Announcement

Collapse
No announcement yet.

King Of Fighters XIII

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Θα ζοριστεις να βρεις πανω απο 3-4 ατομα εδω που ασχολουνται γενικοτερα με το ειδος, ποσο μαλλον με KoF.
    Λογικα παιζεις και SF4, με τι αλλο ασχολεισαι;
    Οταν βρω λιγο χρονο παραπανω θα επιστρεψω στο αθλημα, πιο πριν επαιζα SF2HD, SF3: 3S, SSF4AE και απο νεες κυκλοφοριες το μονο που θα πιασω σιγουρα κιολας ειναι το VF5: Final Showdown.
    Σε XBOX τα παιζεις ολα ή και σε PS3;

    Κανε κανα ποστ κι εδω αν εχεις ορεξη, καλωσηλθες κιολας:

    Comment


    • #17
      Είναι γνωστός του Icognito οπότε νομίζω αυτό τα λέει όλα!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Xeno View Post
        Θα ζοριστεις να βρεις πανω απο 3-4 ατομα εδω που ασχολουνται γενικοτερα με το ειδος, ποσο μαλλον με KoF.
        Λογικα παιζεις και SF4, με τι αλλο ασχολεισαι;
        Οταν βρω λιγο χρονο παραπανω θα επιστρεψω στο αθλημα, πιο πριν επαιζα SF2HD, SF3: 3S, SSF4AE και απο νεες κυκλοφοριες το μονο που θα πιασω σιγουρα κιολας ειναι το VF5: Final Showdown.
        Σε XBOX τα παιζεις ολα ή και σε PS3;

        Κανε κανα ποστ κι εδω αν εχεις ορεξη, καλωσηλθες κιολας:
        http://www.gamers-odyssey.com/forums...061#post125061
        Ασχολούμαι με όλα τα fighting που έχω στο 360 (SSF4 AE, SF x TK, MK9, BlazBlue: CT και προσεχώς το KoF XIII) και εννοείται με madcatz fightapd (Cammy).

        Έχω μερικά άτομα από τη friend list που το έχουν και εφόσον είδα μία σχετική κίνηση στο thread εδώ, είπα να δοκιμάσω την τύχη μου για περισσότερους.

        My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

        Comment


        • #19
          Οταν βρεθω παλι με 360 θα σου πω, γιατι τωρα ειμαι εξωτερικο και εχω το PS3 μαζι μου μονο και αυτο χωρις stick. Λεω να βγαλω το custom firmware για να δω τι λεει το VF5FS, νομιζω πως καποιους χαρακτηρες θα μπορεσω να τους παιξω και με pad.
          Για KoF δεν το βλεπω παντως SSF4AE καποια στιγμη θα παιξουμε, παιζεις και Cammy οποτε μια χαρα.
          Απο που εισαι αληθεια;

          Comment


          • #20
            Originally posted by Xeno View Post
            Οταν βρεθω παλι με 360 θα σου πω, γιατι τωρα ειμαι εξωτερικο και εχω το PS3 μαζι μου μονο και αυτο χωρις stick. Λεω να βγαλω το custom firmware για να δω τι λεει το VF5FS, νομιζω πως καποιους χαρακτηρες θα μπορεσω να τους παιξω και με pad.
            Για KoF δεν το βλεπω παντως SSF4AE καποια στιγμη θα παιξουμε, παιζεις και Cammy οποτε μια χαρα.
            Απο που εισαι αληθεια;
            Φαντάζομαι πως παίζεις με Μακότο, σωστά? Θα ήθελα πολύ να παίξουμε για να μάθω καλά το matchup. Πιέζει πάρα πολύ περισσότερο σε σχέση με την Cammy, αν ο άλλος την ξέρει καλά.

            My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

            Comment


            • #21
              Οχι, παιζω Makoto στο 3 που μαλλον ειναι και το αγαπημενο μου SF. Στο 4 Chun επαιζα (αν και πλεον νομιζω πως κανεις δεν παιζει Chun απλα, οποτε φαντασου..) και Sakura.
              Απεχω κανα χρονο απο το αθλημα, αλλα οποτε γυρισω παλι Αθηνα θα κανω το χρεος μου (αν εισαι απο εκει τριγυρω εχει καλως). Με ποιους παιζεις κυριως; Πες κανα nick ή gamertag μπας και ξερω κανεναν.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Xeno View Post
                Οχι, παιζω Makoto στο 3 που μαλλον ειναι και το αγαπημενο μου SF. Στο 4 Chun επαιζα (αν και πλεον νομιζω πως κανεις δεν παιζει Chun απλα, οποτε φαντασου..) και Sakura.
                Απεχω κανα χρονο απο το αθλημα, αλλα οποτε γυρισω παλι Αθηνα θα κανω το χρεος μου (αν εισαι απο εκει τριγυρω εχει καλως). Με ποιους παιζεις κυριως; Πες κανα nick ή gamertag μπας και ξερω κανεναν.
                Stormbringer, Vanyard, sironui, Sheglongas, S KILL GR, Igognito, Ryu GR, BigNikos GR... Γενικά, δες την friend list μου και θα καταλάβεις.

                Και όχι, δεν είμαι από Αθήνα.

                My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

                Comment


                • #23
                  Ok κλασικα, εχω παιξει με τους περισσοτερους βεβαια, αλλωστε εμεις κι εμεις ειμαστε. Σε εκανα add, μην απορησεις βεβαια αν δε με δεις online για καμποσους μηνες.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Xeno View Post
                    Ok κλασικα, εχω παιξει με τους περισσοτερους βεβαια, αλλωστε εμεις κι εμεις ειμαστε. Σε εκανα add, μην απορησεις βεβαια αν δε με δεις online για καμποσους μηνες.
                    OK.

                    My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

                    Comment


                    • #25
                      Ωραίο βιντεάκι οπτικά και τεχνικά

                      [YOUTUBEHD]U9VKIOGL2Sc[/YOUTUBEHD]
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment

                      Working...
                      X