Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΕΡΙ EBAY ELIGIBLE ITEMS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΕΡΙ EBAY ELIGIBLE ITEMS

    1)γεια σας ενα παιχνιδι για dreamcast στο ebay ξεκιναει απο 0.01 και πολλα αλλα παιχνιδια του ιδιου χρηστη λεει το πρωτο αντικειμενο 3.99 shipping και eligible item 0,49 εννοει οτι καθε επομενο το shipping του ειναι 0.49 εαν 12 παιχνιδια κλεισουν στο 0.01 παιρνω εγω 12 παιχνιδια με 9.50GBP δηλαδη 11.12 ΕΥΡΩ με τα μεταφορικα τσαμπα δεν ειναι τι λετε να το κανω η ειναι απατη απο ηνωμενο βασιλειο

    KAI

    2)παιδια εγω θελω να βγαλω καρτα την οποια να μπορω να φορτωνω με λεφτα
    οι τραπεζες που εχω λογαριασμου ειναι εθνικη τραπεζα και ταχυδρομικο ταμιευτηριο που μπορω να βγαλω μια για αγορες απο ebay και πρεπει να δωσω λεφτα να την βγαλω και ποσα παρακαλω βοηθηστε θελω να κανω αμμεσες αγορες
    εχω paypal [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ]

  • #2
    Originally posted by kostikas11 View Post
    παιδια εγω θελω να βγαλω καρτα την οποια να μπορω να φορτωνω με λεφτα
    οι τραπεζες που εχω λογαριασμου ειναι εθνικη τραπεζα και ταχυδρομικο ταμιευτηριο που μπορω να βγαλω μια για αγορες απο ebay και πρεπει να δωσω λεφτα να την βγαλω και ποσα παρακαλω βοηθηστε θελω να κανω αμμεσες αγορες
    εχω paypal
    Πήγαινε στην Εθνική και ζήτα να βγάλεις μια χρεωστική κάρτα για αγορές από το ίντερνετ. Τόσο απλό. Δεν σε χρεώνουν τίποτα για την διαδικασία αυτή. Το ζήτημα είναι ότι είναι χρονοβόρα διαδικασία, η κάρτα θα αργήσει να σου έρθει.

    Paypal πως έχεις χωρίς κάρτα;
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #3
      εχω γραφτει στο paypal αλλα το μηνυμα που μου στειλανε μετα δεν εκανα confirmed γιατι περιμενω να βγαλω καρτα σωστα

      εκανα εγγραφη στο paypal και στειλανε αυτο το οποιο δεν εκανα αφου δεν εχω καρτα

      Thanks for joining PayPal.
      Activate your account. Once you do, you can choose your way to pay. Link your credit card to your PayPal account or top it up from your bank account. Next time you shop online, you will just need to enter your email address and PayPal password.
      Activate

      Comment


      • #4
        OK, μια χαρά. Βγάλε κάρτα (θα πάρει όμως καιρό να βγει, ξαναλέω) και είσαι έτοιμος.
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • #5
          οκ φιλε thecursed να εισαι καλα θα παω αυριο κιολας να βγαλω καρτα χρεωστικη η οποια κιολας να ρωτησω οτι δεν ειναι visa ετσι που βγαζουν μερικοι και χρεωνονται λεφτα χωρις να κανουν τιποτα

          Comment


          • #6
            Εμ, viza να ειναι, πιστωτικη να μην ειναι.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #7
              Aman Teleshopping Viza?

              Comment


              • #8
                δηλαδη θα πω θελω μια χρεωστικη visa για αγορες απο το ιντερνετ

                Comment


                • #9
                  Originally posted by kostikas11 View Post
                  δηλαδη θα πω θελω μια χρεωστικη visa για αγορες απο το ιντερνετ
                  Μια χρεωστική οτιδήποτε για αγορές από internet. Δεν είναι υποχρεωτικό να είναι Visa.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • #10
                    Δεν είναι υποχρεωτικό να είναι Visa.
                    Καλό είναι να είναι visa ή mastercard αλλιώς μπορεί να μην υποστηρίζεται από κάποια sites.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by straier View Post
                      Καλό είναι να είναι visa ή mastercard αλλιώς μπορεί να μην υποστηρίζεται από κάποια sites.
                      Εγώ γενικά δεν έχω ακούσει, πάντως, ποτέ να δίνει τράπεζα κάρτα η οποία να μην έχει πλήρη υποστήριξη. Αυτό υπό την προϋπόθεση ότι όταν την ζητάς, τονίζεις ότι ενδιαφέρεσαι για αγορές από το internet. Εγώ προσωπικά έχω Enter Visa της Alpha Bank και υποστηρίζεται πρακτικά παντού, αλλά άλλοι που ξέρω έχουν άλλες κάρτες οι οποίες έχουν επίσης πλήρη υποστήριξη.

                      Ξέρουν την δουλειά τους στις τράπεζες, δεν είναι στόκοι να δώσουν καμιά Maestro ή κάτι τέτοιο και να σε έχουν να το φυσάς και να μην κρυώνει μετά.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #12
                        ευχαριστω παιδια θα ζητησω visa αλλα για να βγαλω χρεωστικη καρτα visa δεινω λεφτα

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by kostikas11 View Post
                          ευχαριστω παιδια θα ζητησω visa αλλα για να βγαλω χρεωστικη καρτα visa δεινω λεφτα
                          Όχι, δεν πληρώνεις κάτι.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • #14
                            Παντως η Εθνικη Τραπεζα ΔΕΝ εχει χρεωστικη καρτα. Εγγυημενα πραγματα, εφαγα δυωρο fail για να το καταλαβω...
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • #15
                              Alpha Bank Enter. Αν και εγώ θυμάμαι πως έκανα λογαριασμό, και μου ζήτησαν 300ε κατάθεση για να ανοίξει (όχι να ους τα δώσω, μπορούσα πολύ απλά να πάω μέσα στα επόμενα 10 λεπτά και να τα βγάλω).
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X