Announcement

Collapse
No announcement yet.

Android

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Καλούτσικο ειναι αλλα μην περιμενεις πολλα κιολας. Με 800αρη επεξεργαστη και τετοια μνημη σέρνονται τα ανδροιντ. Παιχνιδια, μόνο τα βασικα και ίντερνετ θα τρωει κόλληματακια...
    sigpic

    Comment


    • #77
      Εχει android 2.3, καμια σχεση με το 4+

      Δες κανενα huawei καλυτερα.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #78
        Δηλαδή για να καταλάβω,κάνα παιχνιδάκι της πλάκας και σερφάρισμα στο ίντερνετ δε θα μπορώ να τα έχω;Το Αντροιντ δεν αναβαθμίζεται;Είναι ανάλογα τη συσκευή;
        Carpe diem

        Comment


        • #79
          Πάρε ρε κανένα διπύρηνο τουλάχιστον και 1gb ram με μια μπαταρία τουλάχιστον 2000mΑh και ας δώσεις κανένα 100άρι παραπάνω.Τουλάχιστον θα είσαι αξιοπρεπής σε αυτά που θες και δεν θα κλείνει το κινητό κάθε λίγο και λιγάκι λόγω μπαταρίας ή δυνατοτήτων ξέρω γω.Κι εγώ έχω ένα πιο παλιό και θέλω να το αλλάξω πλέον.Η κατάσταση έχει φτάσει στο απροχώρητο σε όλα τα επίπεδα...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #80
            Οι περισσότερες εφαρμογές τρέχουν σε 2.3 αλλά καλύτερα να πάρεις ένα κινητό με 4+ για μελλοντική υποστήριξη και καλύτερη λειτουργία. Το συγκεκριμένο νομίζω δεν αναβαθμίζεται. Συμφωνώ με Paixtis πάρε dual core αν θες να δώσεις παραπάνω, αλλά και με single core με 4+ μια χαρά θα είσαι για τις απαιτήσεις σου πιστεύω.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #81
              Η μπαταρια δεν τελειωνει λογω μονοπυρηνου επεξεργαστη...
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #82
                Μα τα 93 που θα δώσω με έξοδα αποστολής είναι ήδη πολλά.Δηλαδή οκ,έλεος,πόσα πρέπει να δώσει κάποιος για να έχει ένα αξιοπρεπές κινητό με αξιοπρεπή δυνατότητες;Δε λέω να είναι κάτι τέλειο,σιγά.
                Carpe diem

                Comment


                • #83
                  Ναι, όντως, τρελή κλεψιά, έλεος, μα που ζούμε, σπας ολόκληρη 90άρα και έχεις κινητό μόνο με κάμερα, gps, mobile office, pacman, sudoku, 100+ 2d games
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #84
                    Aν εσένα σου φαίνονται λίγα,είναι δικαίωμά σου.Εμένα για κινητό μου φαίνονται πολλά,απλά επειδή θέλω το κάτι παραπάνω σκέφτομαι να τα δώσω.Από κει και πέρα διπύρηνα κλπ που ανεβάζουν την τιμή μου φαίνονται υπερβολικά.Θεωρώ πως είναι πολλά τα χρήματα απλά για να έχω μια συσκευή η οποία μπορεί πολύ εύκολα να κλαπεί,χαθεί,πέσει κάτω και χαλάσει.Θα μου πεις το ίδιο δεν ισχύει και με τις φορητές κονσόλες,τα λάπτοπ,τα τάμπλετ κλπ;Φυσικά και ισχύει,αλλά όλα τα παραπάνω δεν είσαι "υποχρεωμένος",να τα έχεις πάνω σου όλη την ώρα.Με το κινητό όμως δεν ισχύει το ίδιο.Καλώς ή κακώς έχει μπει για τα καλά στη ζωή μας και πλέον αποτελεί αναπόσπαστο κομμάτι της καθημερίνοτητας όλων μας.Κάτι να συμβεί πες,να μπορείς να πάρεις έναν άνθρωπο τηλέφωνο.
                    Ξέφυγα,σόρρυ.
                    Θεωρείς το κινητό που παρέθεσα πιο πάνω,αξιόλογο;Αξίζει τα λεφτά του,τι λες;Θέλω πολύ να διαβάσω την άποψή σου.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #85
                      Προταση μου ειναι να επενδύσεις ενα 50αρικο παραπάνω και να παρεις αυτο http://www.guaranty.gr/p.Huawei-Asce...CK.809933.html

                      Αξίζει τα παραπάνω χρηματα, πιστεψε με. Ειναι ενα κινητο που οντως θα μπορεις να το κρατησεις 4 χρονια. Εχει διπύρηνο επεξεργαστή στα 1,2 ghz, μεγαλύτερη μνήμη, μεγαλύτερη οθονη. Θα μπαινεις ανετα στο ιντερνετ, θα παίζεις και τα παιχνίδια σου. Το αλλο που θες οχι 4 χρονια δεν θα το κρατήσεις αλλα ουτε δυο δεν θα αντεξεις.

                      Αν παρ ολα αυτα εχεις οριο το 100αρικο κοιτα και καμια εκπομπη του ζερβουδακη που εχει κατι διπύρηνα κινεζικα OEM σε αυτες τις τιμες.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Καλό φαίνεται αλλά είναι ψιλοακριβό.Θα το ψάξω λίγο ακόμα και θα αποφασίσω.Ευχαριστώ για την πρόταση,και καλωσήρθες κιόλας.

                        edit:Τι εννοείς ούτε 2 δεν θα το αντέξω;Ότι και καλά είναι αδύναμο;
                        Με μια γρήγορη έρευνα είδα ότι τίτλους που με ενδιαφέρουν τους σηκώνει(Temple run 1+2,Rayman Jungle Run).
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #87
                          Πολύ καλή η πρόταση του φίλου Stas.Αξίζει περισσότερο να πάρεις αυτό και να σου κρατήσει παραπάνω παρά να επενδύσεις σε κάτι πολύ κατώτερο και να μν σου κρατήσει ούτε 2 χρόνια.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Altair View Post
                            edit:Τι εννοείς ούτε 2 δεν θα το αντέξω;Ότι και καλά είναι αδύναμο;
                            Με μια γρήγορη έρευνα είδα ότι τίτλους που με ενδιαφέρουν τους σηκώνει(Temple run 1+2,Rayman Jungle Run).
                            Τους τιτλους θα τους παιζει αλλα λογω του αδυναμου επεξεργαστη και της παλιας εκδοσης λογισμικου θα κολλαει..Επισης λογω της μικροτερης οθονης θα σου βγαινουν τα ματια.
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Altair στα ίδια λεφτά γιατί δεν κοιτάς κάποιο budget windows 8 phone; Τα φτηνά Android είναι τέρμα μάπα, εκτός από κάτι κινέζικα όπως αυτό που αναφέρθηκε παραπάνω.

                              Εγώ θα σου πρότεινα να μαζέψεις λίγα λεφτά και να αγοράσεις το Nexus 4, ή τον αντικαταστάτη του. Ξέρω ότι 350€ στα καλά καθούμενα ακούγονται πολλά, αλλά είναι μία αγορά που θα σου κρατήσει στην κυριολεξία 3-4 χρόνια, θα έχει κάποια αξιοπρεπή αξία μεταπώλησης και θα αυξηθούν οι επιλογές του τι μπορείς να κάνεις στο μέγιστο.

                              Από την άλλη θα σου πρότεινα τη λύση του iPad mini 2 (όταν κυκλοφορήσει), σε συνδυασμό με ένα μάπα κινητό.

                              Όλα αυτά τα λέω επειδή ξέρω ότι θέλεις καλή λύση για παιχνίδια.

                              Comment


                              • #90
                                Εγω παντως πιστευω πως αντροιντ του 200αρικου ειναι μια χαρα... Πιο κατω θα σηκωνουν με δυσκολια διαφορα πραγματα...

                                Αλταιρ το σχολιο μου πηγαινε στο γεγονος πως ναι μεν σου φαινεται ακριβο, αλλα δε βλεπεις πως και αυτο το φτηνο ειναι αξιολογο... σε σχεση με παλαιοτερα που θα εδινες 150€ για να εχεις φιδακι...
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X