Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ναι Evans με την HDMI έχω.Κι εγώ το αργούσα για τον ίδιο λόγο που αργούσε και ο Πάρταλος.Αλλά τελικά...
    Carpe diem

    Comment


    • Tι να πω. Όπως είπε και ο Jedah, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Άκουσα ότι αν το έχεις ξαπλωμένο ζεσταίνεται περισσότερο και αυξάνονται οι πιθανότητες να χαλάσει, αλλά δεν έδωσα σημασία.

      Τέλος πάντων, ως τώρα καλά τα πάει. Στην τελική τα πουλάω όλα και παίρνω ένα δεύτερο PS3 .

      Comment


      • Παντως εχω την εντυπωση οτι του pilgrim παροτι ειχε την hdmi δεν ειχε το τσιπακι falcon και η καταναλωση ηταν στα 200 και οχι στα 175 W. Σε μια συζητηση θυμαμαι οτι θα του εστελνα το παλιο μου τροφοδοτικο για καποιο λογο που αυτη τη στιγμη εχει σβηστει απο τον εγκεφαλο μου lol...εν ολιγοις καποιοι παροτι ειχαν σχετικα καινουργια μοντελα δεν καταφεραν να πεσουν στην αλλαγη του chip ή τροφοδοτικου κλπ κατι που συνεβει και τωρα με μενα ας πουμε που το καινουργιο 360 παρ'οτι αγοραστηκε πριν μερικους μηνες ειναι το μοντελο falcon και οχι το jasper. Απο αυτα που εχω δει εγω παντως το falcon με το πρωτο μοντελο εχουν σημαντικοτατη διαφορα στα ζητηματα θορυβος (ειναι και το drive καλυτερο)-θερμανση κλπ και οι λειτουργιες ειναι σαφως καλυτερες, οποτε check it ριχνοντας μια ματια στο τροφοδοτικο αρχικα. Αν δεν θυμαμαι καλα στα περι pilgrim παρακαλω να μην νιωσω την οργη και το κραξιμο του μιλενιο gamer lol.

        Απο κει και περα υπομονη σε οσους βιωσαν το νεο κρουσμα rrod και μη φοβαστε την ολη διαδικασια αποστολης στη γερμανια, παιρνει σχετικα λιγο χρονο και μπορει να ειστε τυχεροι και να σας στειλουν καινουργια κονσολα.

        Comment


        • Σωστα θυμάσαι αδερφέ μου! Παρότι είχα καθυστερήσει να αγοράσω 360 τελικά όπως παρατήρησα αργότερα η κονσόλα μου δεν είχε το falcon chip αλλά το παλίοτερο και τελικά έφαγα φόλα!!
          Μετά την επισκευή πάντως πρέπει να το άλλαξαν καθώς η κονσόλα δεν ανεβάζει θερμοκρασίες όπως πριν και το drive (το άλλαξαν και αυτό) ακούγεται λιγότερο.
          Για να δείτε ποιό chip έχει η κονσόλα σας το έχουμε ξαναπεί πού απλά ρίξτε μια ματιά στα watt που αναφέρονται στο τροφοδοτικό αν είναι πάνω απο 200 την μαμησατε αν είναι 175 είναι falcon και αν είστε πρόσφατος κατοχος 360 και στο τροφοδοτικό αναγράφει 150 watt τότε συγχαρητήρια έχετε jasper!!

          Σε μια συζητηση θυμαμαι οτι θα του εστελνα το παλιο μου τροφοδοτικο για καποιο λογο που αυτη τη στιγμη εχει σβηστει απο τον εγκεφαλο μου lol
          Που να θυμασαι έρμε που σε χουν φάει τα τσιγάρα τα ποτά και οι γυναίκες! Τελος πάντων σε συγχωρώ
          I attack sharks
          when i smell them bleed
          I dont go swimming
          water just wants to be around me.

          Comment


          • Εμένα γράφει 203W και ζει ακόμα!!!
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Ερώτηση:

              Για να κατεβάσω τα add-ons για το Fallout θέλω gold;
              I'm back bitches... Version 2.0

              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

              Comment


              • Originally posted by NickTG View Post
                Ερώτηση:

                Για να κατεβάσω τα add-ons για το Fallout θέλω gold;


                Κανείς;
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • Oxi.

                  Comment


                  • Δεν απαντησα γιατι δε γνωριζω στα σιγουρα, αλλα θα μου φαινοταν παραλογο να χρειαζεσαι gold για κατι τετοιο.

                    Comment


                    • Thanks!


                      Κοντεύω 20lvl και είμαι ακόμα στη μέση οπότε λογικά θα αγοραστεί κάποιο σύντομα.
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • Αν ειναι να παρεις ενα κοιτα να ναι το 3ο.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Αυτό έχω βάλει στο μάτι.
                          Αλλά σειρά έχουν άλλες αγορές προς το παρόν.
                          Μάλλον από Ιούνιο.
                          I'm back bitches... Version 2.0

                          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                          Comment


                          • To Mii χοιρον...
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • Το μωρό μου μόλις ξεκίνησε για το μακρινό του ταξίδι στη Γερμανία.
                              Καλό ταξίδι,καλά να περάσεις,να κάνεις νέους φίλους και γερό να επιστρέψεις για περισσότερο κάψιμο.Και φέρε και φωτογραφίες,και καμιά Γερμανίδα.;)
                              Που φτάσαμε.Να πηγαίνει το Χ360 Γερμανία κι εγώ τίποτα.:xp:
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Εμενα λοιπον μου ηρθε πισω η κονσολα, λειτουργει κανονικα ή ετσι δειχνει τουλαχιστον αλλα ειναι σπασμενο κατω το faceplate και το αυτοκολλητο απο τα πλαγια ηταν σε αλλη θεση απο αυτη που το αφησα. Το πορτακι των usb εχει χαλασει και το εβγαλα, και γενικα εχω μια απιστευτη τσαντιλα γιατι μου την δινει να δινω ενα πραγμα αψογο και να μου το επιστρεφουν σπασμενο...Τελος παντων, θα τους παρω αυριο ενα τηλ και θα τους πω στην τελικη να μου στειλουν ενα faceplate αν δεν τους στειλω πακετο πισω την κονσολα και να τους πω να μου στειλουν ενα elite πισω!!!!!

                                Θα βγαλω και pics να δειτε.
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X