Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλησπερα σας και απο μενα...σας ελλειψα? ;)

    Ελπιζω να περασουμε καλα ...προσευχηθειτε να μην με πιασει το κουλο μου και σας πριξω πολυ



    Comment


    • Χρόνια πολλά σας, σας χαιρετώ κι εγώ...με λένε Κωνσταντή και η αμαρτια μου είναι οτι starcraftίζω ακόμα....άλλα δεν έχω να πω (εδώ) και γράμματα γνωρίζω

      Υ.Γ Nu!
      COBRAAAA SSSSSSS!!!!!!

      Comment


      • Καλώς τον GRG

        Καλώς τον και τον Londo , μεγάλο όνομα ρε παιδάκι μου
        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

        Comment


        • Καλως σας βρηκαμε ολους
          My blog:Doppel's Den

          Comment


          • UEG απο το gamepro..

            Οι περισσοτεροι με ξερετε.

            Comment


            • Σκηνοθετη!!!!! ΚΟΨΤΟΝ!!!!!!!!&#33 ; ΕΞΩ Η ΜΑΦΙΑ ΤΟΥ UEG!!!!!!!!!&# 33;


              Welcome gendlemen...καμια lady να δουμε ποτε θα ερθει...
              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

              Comment


              • Welcome gendlemen...καμια lady να δουμε ποτε θα ερθει...
                [/b]
                Κάτι πήρε το αυτί μου από τον TheCursed για μια μπουρούχα στο CGM Forum. Από τα λίγα που διάβασα (άντε καλά, κάτι απήντησε και σε μένα) η κυρία είναι μεγάλο αγκάθι εκεί πέρα. Είσαι σίγουρος πως την θέλεις κι εδώ; Δεν σου φτάνει όλη η ex-GP Forum νομενγκλατούρα;
                OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

                Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

                Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

                Comment


                • Ήρθα και εγώ και... μάλλον λίγοι θα με θυμάστε από το forum του gamepro, μιας και έγραφα πολύ παλιά αλλά δεν πειράζει καιρός να ξανασυναντηθούμε... Μπράβο παιδία καλή συνέχεια...
                  "... και αν είστε κάποιος άρχοντας και παρεξηγηθείτε στα οργανά μου μια χαρά χωράει να γραφτείτε..."

                  Comment


                  • Παιδια ηρθα και εγω!!!Ειμαι ο t_eleos για οσους με ξερουν..Τεσπα ευχομαι καλη αρχη για το νεο forum και να θυμαστε πως η αρχη ειναι παντα δυσκολη..

                    Comment


                    • Κάτι πήρε το αυτί μου από τον TheCursed για μια μπουρούχα στο CGM Forum. Από τα λίγα που διάβασα (άντε καλά, κάτι απήντησε και σε μένα) η κυρία είναι μεγάλο αγκάθι εκεί πέρα. Είσαι σίγουρος πως την θέλεις κι εδώ; Δεν σου φτάνει όλη η ex-GP Forum νομενγκλατούρα;
                      [/b]

                      ...εσυ πρεπει να εισαι απογονος του Ευριπιδη...
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • χρονια πολλα σε ολους και καλως σας εβρηκα

                        ειμαι ο γνωστος αγνωστος Wii_Master_Link απο το GPF(Game Pro Forum)

                        Comment


                        • Καλως ηρθατε καινουρια-παλια μελη!
                          My blog:Doppel's Den

                          Comment


                          • Καλώς ορίσατε ''KING'' lu_bu, Wii_Master_Link, Vincent, XxUnfeelingxX !
                            NDS themes

                            Comment


                            • Καλωσήρθατε όλοι οι καινούργιοι αλλά και οι παλιοί(gamepro forum) ;) ;) ;)


                              Comment


                              • Να 'μαι και 'γω.Καλορίζικο το καινούργιο Forum.

                                Comment

                                Working...
                                X