Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • House στην υπογραφη!!! Σε παω τρελα εσενα
    Ελα να χορεψουμε ισπανικους λαικους χορους με γυρισματα και να τραγουδαμε κανταδες στην Cameron.
    [/b]
    jennifer morisson... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

    (εντάξει, ΠΟΣΟ θεός ο hugh laurie?? ;) )




    gently hold our heads,
    gently hold our heads on high

    Comment


    • jennifer morisson... :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

      (εντάξει, ΠΟΣΟ θεός ο hugh laurie?? ;) )
      [/b]

      ΠΟΣΟ?! Τεινει στο απειρο. Το γεγονος οτι ενα Βρετανος κανει τοσο καλα εναν Αμερικανο (μιλαμε για την προφορα) και οτι τοσο ενας χαρουμενος και καλος ανθρωπος (A bit of Fry and Laurie) ενσαρκωνει ενα μιζερο καθαρμα του κερατα(Gregory House) αποτελουν αποδειξη της μεγαλοπρεπειας του. Αν θες βρηκα screensaver House MD/Hugh Laurie να στο στειλω μεσω pm γιατι θα μας μαλωσουν οι mods οτι ειμαστε off topic
      My blog:Doppel's Den

      Comment


      • Hello kai apo mena.Eipa kai ego giati tosi nekra sto Gamepro Forum,kai eida simera ta pm mou kai katalava.Kaloriziko to new Forum kai Congrat. sta paidia pou to steisane
        Born From Darkness...Raised By Light....
        My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
        Official O.G.C Member

        Comment


        • Καλωσορίσατε παιδιά!

          Ελέσαρ αν ακολουθείς τα βήματά μου κάπου έχεις χαθεί, εγώ δε σπούδασα Λονδίνο
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Welcome σε ολους.

            Ellesar που σπουδαζεις και τι;
            Ναι ειμαι λιγο αποτομος.

            Comment


            • Εγω πολ. μηχ/κών, thanks for not asking
              Hi all, tip8y here. Καλορίζικοι.

              Comment


              • ΓΕΑΙΑΑΑΑΑααααααα

                Comment


                • Hallo everyone!!
                  Μέγια το νέο forum μας!!
                  Αν θέλετε περισσότερα emotes για το forum έχω μερικά στην άκρη

                  Comment


                  • Χαχα, εννοώ το πιο γενικό ρε συ, ότι κι εγώ σπουδάζω εξωτερικό. Εσύ στο york δεν έκανες μεταπτυχιακό; Σπουδάζω Computer Science στο Brunel University of West London.

                    Comment


                    • Καλημέρα και απο εμένα παιδια!

                      Είμαι στη δουλειά, οπότε δεν έχω και πολύ χρόνο για να αγορεύσω.

                      Καλά Χριστούγεννα, καλές γιορτές και με το καλό το καινούριο forum (και το site γενικότερα!).

                      Πολλές ευχές.
                      Hope that someday,
                      I will actually live...

                      Comment


                      • Καλωσήρθατε όλοι παιδιά!
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Καλώς σας βρήκα κι εγώ. Τώρα που μπήκε το Internet σπίτι και έχω και εξόδους θα τα λέμε συχνότερα. Χρόνια Πολλά σε όλους!!
                          Insert Coin

                          Comment


                          • Πρόσφατα σε μια κατ' ιδίαν συζήτηση με τον Βαβουτσικάριο, καθήσαμε να ξεχωρίσουμε κάποιους πρώην χρήστες ( των δύο γνωστών fora ανόητοι! ) και να διαλέξουμε κάποιους αν, υποθετικά θέλαμε να δημιουργήσουμε ένα Πάνθεον χρηστών.

                            Ο Μίλτος Jedah ήταν στην λίστα και των δύο. Υπάρχουν επίσης τουλάχιστον ακόμα 3 κοινοί που έχουν έρθει εδώ, αλλά δεν είναι σειρά να τους αναφέρω. Όπως και να έχει, όταν βρει χρόνο ξανά, θα ενημερώσω και τον Βαβουτσικάριο για το νέο forum, ώστε σιγά σιγά το Πάνθεον που λέγαμε να ενεργοποιείται και πάλι.

                            To make a long story short, welcome mister Jedah!
                            OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                            Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                            Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                            Comment


                            • Αργοπορημένος!

                              Καλωσήρθες και καλό γράψιμο! Όσες και να έχουν μείνει, είναι λίγες!!!
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Mε γεια

                                Comment

                                Working...
                                X