Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ποιο παιχνίδι έχετε παίξει περισσότερο από κάθ^

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Τι δεκάδες ώρες στα Final Fantasy, τι εκατοντάδες ώρες σε Fighting Games, τι χιλιάδες ώρες σε WoW και MMORPG, η μαγκιά κρύβεται στις ΔΕΚΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ.




    ΥΓ: Ναι μωρή αρρώστια Ren, καλά είδες .

    Comment


    • #47
      Secret Of Mana,Silent Hill 1,Resident Evil (για Playstation) και βεβαίως Castlevania SoN και FFVII

      Comment


      • #48
        smash bros melee οπου και εχω κλεισει πανω απο χιλιες ωρες παιχνιδιου.

        φανταστειτε με το brawl τι εχει να γινει droolssssssszzsos




        ΥΓ. Evans

        Comment


        • #49
          Diablo 2! (Απειρες ώρες περίπου ;) )
          [/b]

          επι 3 ετη ανελλειπως .... τρελλο καψιμο τοτε ... και ειδικα με το εξπανσιον του...
          πλεον τωρα αναθεμα κ αν εχω χρονο να παιξω τπτ
          I like walking in the rain cause noone can see my crying

          Comment


          • #50
            Evans poio paixnidi einai afto kai poio trick kryvetai pisw apo thn eikona?
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #51
              Evans poio paixnidi einai afto kai poio trick kryvetai pisw apo thn eikona?
              [/b]
              Blue Dragon .

              Τη μέρα που έβγαλα τη φωτογραφία ανοίγω να παίξω για κανά δύοωρο και βλέπω ότι κάτι έπαθε το ρολόι και προστέθηκαν 19100 ώρες. Καλή φάση λέω, αυτό αποτελεί ντοκουμέντο . Βασικά ξενέρωσα γιατί μου αρέσει το timer να λέει την πραγματική ώρα ενασχόλισης μου με ένα παιχνίδι (για αυτό και το πρώτο πράγμα που κοιτάω είναι αν μπορώ να κάνω pause χωρίς να μετράει) και τώρα έγινε completely messed up. Τέλος πάντων, τα τελευταία δύο ψηφία των ωρών είναι και η actual ώρα που παίζω. Τώρα, δηλαδή, είμαι στις 19150 ώρες xD .

              Comment


              • #52
                Χμμμμ FF8 και Fallout 2, Baldur's gate 2:Shadows of Amn. A! και Quake 3!
                You are a hero...and you must leave

                Comment


                • #53
                  The Legend Of Zelda Ocarina Of Time:
                  Ean ypologiseis tis ores bgainoun konta sta 2,5 xronia

                  Castlevania Symphony Of The Night 260-280 ores

                  Ace Combat 2 psx 280 ores

                  Super Mario,Pokemon Blue kai Tetris apeiro kapsimo.
                  Born From Darkness...Raised By Light....
                  My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
                  Official O.G.C Member

                  Comment


                  • #54
                    Χμ... Μάλλον το Lineage 2. Τα τελευταία 3 και κάτι χρόνια παίζω τουλάχιστον μια φορά ανά 3 μέρες για κανένα 3ωρο, με εξαίρεση τις εποχές εξεταστικής.
                    [/b]
                    Prin Pao 3 likiou...Epeza 1 fora kathe 1 mera kai peripou stis 5 me 8 ores
                    Eytixos fetos exo stamatisei

                    Comment


                    • #55
                      Blue Dragon .

                      Τη μέρα που έβγαλα τη φωτογραφία ανοίγω να παίξω για κανά δύοωρο και βλέπω ότι κάτι έπαθε το ρολόι και προστέθηκαν 19100 ώρες. Καλή φάση λέω, αυτό αποτελεί ντοκουμέντο . Βασικά ξενέρωσα γιατί μου αρέσει το timer να λέει την πραγματική ώρα ενασχόλισης μου με ένα παιχνίδι (για αυτό και το πρώτο πράγμα που κοιτάω είναι αν μπορώ να κάνω pause χωρίς να μετράει) και τώρα έγινε completely messed up. Τέλος πάντων, τα τελευταία δύο ψηφία των ωρών είναι και η actual ώρα που παίζω. Τώρα, δηλαδή, είμαι στις 19150 ώρες xD .
                      [/b]

                      Να σου πω για λίγο τα χρειάστηκα... αλλά άστα αυτός ο τίτλος μου έκανε μεγάλη ζημιά.Καλά θα κάνω να τον αφήσω κάμποσο καιρό στην ακρή για να μπορέσω να ασχοληθώ μελλοντικά με το Ultra Hard Mode.Προς το παρόν έχω εφιάλτες...

                      Comment


                      • #56
                        Θα ξεκινησω με το ΝΒΑ Live 96 στο MegaDrive, οπου για 2 ολοκληρα χρονια το ελιωνα. Ειχα κανει δικη μου ομαδα με παικτες εμενα (.........ναι........) και τους φιλους μου, και ειχα σαρωσει τα πρωταθληματα.

                        Μετα παμε στο Unreal Tournament, το οποιο επαιζα παντου, οπου σταθω και οπου βρεθω σε νετ καφε ή στο σπιτι. Τουρνουα, deathmatches στην Τουμπα και αλλα τετοια υπεροχα...

                        Το μεγαλυτερο κολλημα μου ομως, απο οσο μπορω να θυμηθω, ηταν το Gran Tourismo. Το πηρα την πρωτη ΩΡΑ που ηρθε στην Θεσσαλονικη και το αφησα απο τα χερια μου οταν βγηκε το Gran Tourismo 3 για το PS2 (ναι, το 2 δεν μου αρεσε ποτε...). Απλα μαγικο εκεινη την εποχη...
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • #57
                          Λοιπον :
                          FF VII βρηκα 10 save σε διαφορες memories τερματισμενα με μεσο ορο 80 ωρες αρα συνολο γυρω στις 800 ωρες
                          FF XII 280 ωρες
                          ΜGS στανταρ πανω απο 15 φορες το εχω τελειωσει δεν ξερω ποσο εχω αφιερωσει ουτε και εγω
                          COD4 10 ωρες στο single player και μεχρι στιγμης 4 μερες online και συνεχιζει...


                          Aντρέας Παγουλάτος

                          Comment

                          Working...
                          X