Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tekken 7: Fated Retribution

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Εντωμεταξυ ετοιμαζουν και Soul Calibur VI και καποιος απο τους παραγωγους παραδεχτηκε οτι ο Noctis θα ταιριαζε περισσοτερο εκει παρα στο Tekken 7.
    http://kayane.fr/2018/02/19/intervie...-and-tekken-7/ Δε τους εδωσε αδεια η Sega για τον Kiryu μαλλον γι'αυτο στραφηκαν στη Square.
    Attached Files

    Comment


    • #62
      Tekken 7 Tournament 18/03/2018

      Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται για την πιο κομπετιτιβ πλευρά του game κάποιος, here it goes:


      Comment


      • #63
        20 του μηνος θα γινει διαθεσιμος ο Noctis. Αν και σε αλλα φορουμς παρατηρω οτι ο κοσμος θα προτιμουσε Kiryu παρα αυτον. Ελπιζω μετα τη κυκλοφορια του να ανακοινωσει επιτελους ο Harada δωρεαν legacy χαρακτηρες (Lei, Julia, Anna, Zafina τουλαχιστον) και νεα items.

        Last edited by Shadow; 14-03-2018, 02:01 PM.

        Comment


        • #64
          Originally posted by CensoredX View Post
          Σε περίπτωση που ενδιαφέρεται για την πιο κομπετιτιβ πλευρά του game κάποιος, here it goes:


          Θα είμαι εκεί. Τί ώρα ξεκινάει;
          sigpic

          Comment


          • #65


            Με τον Noctis βρήκα τρόπο να punish-άρω την πτήση του D. Jin. Αν κάποιος τολμήσει να μου το κάνει, έτσι θα του πετάξω.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Του Kiryu δεηθωμεν http://shoryuken.com/2018/03/21/yaku...u-in-tekken-7/ η Sega θελει ο Harada μπορει;

              Comment


              • #67
                Originally posted by Shadow View Post
                Του Kiryu δεηθωμεν http://shoryuken.com/2018/03/21/yaku...u-in-tekken-7/ η Sega θελει ο Harada μπορει;
                Αυτοί είναι το μισό κοινό που θέλει τον Kiryu στο Tekken. Το άλλο μισό είναι παλιοί παίκτες του Tekken και θέλουν Lei, Julia, Kunimitsu, Gon, Anna, κ.α. να επιστρέψουν πίσω.

                Εγώ λέω να επιστρέψει ο Lei, ο μπάτσος.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Εγω λεω να ανακοινωσει Season 2 o Harada με expansion story, περισσοτερες πιστες και items, δωρεαν τους παλιους (Lei, Julia, Anna, Zafina, Ganryu, Kunimitsu, Marduk, Bruce, Baek, Jinpachi) και αγοραστους μονο τους guests (μαζι κι ο Kiryu). Αλλα ειναι υπερβολικη δουλεια και μαλλον δε θα γινει.

                  Comment


                  • #69

                    Comment


                    • #70
                       
                      Μαντευω θα παει καπως ετσι...
                      Season 2: Lei, Anna, Julia, Zafina, Marduk +Negan
                      Season 3: Armor King, Ganryu, Baek, Bruce, Kunimitsu +Guest
                      Season 4: Jun/Unknown, Jinpachi, Ogre, Dr. Bosconovitch, Roger/Alex +Guest

                      Comment


                      • #71
                        Παιζει εστω ενα ατομο απο εδω T7 online?
                        Πηγα πριν μια βδομαδα στα Tekken World Tour Finals που ετυχε να γινουν στο Αμστερνταμ, κυριως επειδη ειμαι διπλα. Το event ηταν φανταστικο. Απιστευτο hype, απιστευτες ανατροπες και γιναν και live οι ανακοινωσεις για τις νεες προσθηκες στο cast (Marduk/Armor King/Julia) κι εγινε πραγματικος χαμος εκει. Ακομα δεν ειμαι ο μεγαλυτερος fan της σειρας, αλλα νομιζω πως το παιχνιδι ειναι το πιο προσεγμενο fighting game αυτης της γενιας. Η Namco το εχει διαχειριστει παρα πολυ καλα απο καθε αποψη. Πολλα modes, φοβερο cast µε χαρακτηρες και πιστες που ολο αυξανονται και πολυ καλη οργανωση και σε competitive επιπεδο.

                        Για το τουρνουα ο,τι και να πω ειναι λιγο. Αρκει να πουμε πως μαζευτηκαν οι 20 καλυτεροι παικτες του κοσμου και πως ο Rangchu (#13) νικησε ολα τα φαβορι με πολυ πειστικο τροπο, παιζοντας Panda (low tier char), κατι που λογικα δεν εχει ξαναγινει στα δεδομενα του παιχνιδιου. Υπαρχουν πολλα highlights που αξιζει να δει κανεις, οποτε αν τυχον καποιος εχει ορεξη ας ριξει ενα βλεφαρο.

                        Comment


                        • #72
                          [MENTION=196]Phantom Duck[/MENTION] is your man!

                          Ήταν και Ολλανδία στο event, το είδα στο Facebook αλλά δεν θα το πω γιατί δεν είμαι κουτσομπόλης να μιλάω για το τί κάνουν οι άλλοι.
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • #73
                            Ρεεεεε, ήσουν στους τελικούς και δεν είπες τίποτα; Μαζευτήκαμε καμιά 15αριά άτομα και πήγαμε πάνω για τον χαβαλέ, περάσαμε τέλεια. Βασικά εγώ έπρεπε να το σκεφτώ αλλά πού μυαλό, μπαμ μπαμ πήγαμε και φύγαμε. Ο σωστός ο admin βλέπει τους πάντες και τα πάντα, εύγε Ryu, με εκπλήσσεις Έπαιξα για την τιμή των όπλων στο Last Chance Qualifier και άξιζε πολύ σαν εμπειρία. Υπ' όψιν πως αν χάσεις δύο φορές αποκλείεσαι από το τουρνουά, επομένως έλεγα πως θα παίξω δύο ματσάκια μόνο. Όμως, νίκησα 2-0 έναν τύπο στα losers brackets, και έτσι έπαιξα τρία ματσάκια, μα πόσο προ πια...!


                            Περάσαμε φίνα πάντως, έπρεπε να το είχα σκεφτεί όντως να ρίξω σύρμα αλλά δεν το σκέφτηκα. Oh well, την επόμενη φορά. Εδώ ένα βιντεάκι που ανέβασε ένα παιδί που ήμασταν μαζί με αντιδράσεις του κοινού για τις ανακοινώσεις των νέων χαρακτήρων που έγινε σχεδόν viral. Αν ακούσετε προσεκτικά θα ακούσετε φράσεις του στυλ «Ο ΜΑΡΝΤΟΥΚ ΡΕΕΕΕ» και άλλες τέτοιες γραφικότητες.






                            Τώρα για Online, παίζω PC / PS4 και έχω πετύχει και τον [MENTION=279]Vaynard[/MENTION] που όμως την τελευταία φορά που μιλήσαμε τον είχε καταπιεί το Soul Calibur VI και δεν ξέρω σε τι φάση είναι
                            Last edited by Phantom Duck; 10-12-2018, 02:22 AM.

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • #74
                              Εγω να πω ή εσυ; Εγω μια διαδρομη εκανα μιση ωρα μαξ για να παω εκει, τι να πεις κι εσυ .
                              Το καλυτερο ειναι βεβαια πως ειδα τα παιδια απο Ελλαδα και αραξα ωρα με τους 3-4 που ηξερα ηδη και λογικα ημασταν τοτε και στην ιδια σειρα κατα την ωρα των τελικων και για την ακριβεια λογικα περασα και απο μπροστα σου για να κατσω και οπως φαινεται δε με ειδες ποτε. Γνωρισα και αλλους και πιασαμε κουβεντα, απορω που ησουν κι εσυ βεβαια και κανεις μας δεν πηρε χαμπαρι τιποτα. Ηξερα πως θα ερθουν περιπου 15 ατομα και ηξερα πως καποιοι θα ειναι ατομα τα οποια ηδη γνωριζω, αλλα ουτε μου περασε απο το μυαλο πως παιζει να σκαγες μυτη σε κατι τετοιο, δεν ηξερα πως ασχολεισαι πιο σοβαρα με το ολο θεμα ας πουμε. Τελοσπαντων τι να λεμε, επικ φειλ .
                              Ευτυχως το ολο σκηνικο ηταν καλο και το χαρηκα ακομα κι εγω που δεν ασχολουμαι με τη σειρα. Το 7 το εχω παντως (προεκυψε προσφατα σαν δωρο απο φιλο), οποτε δειλα δειλα εχω παιξει εστω και λιγο και ισως να υπαρξει και συνεχεια.

                              Comment


                              • #75
                                Α ρε, πες το έτσι. Εγώ ήμουν την πρώτη ημέρα. Την δεύτερη έλειπα επειδή με είχαν καλέσει από το AthensCon που γινόταν την ίδια ημερομηνία για να κάνω την ομιλία για τα 90 χρόνια Μίκυ, επειδή ο γκασμάς δεν είχα πάρει χαμπάρι πως γίνονταν ταυτόχρονα, μέχρι που ήταν πολύ αργά. Επομένως έφυγα από το Tekken Tour, έκανα την ομιλία και αυθημερόν ξαναπήγα πάνω. Την στιγμή που προσγειώθηκε το αεροπλάνο στο Άμστερνταμ, μπήκα στο stream να δω σε τι φάση είμαστε αλλά μόλις είχε τελειώσει. Ίσως να άκουσες κάποιους που πήγανε να μαζέψουν έναν «που έκανε ταξίδι εξπρές στην Ελλάδα». Εγώ ήμουν αυτός


                                Έκατσα άλλη μιάμιση ημέρα, και μετά έφυγα με τους υπόλοιπους. Τρελές καταστάσεις, 4 πτήσεις εξωτερικού σε 5 ημέρες. Δεν το μετανιώνω, άξιζε την κάθε στιγμή, όμως σίγουρα δεν θα το ξανακάνω.

                                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                                Comment

                                Working...
                                X