Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sony Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Το SEGA RALLY EVO αξίζει να το πάρω, είναι καλό arcade rally racing;
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #47
      To Sega Rally Revo είναι καλούτσικο αλλά δεν ενθουσιάζει κιόλας. Εγώ το έπαιξα 5-6 ώρες και το ψιλοβαρέθηκα. Απ' την άλλη, μπορείς να το βρεις φτηνά στο ίντερνετ, γύρω στα 25 Ευρώ, οπότε δεν έχεις και πολλά να χάσεις.

      Comment


      • #48
        Το έχω σε PSP.
        Το προτείνω μόνο σε φίλους της σειράς και των arcade racers.
        https://www.emulator-zone.com
        I am an iteration closer to my desired solution!
        The World Ends With You

        I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
        Castlevania Lords of Shadow

        I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
        Hyperdimension Neptunia

        Comment


        • #49
          Μόλις έβγαλα το ps3 από το κουτί. Η πρώτη εντύπωση που μου δημιουργήθικε είναι ότι η κονσόλα είναι πολύ στυβαρή και γερή (όταν την έπιανα), λες και αντί για πλαστικό έχει μέταλλο εξωτερικά. Επίσης η γυαλάδα υπάρχει και στα 40GB μοντέλα. Μετά έκανα το profile μου "BigBOSS". Επίσης το κουτί έχει και ένα cd μέσα που λέει "update to version 2", δηλαδή τι είναι αυτό;

          Να η θήκη του cd (έλεος έβαλαν όλες τις balkan γλώσσες, αλλά τα ελληνικά όχι)

          Ενοχλήθικα και από το γεγονός ότι στο menu δεν υπήρχε επιλογή για ελληνικά αλλά πχ για σουηδικά υπήρχε, τέσπα

          Επίσης απ'οτι ξέρω το 40gb ps3 δεν παίζει ps2, psone games, τότε γιατί στο menu υπάρχει μια επιλογή που λέει smooht ps games;
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #50
            Oκ έκανα το update και ξέχασα να πω πως η κονσόλα είναι πολύ stealth (αθόρυβη) αλλά το menu της είναι λίγο μπέρδεμα μέχρι να το μάθεις. Φοβερή εντύπωση μου έκανε και το bluetooth sixaxis, έκανα ένα πείραμα, δηλαδή πήγα σε άλλο δωμάτιο από αυτό που έβαλα το ps3 και άρχισα να πατάω τα κουμπιά και παρά το γεγονός ότι μεσολαβούσαν και τοίχοι, τα menu άλλαζαν. Αυτό το είδα πρώτη φορά σε κονσόλα και όπως είναι απολύτως φυσικό με εντυπωσίασε. Πολύ ωραία και η επιλογή να ανήγεις+κλείνεις την κονσόλα με το sixaxis.
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #51
              Άντε καλορίζικο και επίσημα.

              Το CD με το update φαντάζομαι είναι για όσους δεν έχουν πρόσβαση στο ίντερνετ. Ετσι και αλλιώς αν συνδεθείς στο PSN και δεν έχεις το πιο πρόσφατο update θα σου ζητήσει να το κατεβάσεις.

              Επίσης, απ' οτι γνωρίζω τα 40GB παίζουν PS games αλλά όχι PS2 (τσέκαρε το και πες μου). Βέβαια το κάθε update μπορεί να έχει και αναβαθμίσεις που αφορούν το playback τίτλων PS2, προφανώς αυτό θα έχει κάποια χρησιμότητα στους κατόχους 60GB, εσένα δεν θα σε επηρεάσει.

              Το μενού (XMB) θα το συνηθίσεις, αν έχεις PSP είναι σχεδόν το ίδιο. Σχετικά με την γλώσσα φαντάζομαι βασικά αγγλικά θα ξέρεις οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.

              Comment


              • #52
                Αντε καλοπαιχνιδο. Κανε για βασικο ενα Ελληνικο λογαριασμο και κανε μετα Αμερικανικο και Ιαπωνικο αν θες.(Κατεβασε και το DMC απο το Ιαπωνικο εχει βγει ηδη )

                Comment


                • #53
                  To ps3 μόνο ασύρματα συνδέεται στο ίντερνετ;;
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #54
                    Και με έθερνετ καλώδιο. Λογικά θα είχε το κουτί μέσα ένα.

                    Comment


                    • #55
                      Και με έθερνετ καλώδιο. Λογικά θα είχε το κουτί μέσα ένα.
                      [/b]
                      Ίσως το τσιγγουνεύτηκαν στην έκδοση των 40GB,γιατί το δικό μου πακέτο δεν είχε Ευτυχώς που έχω ασύρματο δίκτυο δηλαδή...

                      Σχετικά με το δικό μου Ps3 μάλλον χάθηκε στο δρόμο γιατί δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα να με ενημερώσουν για την εξέλιξη της αντικατάστασης του. Αν δεν υπάρξουν σημεία ζωής και σήμερα(μου είχαν πει κάποια στιγμή μέσα σε αυτήν την εβδομάδα που διανύουμε)θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο και δεν τους ξεπλένουν ούτε τα νερά του Ιορδάνη <_<
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • #56
                        Χμμμ... Ούτε έθερνετ καλώδιο, ούτε HD καλώδιο (HDMI, component), τα έχει δώσει όλα η Σόνυ <_<

                        Comment


                        • #57
                          Τα πάντα για τους καταναλωτες μας XD

                          Comment


                          • #58
                            Πάντως αν θυμάμαι καλά το δικό μου το 60άρι είχε έθερνετ καλώδιο, μάλλον το βγάλανε απ&#39; τα 40αρια στην προσπάθεια τους να κατεβάσουν το κόστος όσο περισσότερο μπορούσαν.

                            Για τα 40αρια γενικά ακούω αρκετές αρνητικές εμπειρίες πάντως, ένας φίλος μου πήρε ένα πριν λίγες μέρες και το πήγε αμέσως πίσω γιατί ο ανεμιστήρας έκανε θόρυβο επιπέδου 360 <_<

                            Comment


                            • #59
                              Πάντως αν θυμάμαι καλά το δικό μου το 60άρι είχε έθερνετ καλώδιο[/b]
                              Nαι ειχε ethernet καλωδιο το 60αρι.

                              Για τα 40αρια γενικά ακούω αρκετές αρνητικές εμπειρίες πάντως, ένας φίλος μου πήρε ένα πριν λίγες μέρες και το πήγε αμέσως πίσω γιατί ο ανεμιστήρας έκανε θόρυβο επιπέδου 360 <_<[/b]
                              Οντως ισχυει για τα 40αρια οτι ειναι λιγοτερο αξιοπιστα απο τα 60αρια.Παντως ειναι πιο αθορυβα και απο τα 60αρια


                              Comment


                              • #60
                                Οντως ισχυει για τα 40αρια οτι ειναι λιγοτερο αξιοπιστα απο τα 60αρια.Παντως ειναι πιο αθορυβα και απο τα 60αρια
                                [/b]
                                Σε αυτό προσυπογράφω.Κανένα θόρυβο το 40άρι,αν και δε μπορώ να το συγκρίνω με το 60άρι γιατί δεν έχω παίξει ποτέ σε τέτοιο.Πάντως σχετικά με την αναξιοπιστία του 40Gb αν δεν είχα πάθει αυτό που έπαθα πρόσφατα θα μιλούσα για ένα αψεγάδιαστο μηχάνημα.
                                Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                                Comment

                                Working...
                                X