Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γειά σου πιδίμ, καλωσήρθες!

    Από πού βλέπεις τα γνώριμα ονόματα και ποιά είναι αυτά? Οι mods έχουν αρμοδιότητα να γνωρίζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ για τα μέλη τους, και τα γνωρίζουν. Άρχισε το ρουφιάνεμα.

    Καλά posts και καλή ανάγνωση
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Agapoula, thn koukoula!!
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Καλώς τον.Καλή διαμονή κι ελπίζουμε να γουστάρεις την (ιδιόρρυθμη) παρέα μας.
        Carpe diem

        Comment


        • Καλωσήρθες. Ωραίο άβαταρ.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • NWOGOM Welcome!
            (New Wave Of Gamers-Odyssey Members)


            Comment


            • Καλωσήρθατε παίδες.Καλά posts.Ο Hellraider προφανώς εννοεί κάποιους από μας που είμαστε και μέλη στο ninty.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Originally posted by paixtis View Post
                Καλωσήρθατε παίδες.Καλά posts.Ο Hellraider προφανώς εννοεί κάποιους από μας που είμαστε και μέλη στο ninty.
                Ποιος είσαι εσύ;





                Ευχαριστώ πολύ παίδες, καλώς σας βρήκα!

                Comment


                • Γεια! μύρισα και γω καμμένο εγκέφαλο και μπήκα

                  Comment


                  • hello o/
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Hola~!

                      Comment


                      • Γεια σας παίδες, καλώς σας βρήκα. My name is george,είμαι 20 χρονών, φίλος του Grimmtak που μου έχει προτείνει εδώ και αρκετό καιρό το Forum, Not so hardcore gamer, προτιμώ normal καταστάσεις και να απολαμβάνω ήρεμα τα games. Ασχολούμε με όλες τις κονσόλες και games που αξίζουν την προσοχή μου ( το επίπεδο έχει πια ανέβει ). Δεν έχω κολλήματα με top γραφικά κτλ, μου αρέσουν και τα καλά retro games ( βέβαια και εκεί δεν πάω πιο πίσω από snes ), παρόλα αυτά είμαι fun της τεχνολογίας και ένα παιχνίδι με φοβερό gameplay,story, καλά γραφικά HD, με πολυκάναλο ήχο με ενθουσιάζει και με το παραπάνω. Εκτός από gaming σαν χόμπι έχω και τον προγραμματισμό ( είχε κάνει και ο Grimmtak ένα post ενός προγράμματος μου πιο παλιά). Αυτά από μένα για τώρα, See ya inside

                        Comment


                        • Καλωσηλθες λοιπον, πες μας κιολας επ' ευκαιριας με τι ασχολεισαι περιπου (αγαπημενα παιχνιδια ή ειδη γενικοτερα) ετσι να χουμε και κατι να πουμε και κατα τ' αλλα τα λεμε και στα υπολοιπα sections/threads του forum.

                          Comment


                          • Από Genre είναι πολύ ανοικτός, απο jrpg,action,strategy, fps +++ μέχρι κ mmorpg αν υπάρχει η κατάλληλη παρέα. Για αγαπημένο game δεν μπορώ να είμαι και πολύ συγκεκριμένος, zelda series, gears of war , final fantasy series και πολλά άλλα. Αυτή τη στιγμή παίζω Dragon Age: Origins πάνω σε steam

                            Comment


                            • Welcome Geocool.To nickname σου κάτι μου λέει.Που μπορεί να σε ξέρω;
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Thanks, Από ninty πολύ πιθανών Αλλά γενικά υπάρχω σε πολλά forum

                                Comment

                                Working...
                                X