Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συναυλίες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheCursed View Post
    Με αυτήν την τιμή, αυτήν την ημερομηνία και λίγο πριν κυκλοφορήσει ο δίσκος τους (τον οποίο φυσικά στην συνέχεια θα υποστηρίξουν με άλλη μια περιοδεία) απλά δεν.
    Σε έναν φανταστικό κόσμο, όπου δεν θα υπήρχε ρύπανση, οι γυναίκες δεν θα ήταν καριόλες και οι απαραίτητες ανάγκες του ανθρώπου όπως η σίτιση, η στέγαση, οι μεταφορές και τα πολιτιστικά γεγονότα θα ήταν δωρεάν, η τιμή αυτή θα ήταν υπερβολική. Στην Ελλάδα του σήμερα, όπου βλέπεις Maiden με 70 ευρώ και γουστάρεις και η ελάχιστη τιμή εισητηρίου για συκρότημα με πάνω από 1000 ακροατές παγκοσμίως είναι γύρω στα 30 ευρώ, 38 ευρώ για 5 ονόματα σε ηλικία που διατηρούν την ικανότητα αναπαραγωγής και ,απ'ότι ακούω, 3/5 καλα, είναι κάτι παραπάνω από μια χαρά. Εκτός και αν εννοείς ότι η τιμή είναι υπερβολικά καλή για να είναι αληθινή, αλλά δεν το νομίζω.

    Επίσης, συνήθως non promotional tours = good. Βέβαια, μπορείς να πεις ότι οι PoS παίζουν τα ίδια και τα ίδια live οπότε ένα promotional tour θα έφερνε την αλλαγή στο setlist. Εμένα όμως, μιας και τους έχω δει μόνο μία φορά σε δική τους συναυλία, το ίδιο setlist δεν με χαλάει καθόλου μα καθόλου.

    Και, στην τελική, ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ POS TA ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ 38 ΕΥΡΩ ΔΙΑΟΛΕ.
    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

    Comment


    • Originally posted by Pritt View Post
      Cursed,θα τους δεις Θεσσαλονικη,ε;
      Yes sir.

      Originally posted by _Lloyd View Post
      Σε έναν φανταστικό κόσμο, όπου δεν θα υπήρχε ρύπανση, οι γυναίκες δεν θα ήταν καριόλες και οι απαραίτητες ανάγκες του ανθρώπου όπως η σίτιση, η στέγαση, οι μεταφορές και τα πολιτιστικά γεγονότα θα ήταν δωρεάν, η τιμή αυτή θα ήταν υπερβολική. Στην Ελλάδα του σήμερα, όπου βλέπεις Maiden με 70 ευρώ και γουστάρεις και η ελάχιστη τιμή εισητηρίου για συκρότημα με πάνω από 1000 ακροατές παγκοσμίως είναι γύρω στα 30 ευρώ, 38 ευρώ για 5 ονόματα σε ηλικία που διατηρούν την ικανότητα αναπαραγωγής και ,απ'ότι ακούω, 3/5 καλα, είναι κάτι παραπάνω από μια χαρά. Εκτός και αν εννοείς ότι η τιμή είναι υπερβολικά καλή για να είναι αληθινή, αλλά δεν το νομίζω.

      Επίσης, συνήθως non promotional tours = good. Βέβαια, μπορείς να πεις ότι οι PoS παίζουν τα ίδια και τα ίδια live οπότε ένα promotional tour θα έφερνε την αλλαγή στο setlist. Εμένα όμως, μιας και τους έχω δει μόνο μία φορά σε δική τους συναυλία, το ίδιο setlist δεν με χαλάει καθόλου μα καθόλου.

      Και, στην τελική, ΚΑΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΟΙ POS TA ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ 38 ΕΥΡΩ ΔΙΑΟΛΕ.
      Δε διαφωνώ με όλα αυτά. Αλλά 38€, λογική τιμή ή όχι, δεν τα έχω εύκολα αυτόν τον καιρό, ειδικά μετά την 35άρα που έσκασα για Opeth. Επίσης, έχω το αντιπαράδειγμα της φετινής τέταρτης μέρας Rockwave όπου με κάτω από 70€ είδαμε τα κέρατά μας και δε νομίζω ότι σε χάλασε.

      Κατά τα άλλα, ναι, η τρίτη μεγαλύτερη Metal μπάντα αυτήν την στιγμή αξίζει 38€ ευρώ, αλλά όχι εν μέσω εξεταστικής.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Cursed,πως ηταν οι Opeth χθες;Τι να περιμενουμε αποψε;

        Comment


        • Originally posted by Pritt View Post
          Cursed,πως ηταν οι Opeth χθες;Τι να περιμενουμε αποψε;
          Χαχα, δε μπόρεσα να απαντήσω εγκαίρως δυστυχώς, πάντως τα έσπασαν. Φαντάζομαι και άκουσα πως το ίδιο συνέβη και Αθήνα.

          Τι να πω, δυο στα δυο για φέτος αυτή η μπάντα, μπράβο τους.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Και στην Αθηνα χαμος.Αψογοι και ειχαν και παρα πολυ καλο ηχο.Ταλαιπωρια ομως μεχρι να αρχισουν,ειχα παει εξω απ'το μαγαζι μιαμιση ωρα πριν ανοιξουν οι πορτες για να σιγουρευτω οτι θα ειμαι μπροστα απο την σκηνη(απο Κρητη ανεβηκα,επρεπε να το απολαυσω οσο καλυτερα μπορουσα!) και μετα περιμεναμε αλλες δυο ωρες μεχρι να αρχισουν..Τα ποδια μου πονουσαν απο την ορθοστασια οταν ξεκινησε το live αλλα χαλαλι,ημουν τερμα μπροστα στο καγκελο και ειχα ολη την μπαντα μπροστα μου.Εκανα και χειραψια με τον Akesson στο τελος,καλη φαση.Δεν με χαλασε καθολου αυτο που διαβαζα απο οσους ειχαν ξαναπαει σε live των Opeth,οτι δηλαδη ο Akerfeldt μιλαει πολυ αναμεσα στα κομματια και σε ξενερωνει.Εγω δεν το βρηκα καθολου κουραστικο.Μακαρι την επομενη φορα να εχουν και καμια μπαντα support να περασει τουλαχιστον πιο γρηγορα η ωρα μεχρι να βγουν.

            Comment


            • MEGADETH - METALLICA - SLAYER - ANTHRAX

              EPIC TOUR

              Comment


              • Το Sonisphere έχει ανακοινωθεί εδώ και καιρό αλλά απ'ότι ξέρω σε μερικές συναυλίες είναι headliners οι Metallica και σε άλλες οι Maiden και γενικά το line - up δεν είναι ό,τι πιο στάνταρ (Ελβετία έχουν και Heaven&Hell και Motörhead, δεν υπάρχει αυτό το πράγμα, οι άνθρωποι θα αρρωστήσουν). Δυστυχώς δεν έχει ανακοινωθεί το επίσημο για Αθήνα για να ξέρουμε και ποιους θεούς θα δούμε. Εξωπραγματικά καλό tour όμως και είναι τρομερό ότι θα περάσει από δω. Προσωπικά προσεύχομαι σε απανταχού θεούς και δαίμονες 3 φορές την ημέρα 6 φορές την εβδομάδα (την Κυριακή προσεύχομαι στον δικό μας για να τακτοποιήσω και άλλες υποθέσεις της ζωή μου) να δούμε Big 4 και ,more importantly, να καταφέρω να παρευρεθώ. Θα χυθεί αίμα. Και ας με πουν και γεροντολάγνο, αντέχω.

                Edit:
                Α, είχα πάει και Pain Of Salvation, Lake Of Tears, Agua Di Annique, Dissillusion, Scar Of The Sun πριν 2 βδομάδες or so.

                Με λίγα λόγια:

                Το live μάλλον άρχισε στην ώρα του, κάτι πρωτοφανές για τα ελληνικά δεδομένα (όχι όμως και τόσο για το Gagarin απ'ότι μου 'πανε - see the paradox here?)

                Scar Of The Sun: 2 τραγούδια πρόλαβα, όχι καλός τραγουδιστής όμως.

                Disillusion: Θεοί, τρομεροί και απ'όλα. Παρόλα τα τεχνικά προβλήματα τα έσπασαν.

                Aqua Di Annique: Ό,τι πιο αταίριαστο σ'ένα ήδη αταίριαστο line - up. Η Anneke μετά από τους The Gathering απ'ότι φαίνεται έκανε στροφή στην pop και παρ'όλο που είμαι πιο ανοιχτός απ'ότι παλιά που ήμουν true και hardcore, ζήτημα αν μ'άρεσαν 2 κομμάτια. Ωραία φωνή, ωραίο κορμί, δε λέω, αλλά τα τραγούδια της τα βαρέθηκα. Ήμουν και 'γω ένας από αυτούς τους μαλάκες που χαλούσε την τέλεια ατμόσφαιρα που απέπνεε το live της μιλώντας με τον διπλανό του.

                Lake Of Tears: Ένα album είχα ακούσει πριν το live που απέπνεε αληθινή gothic ατμόσφαιρα. Πολύ καλοί, γούσταρα πάρα πολύ αν και δεν ήταν κάτι πρωτότυπο όπως πολλοί θα θέλανε να 'ναι. Τραγούδια για σκοτάδι, δαίμονες κλπ κλπ.

                Pain Of Salvation: ΟΙ Θεοί. Βγήκαν με εντελώς ανορθόδοξο τρόπο, μ'ένα φαινομενικά χαρωπό τραγούδι που έβριζε στα σουηδικά, τα πρώτα κομμάτια όχι και ότι το πιο αναμενόμενο για 'μένα (δεδομένου του ότι είχαν κυκλοφορήσει και νέο EP) και ένα setlist με εκπλήξεις. Άρτιοι, για μένα αλάνθαστοι (όχι ότι είναι δύσκολο και να το επιτύχει κανείς αυτό) με άκρως συναισθηματικές ερμηνείες, φαντασία και με πλέον πιο εμπλουτισμένη σκηνική παρουσία. Ωραίο τελείωμα με Disco Queen, κρίμα που πολλοί ήταν πολύ άντρες για να χορέψουν.
                "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                Comment


                • _Llola απλά :resp:

                  Έχει ανακοινωθεί το tour των Hypocrisy και ναί δέν θα έρθουν Ελλάδα...
                  Θα περάσουν απο Βουλγαρία και το live τους εκεί θα το μαγνητοσκοπίσουν για DVD, με λίγα λόγια θα είναι απίστευτο.
                  Εγώ γάμωτο θα είμαι στρατο και μάλλον δέν μπορώ να βγώ απο τα σύνορα. Μακάρι να πάτε και να μας φέρετε πολλές photo!

                  Δείτε εδώ http://www.hypocrisy.tv/?LIVE

                  Comment


                  • 19 Ιουνίου στο Κάστρο Χαλκίδας

                    Moonspell με support Rotting Christ, W.E.B, Sorrowful Angels και Decent. 20€ εισιτήριο. Τα λέμε εκεί.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • HELL YEAH! ΟΙ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΠΟ. ΝΙΩΣΤΕ ΛΕΜΕ: http://gr.sonispherefestivals.com/2010/02/sonisphere-me-big-four-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%B1/


                      Υ.Γ: ΚΑΙ MASTODON ΚΑΙ STONESOUR, ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΖΕΡΗ ΖΩΗ ΤΟΥ;
                      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                      Comment


                      • Originally posted by _Lloyd View Post
                        Υ.Γ: ΚΑΙ MASTODON ΚΑΙ STONESOUR, ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΖΕΡΗ ΖΩΗ ΤΟΥ;
                        Καλά, fail το σχόλιο, οι Mastodon έρχονται για τρίτη φορά μέσα σε τέσσερα χρόνια... Μιας και διαλύθηκαν οι Scorpions είπαν να γίνουν η νέα "έρχομαι κάθε χρόνο" μπάντα.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • η καρδιά μου...
                          μάγκες δεν ξέρω αν θα αντέξω τόση συγκίνηση ...

                          Rammstein live in Greece

                          Comment


                          • Ανταπόκριση από Sonisphere, ήγουν Metallica, Slayer, Megadeath, Anthrax.

                            Καταρχάς μιλάμε για πολύ κόσμο. Ακόμα περισσότερο από το 2007. Ήταν σίγουρα 30.000 άτομα και ίσως και 35.000, σκεφτείτε ότι από τη μία σκηνή στην άλλη είχε μείνει μια λωρίδα 20 - 25 μέτρων χωρίς κόσμο παι παράλληλα όλα τα πλαϊνά (μάρκες, καντίνα, λόφοι κλπ) ήταν φίσκα. Η οργάνωση ήταν καλύτερη από άλλες φορές στα βασικά (πάρκινγκ, τροχαία κλπ), υπήρχε τάπητας μπροστά στη μεγάλη σκηνή που έφτανε περίπου μέχρι τον πύργο. Επίσης υπήρχαν πολλές κάμερες, ενώ οι δύο σκηνές βοήθησαν ΠΑΡΑ πολύ. Πέρα από το μικρότερο χρονικό διάστημα εναλλαγής, υπήρχε περιθώριο να κινηθείς για να πιάσεις θέση ή να πάρεις καμιά μπύρα. Από κόσμος πολλά πιτσιρίκια 17 - 19 χρονών (ή εγώ μεγάλωσα, που δυστυχώς ισχύει), χωρίς να λείπουν όλες οι φυλές του Ισραήλ. Στο ζουμί τώρα.

                            Έφτασα κατά τις 3 και η πρώτη μπάντα που βγήκε ήταν οι Stone Sour. Συμπαθητικοί κι ευχάριστοι μουσικά, με έναν τραγουδιστή που στο μπλαμπλά με τον κόσμο ήταν φιλικός και πλακατζής αλλά κλασσική περίπτωση τύπου που λέει κάθε δεύτερη λέξη "fuck" σα να είναι κριτήριο χαρντκοριάς. Με εκνεύρισε λίγο αλλά ήταν καλή η μπάντα οπότε ΟΚ.

                            Γρήγορη κίνηση για να πιάσουμε καλή θέση για Anthrax στη μικρή πίσω σκηνή. Το καταφέρνουμε, αν και η κλίση του εδάφους είναι λίγο μυστήρια. Για κάποιο περίεργο λόγο τους Anthrax τους είχα περάσει στο ντούκου, και κατάλαβα πόσο λάθος έκανα. Πολύ καλοί πάνω στη σκηνή, πολύ ωραία τραγούδια, σωστά μέταλλα του '80 (τότε που ξέρανε να το κάνουν σωστά) και μπόλικη γκαρίκλα. Τη γλιτώσαμε ξώφαλτσα με τη βροχή, καθώς έριξε μια ψιχάλα για περίπου 20 λεπτά ίσα ίσα να μας τρομάξει και μετά σταμάτησε. Η ίδια συννεφιά έμεινε μέχρι την ώρα που νύχτωσε. οπότε ευτυχώς δε σκάσαμε.

                            Μετά στη μεγάλη σκηνή για Slayer. Μπορώ να αντέξω σε αρκετό ξύλο αλλά όχι σε τόσο ξύλο όσο πέφτει στους Slayer, οπότε έκατσα καμιά 10ριά μέτρα από τη σκηνή φοβούμενος τα χειρότερα. Τελικά (δυστυχώς!) δεν υπήρχε λόγος. Ο όποιος χαμός γινόταν στα πρώτα 5 - 6 μέτρα και πιο πίσω στεκόσουν πολύ χαλαρά. Δίπλα μας υπήρχε ένας μόνιμος κύκλος και έκανα τη θλιβερή διαπίστωση πως τα σημερινά πιτσιρίκια δεν ξέρουν να κάνουν ένα σωστό moshpit. Στον κύκλο ξέρω ότι δεν κάνεις γύρω γύρω όλοι σε στυλ τσιγκολελετα αλλά τινάζεσαι από την περιφέρεια στο κέντρο και τα γαμάς όλα...Νέα γενιά...Ένιγουέι. Το setlist ήταν πολύ καλό, σχεδόν άριστο, με αρκετά κλασσικά, και οι εκτελέσεις άψογες - τυπικό Slayer "βγαίνουμε τα σπάμε φεύγουμε". Όπως παρατήρησε ένα παιδί από την παρέα και πολύ πιο έμπειρος από εμένα που δεν τους είχα ξαναδεί, είναι πολύ ψυχροί επαγγελματίες. Θα βγουν, θα παίξουν, θα σε πορώσουν και αυτό είναι. Απ'ό,τι μου είπε, ο Αράια έστελνε ματιές όλη την ώρα στη γυναίκα του που καθόταν πίσω από τα κρεμαστά ηχεία και με το που τέλειωσε το λάιβ πήγε κατευθείαν εκεί για γλύκες. Ελάχιστη επαφή και μπλαμπλά με τον κόσμο επίσης, 2 - 3 "thank you" και τέρμα. Τέλος πάντων. Περίμενα αρκετά περισσότερα από τη μπάντα και τον κόσμο. Σε καμία περίπτωση δεν ήταν κακοί ή βαριεστημένοι (κάθε άλλο, ήταν Slayer και περάσαμε πολύ ωραία) αλλά βγάζανε μια ψύχρα και μια τυπικότητα περισσότερο κι από εγκεφαλικές μπάντες σαν τους Tool.

                            Με Megadeth δεν ασχολήθηκα γιατί δε μου αρέσουν και ήθελα να πιάσω θέση για Metallica. Το setlist πρέπει να ήταν καλό απ'ότι πήρε τ'αυτί μου πάντως.

                            Και βγαίνουνε τα αγόρια μας...εν μέσω ψιχάλας. Που μέχρι να τελειώσει το Ecstasy of gold και το μισό Creeping Death είχε χοντρύνει αρκετά. Και συνεχίστηκε έτσι χοντρή για κανά μισάωρο τουλάχιστον (πριν μετατραπεί σε σταγονίτσες), με ολέθρια αποτελέσματα για τις αντοχές του κοινού που είχε φάει και όλη την κούραση της μέρας. Μόλις έφυγε η πρώτη μούρλια (άκουσα ζωντανά Harvester of Sorrow και Ride the Lightning!!!) συνειδητοποιήσαμε ότι ήμασταν μούσκεμα, τα γυαλιά μου θολώνανε συνέχεια και η φωνή δεν έβγαινε...Ήταν άσχημο να βλέπεις τόσο κόσμο απλωμένο και να μη φωνάζει όχι γιατί δεν ήθελε αλλά γιατί τα είχε φτύσει - μετά από μερικά τραγούδια ακούγονταν ζητωκραυγές και χειροκροτήματα για 5 δευτερόλεπτα με το ρολόι και μετά μούγκα, απίστευτα πράματα...Παίξανε 3 κομμάτια από το Death Magnetic που, όπως φάνηκε, δένουν πολύ ωραία με την κλασσική τους δισκογραφιά αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα (συν το ότι δεν υπήρχαν κουράγια παιδιά, σόρρυ που δε φωνάζαμε αλλά είχαμε βελάξει) και τα πράγματα βελτιώθηκαν αρκετά μετά τη μέση που σταμάτησε το πολύ νερό και έγιναν κλασσικά Metallica μέχρι το encore και το Seek and Destroy. Σκηνική παρουσία και σύγκριση με το 2007? Τότε ήταν τρέλα, παράνοια και απίστευτη συναυλία. Ο κόσμος ήταν στερημένος γιατί είχε να τους δει 9 χρόνια, ο καιρός ήταν καλός, όλοι μα όλοι είχαν όρεξη (τραγουδάγανε κάθε στίχο επί 2 ώρες, πραγματικά απίστευτο, και συχνά σκεπάζανε τη φωνή του Χέτφιλντ!!!) και τα τραγούδια σε προδιέθεταν για το ασταμάτητο κοπάνημα. Τώρα ήταν επίσης εξαιρετικοί, είχαν το ίδιο σκηνικό με τότε συν προβολές από κάμερες, το setlist ήταν το ίδιο δυνατό (άκουσα το Sanitarium και το Blackened!!!), ο κόσμος περισσότερος, ο Χέτφιλντ θερμός και ευγενέστατος προς τον κόσμο (κυρία σκέτη, ό,τι έλεγε είχε σχέση με τη Metallica family στην Αθήνα και το πόσο καλά νιώθει που είμαστε εκεί, ενώ αφιέρωσε το Sad but True στους άλλους 3 των Big Four και γενικά ήταν πολύ ωραίος και σωστός) αλλά αυτή η βροχή έπεσε στο χειρότερο δυνατό σημείο και μας διέλυσε την ψυχολογία. Δε φωνάξαμε όσο το άξιζαν γιατί δε μπορούσαμε (πού να ήμασταν και Glastonbury δηλαδή) και φαινόταν σα να μη γουστάρουμε. Επίσης, αρκετά κομμάτια τα είχαν παίξει και την προηγούμενη φορά, αποφάσισα να αράξω λίγο και να χαζέψω - πράγμα που έκανε και αρκετό πλήθος. Εξιλεωθήκαμε προς το τέλος πάντων, πρέπει να το παραδεχτώ.

                            Επιμύθιο - έχω αρχίσει να γερνάω για τέτοιες συναυλίες...

                            Το Setlist από Metallica, γιατί δε βρήκα αυτά των υπολοίπων.

                            Get the Metallica Setlist of the concert at Terra Vibe, Malakása, Greece on June 24, 2010 from the World Magnetic Tour and other Metallica Setlists for free on setlist.fm!


                            EDIT: Με το που έπαιξε η τελευταία νότα του Seek and Destroy άρχισα να τρέχω επειδή είχα παρκάρει στο πάρκινγκ, ο κόσμος ήταν πάρα πολύς και αν κόλλαγα θα έπρεπε να κοιμηθώ στο αυτοκίνητο. Αυτό που έχασα ήταν ο χαιρετισμός των Metallica, που απ'ό,τι έμαθα κράτησε 10 ολόκληρα λεπτά υπό ζητωκραυγές, ήταν πάρα πολύ φιλικοί και έδειξαν πως το χάρηκαν, και είπαν πως πολύ θα ήθελαν να μας πάρουν μαζί τους και πως θα ήθελαν πραγματικά να παίζουν πιο συχνά στην Ελλάδα και λυπούνται που έχουν έρθει τόσο λίγες φορές, επειδή κάθε φορά περνάνε φανταστικά και είμαστε πολύ θερμό κοινό. Ανήκω σε μια μυστήρια ράτσα συναυλιόφιλων που αν δεν το χαίρεται και η μπάντα όταν παίζει ξενερώνω. Θέλω τον κόσμο να συμμετέχει όσο το δυνατόν περισσότερο και τη μπάντα από την άλλη να το χαίρεται και να το δείχνει. Ε, αυτούς τους πιστεύω! :resp:

                            Ξέχασα επίσης να αναφερθώ στα πυροτεχνήματα και τα πυροτεχνουργικά κατά το One και το Blackened. Ειδικά στο Blackened πετάγονταν συχνά φλόγες πάνω στη σκηνή και μια τεράστια δεκάμετρη φλόγα στο πλάι. Ευτυχώς γιατί στεγνώσαμε κιόλας!
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Αν και δε μ'αρεσει καμια απο τις μπαντες αυτες εκτος απο Slayer (λιγο) thumps up Titus για το τρομερο review.

                              Ελιωσα στα σχολια που εκανες για το Moshpit
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • όπως τα λέει o Titus έγιναν τα πράματα.

                                υπάρχει βέβαια και η άποψη ότι στο τέλος έπαιξαν όλοι οι big 4 μαζί...

                                these walls built to stand come-what-may
                                lie shattered in the ashes

                                Comment

                                Working...
                                X