Announcement

Collapse
No announcement yet.

League of Legends

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Άσχετο - σκέφτομαι να δοκιμάσω Xin...Αυτό το dash και το πανωσήκωμα που έχει φαίνονται πολύ ταιριαστά στο στυλ μου και με την πρώτη ευκαιρία θα τον τιμήσω. Είχα δοκιμάσει και Kennen ένα φεγγάρι αλλά αν και πολύ αποτελεσματικός χαρακτήρας είναι υπερβολικά σπινταρισμένος για τα γούστα μου.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #62
      Play League of Legends FREE at http://signup.leagueoflegends.com/?ref=brandartTime-lapse recording of the splash art for Brand, the Burning Vengeance


      Art Spotlight του καινουργιου Champion Brand,the Burning Vengeance

      Abilities:
      Sear: Brand launches a ball of fire forward that deals magic damage. If the target is ablaze, the target will be stunned.
      Pillar of Flame: After a short delay, Brand creates a pillar of flame at a target area, dealing magic damage to enemy units with the area. Units that are ablaze take additional damage.
      Conflagration: Brand conjures a powerful blast at his target, dealing magic damage to them. If the target is ablaze, the conflagration spreads to nearby enemies.
      Pyroclasm (Ultimate): Brand unleashes a devastating torrent of fire, dealing damage each time it bounces. If a target is ablaze, Pyroclasm's missile speed increases.
      Blaze (Passive): Brand's basic abilities light his targets ablaze, dealing a percentage of their maximum Health in magic damage per second.

      Comment


      • #63
        Μετά από αποχή ξανάρχισα να παίζω LoL. Επειδή όμως με τον κανονικό μου λογαριασμό θα ήμουν εντελώς χάλια, αγόρασα το χαρακτήρα μου και στον alternative που είναι lvl 10 - 11 και άρχισα την προπόνηση. Το επίπεδο των αντιπάλων και η ποιότητα των αγώνων είναι χαμηλό, μα το μόνο που θέλω είναι να ξαναβρώ τις κινήσεις μου και να ξυπνήσω τα αντανακλαστικά μου. Παρόλα αυτά θέλω να καταθέσω μια τελείως ηλίθια ήττα.

        Έχοντας κάνει χάλια ξεκίνημα λόγω ενός ηλίθιου Vladimir lanesman (ο κλασσικός τύπος που κυνηγάει όλη την ώρα, κάνει turret diving απλά για να γράψει ένα kill και παίζει 1v2 για την πλάκα του με τα αναμενόμενα αποτελέσματα) γυρνάμε το ματς, καθαρίζουμε πύργους και τρώμε το μεσαίο inhibitor κι ένα nexus turret. Στην επόμενη επίθεση, οι αντίπαλοι χωρίζονται αι καταφέρνουμε να φάμε τον 1 bot και νομίζω το δεύτερο. Το θέμα ήταν οι 3 στη μεσαία λωρίδα, όπου δεν είχαμε turrets και είμασταν ανοιχτοί στον inh. Η τέλεια ευκαιρία για ganking. Αμ δε...

        Βαράω ping όλη την ώρα. Ο Vladimir με μια Katarina είναι κάτω και αποφασίζουν να καθαρίσουν την πιο γεμάτη λωρίδα και να πάνε για το nexus.

        Ω ναι.

        Συνεχίζω να βαράω Ping γιατί εμείς δεν είμαστε τελείως γεμάτοι. Οι κάτω μας γράφουν. Ένας από εμάς τεζάρει. Συνεχίζουν να μας γράφουν. Τεζάρει και ο δεύτερος. Συνεχίζω να βαράω ping. Οι άλλοι βαράνε τον εχθρικό inhibitor, εγώ παίζω 1v3, τεζάρω και απλά περιμένω το respawn. Ακόμα και τότε όμως, με 2 nexus turrets, τα δύο κάτω γίδια ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ να μην κάνουν recall.

        Το τι έγινε το καταλαβαίνετε. Ευτυχώς δε με ενδιαφέρουν αυτά τα ματσάκια, αλλά η ηλιθιότητα ώρες ώρες σε κάνει να χάνεις την πίστη σου στον άνθρωπο.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #64
          Originally posted by Titus View Post
          αλλά η ηλιθιότητα ώρες ώρες σε κάνει να χάνεις την πίστη σου στον άνθρωπο.


          Έλα, χαλάρωσε, ένα παιχνίδι είναι. Δε το παίρνουν όλοι και τόσο στα σοβαρά.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #65
            ωπα αρχηγε μισο λεπτο, ο καθενας παιρνει οπως θελει οτι θελει, αν εσυ το παιρνεις χαλαρα μαγκια σου, μαζι σου, μην εχεις ομως την απαιτηση η την εντυπωση οτι πρεπει να το βλεπει ετσι και ο αλλος, ειδικα οταν μιλαμε για ακρως ανταγωνιστικο game που σπαταλας καποιες σεβαστες ωρες απο το χρονο σου πανω του, τιτε σε νοιωθω

            Comment


            • #66
              Originally posted by Vaynard View Post
              ωπα αρχηγε μισο λεπτο, ο καθενας παιρνει οπως θελει οτι θελει, αν εσυ το παιρνεις χαλαρα μαγκια σου, μαζι σου, μην εχεις ομως την απαιτηση η την εντυπωση οτι πρεπει να το βλεπει ετσι και ο αλλος
              Ακριβώς αυτό λέω: Οι άλλοι, που ο Titus χαρακτήρισε "γίδια", μπορεί απλούστατα να μην παίρνουν το παιχνίδι και τόσο στα σοβαρά. Και τέτοιους συμπαίκτες όλοι μας είχαμε και θα έχουμε για πάντα.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • #67
                Αναφορά των κατορθωμάτων του Gamers Odyssey στο League of Legends.

                Τίτος και KryptyK στην ίδια λωρίδα λοιπόν, Pantheon - Ashe έναντι Morde και Vayne. Οι αντίπαλοι είναι ντουγρου και δε συνεργάζονται πολύ καλά αλλά είναι ένα από αυτά τα παιχνίδια που τίποτα δεν πάει καλά. Όλα στραβώνουν για δευτερόλεπτα, αναγκαστικά recalls σε άσχημες χρονικές στιγμές, ένας Morde που έχει ψιλοφορτώσει δεν προμηνύουν τίποτα καλό. Αυτό που σώζει την κατάσταση είναι ένας ακόμα πιο φορτωμένος δικός μας Morde στην κάτω λωρίδα. Ξέχασα να πω ότι οι άλλοι 3 μιλάνε κάτι ανάμεσα σε αλβανικά και ρώσικα, έχοντας γεμίσει το chat, και όποτε βλέπω ρώσους προετοιμάζομαι για χοντρά μπινελίκια γιατί συνήθως είναι ζώα.

                Κάποια στιγμή, ενώ το παιχνίδι έχει αρχίσει να σπάει, αρχίζουμε την πίεση στη μεσαία λωρίδα και οι αντίπαλοι αποδεικνύονται τόσο συντονισμένοι όσο μια ομάδα μπάσκετ με Πάρκινσον. Ένα Rammus που δεν την παλεύει Χριστό, 4 δικές μου assists σε οριακά turret kills, ένας δικός μας Morde που συνεχίζει να φορτώνει και δύο turrets κερδισμένα.

                Και σκάει το ΘΕΪΚΟ αντίπαλο surrender vote με 5 ψήφους υπέρ!!!

                Παραδοθήκανε χωρίς λόγο!!!
                Χιχιχιχιχιχι!
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #68
                  Όταν με το καλό έρθει το PC θα παίξουμε και μαζί κανα Game γιατί απο laptop δεν. Θέλω να δω λίγο gameplay απο μεγαλύτερα levels.

                  Btw, Vayne feedαρισμένος είναι χειρότερος και απο Tryndamere/Nocturne. Κάνει 2 secs να σε φάει και μισό sec να φύγει απο μπροστά σου.

                  Comment


                  • #69
                    Den symfwnw
                    Poly psomi h Vayne akomh kai feedarismenh, ena feedarismenos trynda kanei ta idia kai antexei.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Ground_zero
                      Den symfwnw
                      Poly psomi h Vayne akomh kai feedarismenh, ena feedarismenos trynda kanei ta idia kai antexei.
                      Fact.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #71
                        Στο end-game πράγματι είναι καλύτερος ο Trynda, αλλά στα lanes ο Vayne δεν ψοφάει. Προσωπικά τουλάχιστον προτιμώ να έχω απέναντι Trynd στο lane που άμα τον ενοχλήσεις δεν μπορεί να πάρει τόσο εύκολα gold παρά τον Vayne που φαρμάρει αβέρτα.

                        Comment


                        • #72
                          Necro!!!

                          Εγώ έχω παίξει πάνω από 1800 games!!!

                          Και ακόμα παίζω δηλαδή.
                          My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                          Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by FoM View Post
                            Necro!!!
                            Σε κάνω add με ή χωρίς τα θαυμαστικά;
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • #74
                              Thread necro

                              The name is FoM. xD
                              My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                              Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by FoM View Post
                                Thread necro

                                The name is FoM. xD
                                Ναι μωρέ, βρήκα απλά έναν περίεργο τρόπο να σου ζητήσω να γράψεις το account name σου, αλλά εντάξει, fail, έπρεπε να υποθέσω ποιο θα είναι.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X