Announcement

Collapse
No announcement yet.

Έκτακτο ανοιξιάτικο giveaway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έκτακτο ανοιξιάτικο giveaway

    Official Zelda notebook.jpg

    Giveaway ξανά λοιπόν! Το συγκεκριμένο το αγάπησα, μπορεί να θεωρηθεί και συλλεκτικό (όπως είπε και ένας σοφός οτιδήποτε μπορείς να φανταστείς είναι πραγματικό).

    Η ιδαιτερότητά του είναι ότι είναι 3D και είμαι σίγουρος ότι θα το αγαπήσει και αυτός που θα το κερδίσει!

    Δυστυχώς έχουμε και ένα μικρό άσχημο νέο, το μαγαζί με ενημέρωσε εκ των προτέρων ότι έχει μια ραγάδα στο πίσω μέρος που φαίνεται στο φως. Παρακαλώ δείτε φωτογραφίες για να δείτε το δώρο (το 3D εφέ δεν είναι ορατό).

    Οπότε αναμένετε ενημέρωση από το Discord division! To GO και η μύτη του Ganondorf σας εύχονται καλή επιτυχία!

    Edit: Οι συμμετοχές άνοιξαν, λάβετε μέρος τώρα ή μετά στο παρακάτω link!


    Σε μία εβδομάδα το official Zelda τετράδιο θα δωθεί σε 1 τυχερό! Υπόψιν θα πρέπει να μας δώσει και τη διεύθυνσή του να του το στείλουμε 🙂
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 5 photos.
    Last edited by Ryu_gr; 05-05-2022, 01:43 AM.
    The illusion of free will is an illusion.

  • #2
    Νικητής έπειτα από μια δυνατή κλήρωση που έκοψε την ανάσα αναδείχτηκε ο Raf !

    Χαιρόμαστε διπλά που δίνουμε ένα ακόμα δωράκι σε πιστό μέλος του forum! 🎁 📒 Επίσης παρακαλείται να μας στείλει τη διεύθυνσή του άμεσα για να γίνει αποστολή αύριο με ΕΛΤΑ!

    LaserSquad988 better luck next time!

    Να περνάτε όλοι καλά!
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • #3
      Σας ευχαριστώ πολύ! Ευχαριστώ τον Ryu_gr για την οργάνωση και θέλω να ευχαριστήσω και όλους τους φίλους μου για την υποστήριξη. Να είστε καλά!

      Comment


      • #4
        Ω φακ τωρα το ειδα λολ
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #5
          και εγω δεν ενημερωθηκα πιυ είναι η φόρμα; Γραψατε ΛΑΘΟΣ το nick μου στο chat

          Comment


          • #6
            Originally posted by LaserSquad988 View Post
            και εγω δεν ενημερωθηκα πιυ είναι η φόρμα; Γραψατε ΛΑΘΟΣ το nick μου στο chat
            Φάε τη σκόνη μου για άλλη μια φορά, LaserSquad988! Το τετράδιο είναι δικό μου!

            Comment


            • #7
              Και για να δείξουμε το true potential του OFFICIAL THE LEGEND OF ZELDA NOTEBOOK έτσι δείχνει:

              Official The Legend of Zelda notebook.gif
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #8
                Πολύ καλή δουλειά το OFFICIAL THE LEGEND OF ZELDA NOTEBOOK, και δεν είναι τυχαίο πως είναι OFFICIAL καθώς περιέχει τη NINTENDO SEAL OF APPROVAL και ως γνωστόν ό,τι κουβαλά αυτή τη σφραγίδα είναι εξαιρετικής ποιότητας.

                Ανοίγοντας την υπερπολυτελή συσκευασία του Ryu_gr, τον οποίον και ευχαριστώ ξανά για το άψογο stewardship, παρατηρώ πρώτα ως έκπληξη την κονκάρδα THE LEGEND OF ZELDA που απεικονίζει το Triforce. Στο τετράδιο κυριαρχεί το πράσινο της στολής του Link και το χρυσό του Triforce. Αρχικά, κάποιος βλέπει το πολυτελές τρισδιάστατο εξώφυλλο που απεικονίζει τον Link (μάλλον του Skyward Sword) σε στάση επίθεσης, με την επιβλητική μορφή του Ganondorf και το Triforce να αχνοφαίνονται στο παρασκήνιο. Η ψαγμενιά της υπόθεσης είναι τα έξι μετάλλια των σοφών από το Ocarina of Time (δεν τα θυμόμουν). Στο οπισθόφυλλο φαίνεται η Hyrule Shield και το Master Sword χιαστί, μπροστά από τα εμβλήματα των τριών θεών. Τα δαχτυλίδια του σπιράλ και το εξωτερικό πλαϊνό των σελιδών είναι χρυσά, ενώ η επιφάνεια των σελιδών διακοσμείται στις χαμηλές γωνίες με το πράσινο Hyrule insignia. Τέλος, το εσωτερικό του οπισθοφύλλου διακοσμείται από γεωμετρικά θέματα και τους τρεις χαρακτήρες του Triforce (Zelda, Link, Ganondorf).

                Comment


                • #9
                  Δηλαδή εκτός από το τετράδιο είχε και κονκάρδα; Μπράβο τα εύσημα πάνε στο Ηχοδρόμειο - coolmerch.gr από εκεί το παρήγγειλα και απλά το προώθησα, δεν το άνοιξα καθόλου. Αν θες βγάλε φώτο την κονκάρδα να τη δούμε.

                  Ακριβέστατη η περιγραφή σου, το είπα το τετράδιο είναι στην πένα και νομίζω η συγκεκριμένη έκδοση είναι ψιλοσπάνια πλέον. Καλορίζικο και καλοσημείωτο!

                  Λοιπόν ξέχασα να αναφέρω άλλο έναν όρο για το διαγωνισμό, ο νικητής θα πρέπει να γράψει lore στο Discord για τον lasersquad988.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment

                  Working...
                  X