Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheCursed View Post
    Πιο off-topic την άλλη φορά.

    Άντε, συμμαζευτείτε! Η κουβέντα για τα posts ανά σελίδα μόνο αστεία δεν είναι.

    Για να πω την αλήθεια, αν με κάποιο τρόπο οι σύνδεσμοι που βρίσκονται στο πάνω μέρος της σελίδας (αυτοί που π.χ. εδώ είναι Gamers Odyssey > Gamers-Odyssey > Ζητήματα Forum) τοποθετηθούν και στο κάτω, δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα να έχουμε και μια σελίδα ανά thread (ίσα - ίσα, θα γίνει πιο εύκολη η αναζήτηση παλαιότερων posts έτσι ). Αλλά εφ' όσον αυτό δε συμβαίνει, το σιχαμερό scroll-up που χρειάζεται κάθε φορά μου σπάει τα νεύρα και συνεπώς είμαι υπέρ δεκαπέντε posts ανά σελίδα.
    Υπάρχουν και οι επιλογές forum jump και top κάτω-κάτω δεξιά σε κάθε σελίδα για πιο γρήγορες κινήσεις. Βολεύουν αντί για scroll up.
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Γερμανική δεν είναι η σημαία;Αυτό μου φτάνει.Θεωρώ ότι 25-30 ποστς είναι πολλά,ενώ 15 είναι λίγα,οπότε βάλτε 20 και είμαστε κομπλέ.
      Τέλος (αφού το λέω εγώ,τόσα θα βάλετε).
      Οποτε εχουμε αποκλισει τα 20. Να βαλουμε 25 να τελειωνουμε;
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Originally posted by Ryu_gr View Post
        Υπάρχουν και οι επιλογές forum jump και top κάτω-κάτω δεξιά σε κάθε σελίδα για πιο γρήγορες κινήσεις. Βολεύουν αντί για scroll up.
        Μπα, είναι πολύ lame το συγκεκριμένο και δε μου κάθεται καθόλου καλά, προσωπικά. Προτιμώ το scroll up (μαζόχα). Γι' αυτό, δεκαπέντε ανά σελίδα και είμαστε άνετοι κι ωραίοι.
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • 30 είναι καλά.
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • Originally posted by TheCursed View Post
            Μπα, είναι πολύ lame το συγκεκριμένο και δε μου κάθεται καθόλου καλά, προσωπικά. Προτιμώ το scroll up (μαζόχα). Γι' αυτό, δεκαπέντε ανά σελίδα και είμαστε άνετοι κι ωραίοι.


            Aλλά για μένα δεν είναι αυτό το Α πρόβλημα, είναι το ότι σε πολλαπλές καρτέλες ο υπολογιστής θα γονατίζει...
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Originally posted by Somari View Post
              Μωρέ δε διαφωνώ καθόλου, σε όλα υπάρχει λύση. Το θέμα είναι ότι τίποτα δε με βολεύει και τίποτα δεν πρόκειται να με βολέψει όσο το scrolling, γι' αυτό από μέρους μου προτιμώ λίγα posts ανά σελίδα. Με τις πολλές καρτέλες, π.χ., που αναφέρεις ξανά και ξανά εσύ, δεν είχα ποτέ πρόβλημα.

              Άπαξ το δικό σου πρόβλημα είναι συνηθέστερο από το δικό μου κόλλημα με το scrolling, τότε θα επικρατήσει η άποψη των τριάντα posts ανά σελίδα, αλλά δεν το βλέπω αυτό. Αυτή τη στιγμή, αν μέτρησα καλά, ο μέσος όρος, βάσει των απόψεων που εκφράστηκαν, είναι ακριβώς 23p/p.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Πάμε 20 να τελειώνουμε άντε μην το πολυαναλύετε.
                Carpe diem

                Comment


                • Βασικά the cursed...το ίδιο λέμε και οι 2 λιγοτερα post θέλουμε, αλλά για διαφορετικους λόγους
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Προτείνω δημοψήφισμα.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Προτείνω οικουμενικό moderation με admin κοινής αποδοχής
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Χαχαχαχαχαχα

                        win
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Περίεργο μου φαίνεται να μην μπορεί ο καθένας να διαλέξει πόσα posts ανα σελίδα θέλει... Κάτσε να δεις που θα υπάρχει.

                          Έντιτ: λολ όντως υπάρχει τέτοια επιλογή: http://www.gamers-odyssey.com/forums...do=editoptions
                          Βάλτε ο καθένας οτι σας βολεύει και τούμπανο.

                          Comment


                          • Ωραίος, ΜΟΛΙΣ τώρα το είδα από το επίσημο site τους https://www.vbulletin.com/forum/show...ser-Selectable
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Originally posted by ChrisTop View Post
                              Έντιτ: λολ όντως υπάρχει τέτοια επιλογή: http://www.gamers-odyssey.com/forums...do=editoptions
                              Βάλτε ο καθένας οτι σας βολεύει και τούμπανο.
                              Πως και δεν το είδα. :xp: Άδικα κοκορομαχήσαμε εμείς εδώ μέσα.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ChrisTop View Post
                                Περίεργο μου φαίνεται να μην μπορεί ο καθένας να διαλέξει πόσα posts ανα σελίδα θέλει... Κάτσε να δεις που θα υπάρχει.

                                Έντιτ: λολ όντως υπάρχει τέτοια επιλογή: http://www.gamers-odyssey.com/forums...do=editoptions
                                Βάλτε ο καθένας οτι σας βολεύει και τούμπανο.
                                Pwned.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X