Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναυλίες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alexandros View Post
    Φίλε Cursed παρόλο που συμφωνώ με την πρώτη πρόταση του post σου, το υπόλοιπο πιστεύω πως είναι λίγο τραβηγμένο. Το Death Magnetic ίσως να μην είναι το καλύτερο τους, είναι όμως ένα εκπληκτικό album το οποίο πιστεύω πως φλερτάρει με την κορυφή και τα παλιά κλασσικά τους κομμάτια. Το να χρησιμοποιήσεις την άποψη κάποιου για ένα album ως προσβολή ψιλο-παραπάει. Το άκουσα πριν λίγες εβδομάδες ζωντανά και ήταν εκπληκτικό. Έπαιξαν όλα τα καλά (πλην του cyanide).

    Υ.Γ. Δεν προσπαθώ να υπερασπιστώ το προηγούμενο post, στο Death Magnetic κόλλησα.
    LOL, ποια προσβολή; Με τον _Lloyd είμαστε φίλοι και του κάνω πλάκα... Γενικά, μην παίρνεις τίποτα στο προηγούμενό μου post στα σοβαρά.

    Την άποψή μου, βέβαια, για το Death Magnetic την έχω γράψει αρκετές φορές σ' αυτό το forum και θα επιμείνω σ' αυτήν.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Oι Depeche Mode απλα μας ριξαν ακυρο τελευταια στιγμη.
      Χιλιαδες ατομα πηγαν ως τη Μαλακσα (!##%@$^$^@$&) και ειδαν τα 2 opening acts για να μαθουν στο τελος πως οι DM δε θα εμφανιστουν λογω προβληματος υγειας του τραγουδιστη ο οποιος μεταφερθηκε εκτακτα στο νοσοκομειο.
      Γαμω την κοκα και το ολο σκηνικο που μου κοστισε μιση μερα με πολυ, μα παρα παρα πολυ παιδεμα.

      Comment


      • Originally posted by Xeno
        Oι Depeche Mode απλα μας ριξαν ακυρο τελευταια στιγμη.
        Χιλιαδες ατομα πηγαν ως τη Μαλακσα (!##%@$^$^@$&) και ειδαν τα 2 opening acts για να μαθουν στο τελος πως οι DM δε θα εμφανιστουν λογω προβληματος υγειας του τραγουδιστη ο οποιος μεταφερθηκε εκτακτα στο νοσοκομειο.
        Γαμω την κοκα και το ολο σκηνικο που μου κοστισε μιση μερα με πολυ, μα παρα παρα πολυ παιδεμα.
        Ενώ είναι σχήμα που μου είναι εντελώς αδιάφορο και ούτε που μου πέρασε ποτέ να πάω στο live τους (κι έξω απ' την πόρτα μου να έκαναν δεν ξέρω αν θα πήγαινα - και δεν το λέω αυτό για τους μειώσω, αλλά για να σας δώσω να καταλάβετε πόσο αδιάφοροι είναι σε εμένα προσωπικά), ΞΕΝΕΡΩΣΑ όταν διάβασα τι συνέβη (και δεν αναφέρομαι στο post του Xeno, διάβασα και άκουσα κάτι άλλο σχετικά πριν γίνει το post αυτό). Δηλαδή αν είναι δυνατόν...

        Κρίμα για όλους όσους την πάτησαν.
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Kριμα γιατι οταν ακυρωνεται κατι συνηθως το μαθαινεις τουλαχιστον μια μερα πριν και δεν πας καν.
          Σημερα εφυγα απ το σπιτι μου στις 7 για να φτασω εκει 9 και περπατησα ΜΙΣΗ ωρα μεχρι να φτασω στην εισοδο απο εκει που παρκαραμε.
          Οταν φταναμε ολοι φευγαν, παρολαυτα αραξαμε εκει για να αποφυγουμε το χαμο και μετα απο κανα 2ωρο την καναμε περπατωντας αλλη μιση ωρα ("κουβαλουσαμε" και κατι αλλους που ηταν χωμα απ' το ποτο) και μετα αλλη 1 ωρα για να γυρισουμε μιας και δεν ειχε κινηση τετοια ωρα.
          .. και ολα αυτα για τι; Για το τιποτα.

          Comment


          • Originally posted by Xeno View Post
            Kριμα γιατι οταν ακυρωνεται κατι συνηθως το μαθαινεις τουλαχιστον μια μερα πριν και δεν πας καν.
            Σημερα εφυγα απ το σπιτι μου στις 7 για να φτασω εκει 9 και περπατησα ΜΙΣΗ ωρα μεχρι να φτασω στην εισοδο απο εκει που παρκαραμε.
            Οταν φταναμε ολοι φευγαν, παρολαυτα αραξαμε εκει για να αποφυγουμε το χαμο και μετα απο κανα 2ωρο την καναμε περπατωντας αλλη μιση ωρα ("κουβαλουσαμε" και κατι αλλους που ηταν χωμα απ' το ποτο) και μετα αλλη 1 ωρα για να γυρισουμε μιας και δεν ειχε κινηση τετοια ωρα.
            .. και ολα αυτα για τι; Για το τιποτα.
            Καταλαβαίνω απόλυτα, αλλά δε θέλω καν να το σκέφτομαι... Δεν ξέρω τι μπινελίκια θα πατούσα αν συνέβαινε σ' εμένα.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Comment


              • Για το χθεσινο δεν το συζητω, την ωρα που τελικα ειχαμε φτασει στην εισοδο μας λενε οτι ακυρωνεται η συναυλια, στην αρχη νομιζα οτι κανανε πλακα για να ηρεμησουν τον ολο χαμο που επικρατουσε μπροστα απο την πυλη μεχρι που μας πηραν κατι γνωστοι απο μεσα και μας ειπαν οτι οντως ισχυει η ακυρωση...Προσωπικα δεν ξενερωσα και τοσο γιατι ειχαμε παει κυριως επειδη ειχαμε προσκλησεις lol αλλα γενικα απο τους πραγματικους οπαδους του συγκροτηματος υπηρχε μεγαλη απογοητευση. Anyway ευτυχως που επαιξε και χαβαλες γιατι αλλιως η ολη φαση ηταν τραγικη, btw Xeno εισουν τυχερος εμενα το ωραριο μου ηταν 6 απο το αιγαλεω με 2 οπου και γυρισα...για να μην πω οτι εφαγα ολο το μποτιλιαρισμα στη μαπα...

                Comment


                • Πωπω ρε παίδες άγιο είχα να πούμε!
                  Το είχα σχεδόν σίγουρο να πάω αλλά το ακύρωσα τελικά λόγω εγκυμοσύνης (της αδερφής μου)!
                  Φάνταζεστε να έκανα 500 χλμ απο Ηγουμενίτσα και να έτρωγα άκυρο!:kill:
                  Ownage of the century?? Nope!!
                  I attack sharks
                  when i smell them bleed
                  I dont go swimming
                  water just wants to be around me.

                  Comment


                  • Originally posted by Pilgrim View Post
                    Πωπω ρε παίδες άγιο είχα να πούμε!
                    Το είχα σχεδόν σίγουρο να πάω αλλά το ακύρωσα τελικά λόγω εγκυμοσύνης (της αδερφής μου)!
                    Φάνταζεστε να έκανα 500 χλμ απο Ηγουμενίτσα και να έτρωγα άκυρο!:kill:
                    Ownage of the century?? Nope!!

                    Λες να νομίζαμε ότι είναι δικιά σου;:xp:

                    Τελικά το γλίτωσες το ownage GOTY.:resp:
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Αυτος ο pilgrim ειναι τοσο noob που ουτε ενα ownage δε μπορει να φαει σωστα.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • To όλο σκηνικό είναι απλά τραγικό.

                        (Αλήθεια, οι Puressence πώς ήταν? )
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Originally posted by Pilgrim View Post
                          Το είχα σχεδόν σίγουρο να πάω αλλά το ακύρωσα τελικά λόγω εγκυμοσύνης (της αδερφής μου)!
                          Άστα αυτά!

                          Εννοείς ότι γέννησε; Αν ναι, να της ζήσει!

                          Originally posted by Ramparter View Post
                          Αυτος ο pilgrim ειναι τοσο noob που ουτε ενα ownage δε μπορει να φαει σωστα.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Πω ρε 2πλη καταστροφη.
                            Παει η ευκαιρια να γνωρισω τον Πιλγκριμ.
                            Αν γινει αλλη ημερομηνια η συναυλια θα τα παρατησω ολα να ερθω.

                            Comment


                            • Ακυρωσαν και Τουρκια και Ρουμανια.
                              The plot thickens.

                              Comment


                              • Xenο διπλη καταστροφή θα ήταν να είχε ακυρωθει η συναυλία και να είχες και μένα απο πάνω σου να γκρινιάζω! Φτηνά την γλύτωσες (αυτή τη φορά!)

                                Καταραμένε φίλε μου όχι δεν γέννησε η αδερφή ακόμα αλλά λόγω του οτι είμαστε συνεταιροι στο γραφέιο και πλέον λόγω της εγκυμοσύνης απουσιάζει συνέχεια, αναγκαστηκά δεν μπορώ να την κοπανήσω απο την Ηγούμενιτσα για να μην κλείσει το γραφείο! με λιγα λόγια θα λιώσει το κορμάκι μου όλο το καλοκαίρι! ουτε διακοπές, ούτε άδεια ουτε @@ να πούμε!
                                Δεν πειράζει όμως θα γίνω θείος! Το πρώτο πράμα που θα δουν τα ανηψια μου θα είναι ο θείος Goty με έναν μοχλό 360 στο χέρι
                                I attack sharks
                                when i smell them bleed
                                I dont go swimming
                                water just wants to be around me.

                                Comment

                                Working...
                                X