Announcement

Collapse
No announcement yet.

Υπογραφες

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπογραφες

    Εχω αναφερθει και παλαιοτερα στο θεμα και ειχε λυθει το πριβλημα αλλα βλεπω πως επιστρεφουν παλι.
    Μιλαω για κατι υπογραφες gifs με μεγαλα μεγεθη.

    Δεν λεω ειναι ωραιες και εχω βρει και εγω ενα των 15ΜΒ που μου αρεσει αλλα δεν το εχω βαλει υπογραφη να αναγκαζω καθε φορα τους αλλους να το φορτωνουν.
    Ειδικα οταν σε μερικα θεματα μπαινουν και gifs απο τα παιχνιδια γινεται ενας χαμος.

    Να μην αναφερω οταν μπαινει καποιος απο mobile συσκευη και εχει κατι χαμηλοτερο απο 3G πως φορτωνουν οι σελιδες , εκτος του οτι χαλαμε MBs χωρις λογο.

    Αν υπηρχε δυνατοτητα να τα κανω block δεν θα με ενοχλουσαν αλλα δεν υπαρχει παντα.
    I'm back bitches... Version 2.0

    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

  • #2
    Συμφωνω 100%.

    Προτεινω οριο το πολυ μεχρι 500kb.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Ακομα και τοσο εμενα πολυ μου φαινεται. Σκεψου 10 ατομα στη σελιδα να εχουν 500KB.
      Μιλαμε για 5MB που δεν προσφερουν τιποτα και απλα καθυστερουν τη σελιδα.
      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • #4
        Εγω ειμαι υπερ του να βγει οτιδηποτε animated γιατι συν τοις αλλοις το θεωρω και κουραστικο, αλλα ας ακουστουν κι αλλες γνωμες.

        Comment


        • #5
          Egw den exw provlhma me opoiadhpote protash.
          Opote mpainw sto internet mpainw apo PC.

          Εγω ειμαι υπερ του να βγει οτιδηποτε animated γιατι συν τοις αλλοις το θεωρω και κουραστικο, αλλα ας ακουστουν κι αλλες γνωμες.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • #6
            Ναι λολ καλος ειμαι κι εγω, δεν εχω θεμα αν και οταν το πα ειχα κατα νου κατι υπογραφες με καμποσες εναλλαγες που κανουν και ωρα να φορτωσουν.

            Comment


            • #7
              Νομίζω πως το καλύτερο είναι το block. Μπορεί να επανέλθει σαν επιλογή?

              Με το Adblock plus του Firefox πάντως μπορώ να κάνω block avatars και υπογραφές
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • #8
                Done από μένα.Την είχα καιρό οπότε δεν υπάρχει θέμα.Καλύτερα να δουλεύουν και πιο γρήγορα τα κινητά όταν μπαίνουμε από κει.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • #9
                  pfft γκρινια για τιποτα, οριστε εβγαλα και γω την δικια μου, αν και το θεωρω μεγαλη υπερβολη οτι πρεπει να βγουνε τεσπα, περαν του οτι δινουνε μια ευχαριστη αισθητικη πανδαισια στο ματι , εμπλουτιζουν λιγο και αυτο το μουντο γκριζο background, αντι να τα βγαλουμε εμεις λοιπον φροντιστε να μπαινετε εσεις που ενοχλειστε με γραμμες που δεν σερνοντε

                  Comment


                  • #10
                    Ή να μπει αυτό το block.Νομίζω θα βοηθούσε ιδιαίτερα στα κινητά(αν γίνεται).
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • #11
                      Vaynard μια στατικη εικονα λιγων kb δεν ειχες; Αν ηταν ετσι δε νομιζω να εχει θεμα κανεις.

                      Comment


                      • #12
                        Για mobile συμφωνω οτι σου τρωει mb τζαμπα, τα βγαζω και εγω καθως μπαινω και εγω ο ιδιος με 3g αρκετες φορες και δεν το ειχα σκεφτει..

                        Comment


                        • #13
                          Επαναφερω το θέμα μήπως βγάλουμε και απόφαση.
                          I'm back bitches... Version 2.0

                          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                          Comment


                          • #14
                            Πιστευεις πως εχει καποιος υπογραφη αρκετων kb; Αυτο ειναι το βασικο θεμα φανταζομαι. Αν εχεις κατι κατα νου πες το, δεν εχω δει τελευταια κατι τραβηγμενο.

                            Comment


                            • #15
                              Δεν θυμάμαι κάτι συγκεκριμένο αλλά δεν μπορώ και να δω από το PC που είμαι τώρα αφού ότι υπήρχε το έχω κάνει block.
                              Από το κινητό κάτι πήρε το μάτι μου τις τελευταίες φορές που είχα μπει.

                              Γενικά πιστεύω πως είναι καλό να μπει κάποιο όριο ώστε να μπορούν και οι mods να επέμβουν σε μια υπογραφή χωρίς να χρειάζεται να περιμένουν από το χρήστη που την έχει.
                              I'm back bitches... Version 2.0

                              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                              Comment

                              Working...
                              X