Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLEASE HELP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Εγώ έχω το κακό ότι μπερδεύω/ξεχνάω φάτσες εύκολα.Είμαι μέγας φαν της Σκάρλετ,άλλο που δεν την κατάλαβα.
    Carpe diem

    Comment


    • #47
      Τσεκαροντας το προφιλ του ξεμαλλιασμενου (απο τα φονικα χερακια του christop ) ειδα οτι εχει να πατησει εδω μεσα 3 μηνες, παρολαυτα ειπα να αναστησω το thread ανακοινοντας πως τελικα βρηκα το επομενο μου cheat, εεε το επομενο μου monitor ηθελα να πω :p

      behold, Asus VG248QE



      Εχει ιδιο πανελ με το πανακριβο (αλλα θαυματουργο) XL2411T της Benq και 280$ στο amazon !!!

      προσοχη , το main selling point του συγκεκριμενου μονιτορ δεν ειναι τα 144hz(marketing ftw) ουτε ο χρονοδιακοπτης και το 3D στοχαστρο που δειχνουνε στο video, ειναι η υποστηριξη lightboost, το lightboost ειναι μια τεχνολογια για το backlight που πρεπει να υποστηριζει ενα μονιτορ για να εχει την σταμπα "3D VISION 2"

      Προσφατα βρεθηκε ενα κολπο για να ενεργοποιειται το Lightboost, χωρις emitter - χωρις γυαλια και ΧΩΡΙΣ να μπαινει το μονιτορ σε 3d mode, το ωφελος απο ολη αυτη τη διαδικασια ειναι οτι μπορουμε επιτελους να παιζουμε games σε LCD με μηδενικο ghosting

      οριστε οι οδηγιες για το πως μπορει να γινει το hack, φωτογραφιες και βιντεο απο οθονη με lightboost σε 2D









      PS : ψοφος στα IPS

      Comment


      • #48
        epic ανασταση του tread

        περι scarlet

        Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
        Σιγά την γκόμενα , overrated όσο δεν πάει από όλες τις απόψεις.
        δεν ξερω εγω λεω να παρουμε και την γνωμη του woody

        Comment

        Working...
        X