Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μία ερώτηση ρε παιδιά. Πήρε ένας φίλος το premium αλλά δε μπορεί να βρεί τη gold συνδρομή. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

    Comment


    • Εγώ αν δεν κάνω λάθος αυτόματα γινόμουν gold member or sth. Και τώρα που έφτιαξα ξανά ένα νέο profile και το έβαλα στο live σε gold μου το έβαλε (και έτσι κατέβασα το demo του the force unleashed).

      Comment


      • Εγώ αν δεν κάνω λάθος αυτόματα γινόμουν gold member or sth. Και τώρα που έφτιαξα ξανά ένα νέο profile και το έβαλα στο live σε gold μου το έβαλε (και έτσι κατέβασα το demo του the force unleashed).
        [/b]
        Ξέρω ότι γίνεσαι για ένα μήνα. Πως ενεργοποιείς τη 12μηνη όμως?

        Comment


        • Eεεεμμμ...την αγοράζεις;;; (και μετά πας redeem code)
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Eεεεμμμ...την αγοράζεις;;; (και μετά πας redeem code)
            [/b]
            Η απλά με πιστωτική απευθείας μέσα από την κονσόλα. Εγώ έτσι το κάνω.


            Comment


            • XD εννοώ μες στο premium πακέτο. Που είναι αυτή η μαλακία για 12μηνη συνδρομή

              Edit

              Γράψτε λάθος. Μάλλον θυμώμουν κάτι άλλο. Σόρρυ για τη φασαρία ^^

              Comment


              • Έχω ακούσει ότι σε λίγο καιρό θα αλλάξουν όλα στα options και γενικά το Dashboard του XBOX 360, με διαφορετικές λειτουργίες και νέες εικόνες. Ισχύει έτσι?

                Μήπως ξέρετε αν μπορώ να βάλω για εικόνα κάτι που έχω κατεβάσει από το internet μέσο του PC?

                <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

                Comment


                • Έχω ακούσει ότι σε λίγο καιρό θα αλλάξουν όλα στα options και γενικά το Dashboard του XBOX 360, με διαφορετικές λειτουργίες και νέες εικόνες. Ισχύει έτσι?

                  Μήπως ξέρετε αν μπορώ να βάλω για εικόνα κάτι που έχω κατεβάσει από το internet μέσο του PC?
                  [/b]
                  Αυτό αποκλείεται να το επιτρέψει ποτέ η Microsoft. Αν γίνει ποτέ αυτό, το μισό xbox live θα βάλει τσόντες για gamerpics και θα γίνει το χάος.


                  Comment


                  • Αυτό αποκλείεται να το επιτρέψει ποτέ η Microsoft. Αν γίνει ποτέ αυτό, το μισό xbox live θα βάλει τσόντες για gamerpics και θα γίνει το χάος.
                    [/b]

                    Λες και τώρα με την X360 webcam είναι δύσκολο να φωτογραφίσει κάποιος το πουλί του...βέβαια ναι είναι πολύ λιγότεροι που μπορούν να το κάνουν και ετσι τους ελέγχουν πιο ευκολα.

                    Πάντως φίλε μου μπορείς να βάλεις για wallpaper εικόνα από το πισι σου...κάτι είναι και αυτό.

                    XD εννοώ μες στο premium πακέτο. Που είναι αυτή η μαλακία για 12μηνη συνδρομή[/b]
                    Χαχαχα...σου απομένουν 2 ευχές...
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Χαχαχα...σου απομένουν 2 ευχές...
                      [/b]

                      Η ατάκα απλά έγραψε Απλά θεός&#33;&#33;&#33;

                      Comment


                      • Θέλω να αγοράσω κάποιο racing game. Έχω ακούσει πολλά για το Forza Motorsport 2, είναι πράγματι τόσο καλο? Το πρόβλημα είναι πως όσες φορες και αν δοκίμασα να παίξω άλλο racing παιχνίδι έχτος από Gran Turismo, δεν μου άρεσε. Το Gran Turismo για μένα είναι το κατάλληλο. Λέτε να αφήσω το Forza Motorsport 2 και να πάω για ένα παιχνίδι όπως το Burnout? Αυτό δεν έχω πρόβλημα να το παίξω καθώς είναι διαφορετικού style, έχω δοκιμάσει τέτοια παιχνίδια και τα απολαμβάνω, ειδικά αν είναι καλοφτιαγμένα.
                        Αυτό αποκλείεται να το επιτρέψει ποτέ η Microsoft. Αν γίνει ποτέ αυτό, το μισό xbox live θα βάλει τσόντες για gamerpics και θα γίνει το χάος.
                        [/b]
                        Αυτό να μου πεις...

                        <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

                        Comment


                        • Για μένα το forza είναι το πλέον κορυφαίο racing game που υπάρχει. Ανώτερο του Gran Turismo αυτήν την στιγμή και must-have για κάθε racing fan. Εφόσον είσαι φαν του GT σίγουρα δεν θα το μετανοιώσεις.


                          Comment


                          • Για μένα το forza είναι το πλέον κορυφαίο racing game που υπάρχει. Ανώτερο του Gran Turismo αυτήν την στιγμή και must-have για κάθε racing fan. Εφόσον είσαι φαν του GT σίγουρα δεν θα το μετανοιώσεις.
                            [/b]

                            +1.Έχω φάει πολλές καγκουροώρες.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Να το χτυπήσω χωρίς πολλά πολλά λέτε ε? Θυμάμαι το Project Gotham 3 στο XBOX δεν με συγκίνησε όταν το πήρα. Μου έλειπε το ξεκίνημα με τις άδειες στο Gran Τουρισμό, μου έλειπε η αγορά πραγματικόν αυτοκινήτων, ο τρόπος που ήταν φτιαγμένα τα πράγματα στο παιχνίδι γενικά μου έλειπαν, ένιωθα κάπως άδειος. Όμως επειδή μου αρέσει να δίνω ευκαιρίες, ειδικά σε παιχνίδια που έχω ακούσει τόσα πολλά όπως το Forza Motorsport 2, θα το πάρω.

                              Τώρα το πρόβλημα όμως είναι άλλο. Έχω 3 επιλογές:

                              1. Το παίρνω από eBay καινούριο 30 περίπου Ευρώ με το shipping, καθώς το Play.com το έχει μονο σε Classic edition.

                              2. Παίρνω από eBay μεταχειρισμένο το Limited Edition (τώρα έμαθα ότι υπάρχει και Limited Edition) γύρο στα 15 Ευρώ υπολογίζω.

                              3. Παίρνω από Play.com το Limited Edition καινούριο 62 Ευρώ.

                              <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

                              Comment


                              • Aν σου λείπουν όλα αυτά τότε να το πάρεις σίγουρα.Εγώ το παίζω τώρα με όλα τα sattings στο ρεαλιστικό,και φοβάμαι ακόμα και να κατεβάσω απότομα ταχύτητα (έχω καταστρέψει διαφορικά...)
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X