Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ανατριχίλα όμως ε...
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Nice find!

      Ωραίος ο τύπος κάτω αριστερά στο 1:10 που το ζει όταν μπαίνει το κομμάτι και μας υπενθυμίζει ότι ο κόσμος χωρίς μουσική θα ήταν απλά λάθος.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Τιμής ένεκεν στον τραγουδιστή των Prodigy που έδωσε τέλος στη ζωή του. Δεν θα το παίξω γνώστης, δεν το γνώριζα το όνομά του, όμως πολλά από τα κομμάτια τους καθόρισαν τη μουσική των 90s και τα ξέρουμε όλοι.

          Το ορχηστρικό Firestarter ήταν χαρακτηριστικό κομμάτι στο Wipeout 2097.

          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Κι εγω απο το Forza Motorsport 2 είχα ακούσει το Spitfire


            Αν και γουσταρω περισσοτερο No Good και Out of Space.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Comment



              • Φοβερό OST. Τώρα το ανακαλύπτω, μόνο σε demo το είχα παίξει.


                Το καλύτερο game που έχω παίξει εδώ και καιρό... Μακάρι να είχα χρόνο να λιώσω άπειρα. Από τις λίγες φορές που όλα στο game δένουν άψογα μεταξύ τους.( gameplay, animation, art direction, OST)
                Οι fans των παλιών cartoons( τόσο της Disney οσο και του Max Fleischer) επιβάλλεται να το δείτε.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Το Cuphead το περίμενα πώς και πώς. Από την πρώτη ημέρα που το ανακοίνωσαν το περίμενα και μου αρέσει υπερβολικά το σχεδιαστικό στυλ. Είναι σαν να είναι φτιαγμένο για εμένα. Το θέμα όμως είναι πως είναι κυρίως Boss Rush, κάτι που πάντα με κούραζε. Ήθελα να είναι καθαρό platforming, τα bosses θέλουν πολλά trial & error και με κουράζουν. Κάποιες απλές πίστες που έβαλαν φαίνεται πως έγιναν στο πόδι απλά για να καλύψουν άτομα σαν κι εμένα, το ζουμί είναι ουσιαστικά στα bosses. Το έπαιξα λίγο, όμως δυστυχώς με κούρασε και είναι κρίμα γιατί ήθελα να μου αρέσει.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Μιας και έπιασε βροχή , βάζω Yamaokaρο


                    Comment


                    • Comment


                      • Το Grand Theft Auto 5 ήταν το πρώτο της σειράς που είχε original score.

                        Κάποια κομμάτια παίζουν και στους ραδιοφωνικούς σταθμούς. Αυτό το ακούω στον Kosmos.

                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Για όσους μένουν κοντά σε δάσος το χειμώνα

                          Comment


                          • Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Η επιτομή της arcade μουσικής και φόρος τιμής στο After burner από το Bayonetta.

                              Last edited by Ryu_gr; 11-04-2020, 07:55 PM.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment




                              • Βλέπε signature

                                Comment

                                Working...
                                X