι πωλήσεις και στο θέμα του RE 6 αναμένονται πολύ υψηλές που σημαίνει ότι η πλειοψηφία των ενδιαφερόμενων αρέσκονται σε αυτή τη φιλοσοφία που έχει πάρει η σειρά. Οι αριθμοί λένε την αλήθεια ανεξάρτητα πόσο συμφωνεί ή διαφωνεί ο καθένας μας.

            Comment


            • Οι πωλήσεις των 4 και 5 σε κάνουν να το πεις αυτό?Τις θεωρείς ιδιαίτερα ψηλές???
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Originally posted by paixtis View Post
                Οι πωλήσεις των 4 και 5 σε κάνουν να το πεις αυτό?Τις θεωρείς ιδιαίτερα ψηλές???
                Πάρα πολύ υψηλές και του 5 πολύ υψηλότερες από οποιοδήποτε άλλο Resident Evil.

                Comment

                Working...
                X