Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το Shoutbox σταμάτησε να δουλεύει

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το Shoutbox σταμάτησε να δουλεύει

    Σήμερον στις 00:05 της 1/10/2009 (καλό μήνα) σταμάτησε να δουλεύει το shoutbox. Ευχαριστώ.

    UPDATE: Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί και να το έκανε σαμποτάζ ο nikol@r@s κατα την διάρκεια μυησής του στο forum.
    Insert Coin

  • #2
    Μαλλον μας πεταξαν οι admins εξω,γιατι επεφτε πολυ βρισιδι.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #3
      Αποκλείεται. Είναι φανερό ότι εμείς τουλάχιστον κάναμε πλάκα.
      Insert Coin

      Comment


      • #4
        Originally posted by Jedah View Post
        Σήμερον στις 00:05
        Το shoutbox έφυγε ΝΥΧΤΑ! Τι βρισίδι έπεφτε μωρε; Αφού πάντα της πουτάνας γινόταν στο shoutbox. Ο Nikolaras δεν έβλεπα τι έγραφε γιατί έχω άσπρο theme. Μάλλον θα έλεγε βλακειούλες. Δεν πιστεύω να ψαρώσατε. Ρε Nikolara και συ ήμαρτον!
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #5
          Ο αλλος ομως εβριζε ασχημα.
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #6
            Το βρηκα απενεργοποιημενο στα settings, πριμενω να δω αν υπαρχει καποιο ζητημα και καποιος admin/mod θεωρησε οτι υπηρχε λογος να το κλεισει.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Sub Zero, εσύ το... πάγωσες;
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #8
                Ευχαριστούμε για την ενημέρωση και για το ότι μας στέλνετε να κάνουμε κάτι χρησιμότερο απο το κάψιμο....
                Insert Coin

                Comment


                • #9
                  Μολις ενημερωθηκα οτι το υπουργειο εσωτερικων διεταξε την απενεργοποιηση του shoutbox επειτα απο δημοσιευση αποτελεσματος δημοσκοπησης σε αυτο παρα την σχετικη απαγορευση.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #10
                    Εγώ έβριζα;;;

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Raphael View Post
                      Εγώ έβριζα;;;

                      Συννενοηση μπουζουκι εδω μεσα

                      ο νικολαρας.
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • #12
                        Ωραία καλά εμείς. Τον Crpl δεν τον σκέφτεστε; Τόσα πράγματα είχα μάθει για computer hardware.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • #13
                          Γιαυτό ευθύνεται ο shepherd και οι βλακείες του... Τέσπα... Τους λοίπους δεν σας έχω δει να βρίζεστε...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Το Χάλο σώθηκε απο το ατέρμονο bitching.

                            PS: Καλό μήνα παίδες, θέλω να πω πως τα αγαπημένα μου μέλη για το μήνα Σεπτέμβριο ήταν οι Tannosuke και Νικολάρας. Λιγάκι και ο crpl_sepherd, απλά κινείται σε άλλο μήκος κύματος, γαμάτος είναι βασικά, απλά θάβει το Χάλο και μου τη σπάει.

                            Comment


                            • #15
                              Το topic τα σπαει αλλα επειδη ειναι ακομη καλυτερο να σας βλεπω να μιλατε ολοι μαζι (κι επειδη εχω απορια να δω τι λεγατε πριν αλλα δε βρηκα το τροπο μεσω του αδμιν πανελ) το ενεργοποιω ξανα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X