Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Gamertags & Meetings

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Συντροφοί και συντρόφισσες! Ωπα ωπα μλκια πάμε πάλι

    Συντροφοι! σήμερα λίγο μετα τις 19:00 (η λίγο πριν!) ο bartalos και ο παρταλος (εγώ!) κανονισαν για Halo ή Gears ή ενα απο αυτα τα δυο (). Οσοι μπορουν ας δώσουν το παρών.
    Για την τιμή του φόρουμ ωρέ!!!!
    I attack sharks
    when i smell them bleed
    I dont go swimming
    water just wants to be around me.

    Comment


    • #92
      'Nταξει είναι απλά περιττό να πως πόση τεράστια μπάλα παίχτηκε στο Halo 3 , περάσαμε για ακόμα μία φορά τέλεια .-

      Deus πόσο γαμάτος αυτός ο guest σου ρε φίλε :xp:

      Comment


      • #93
        Παιχτούρα ρε γμτ αυτός ο guest, τον έβλεπα κι εγώ χτες και έπαθα πλάκα. Πολύ δυνατός παίχτης, ταπείνωσε με spartan laser (πάλι!) έναν αντίπαλο και έδωσε την ηρωική νίκη. Ανερχόμενο ταλέντο σίγουρα, δεν είναι σαν κάτι άλλους (bart, nooto) αλλά έπαιζε δυναμικά, επιθετικά, πρέπει να ήταν υποστηρικτής του τσο και λο. Μπράβο στο παιδι, έδωσε άλλη διάσταση στα παιχνίδια.

        Comment


        • #94
          Τσο και λο με Spartan Laser από τη θέση του συνοδηγού στο Warthog! Ο οδηγός και ο πυροβολητής έμειναν άναυδοι αντικρίζοντας το βίαιο θέαμα! Λόγω ύπαρξης βεντέτας μεταξύ των εμπλεκόμενων, προηγήθηκε η φράση: ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ;;; Και ακολούθησε το laser!
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Evans View Post
            Παιχτούρα ρε γμτ αυτός ο guest, τον έβλεπα κι εγώ χτες και έπαθα πλάκα. Πολύ δυνατός παίχτης, ταπείνωσε με spartan laser (πάλι!) έναν αντίπαλο και έδωσε την ηρωική νίκη. Ανερχόμενο ταλέντο σίγουρα, δεν είναι σαν κάτι άλλους (bart, nooto) αλλά έπαιζε δυναμικά, επιθετικά, πρέπει να ήταν υποστηρικτής του τσο και λο. Μπράβο στο παιδι, έδωσε άλλη διάσταση στα παιχνίδια.
            Κατα τ'αλλα τρωει σκονη το 360... παραδεξου οτι στο καβατζωνει συνεχεια ο Deus σαν μεγαλυτερος και εσυ βολευεσαι με το αλλο.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #96
              Originally posted by Ramparter
              Κατα τ'αλλα τρωει σκονη το 360... παραδεξου οτι στο καβατζωνει συνεχεια ο Deus σαν μεγαλυτερος και εσυ βολευεσαι με το αλλο.

              Mαλλον δε καταλαβες. Και οι δυο τους τη βγαζουν με το πολυτιμο απλα το 360 το εχουν για ματσακια με φιλαρακια. Πως παιζεις με το κινητο στο ΚΤΕΛ για να περναει η ωρα.


              Δε πειραζει μικρος εισαι ακομα θα μαθεις. Αχου τον.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • #97
                Όντως, δίκιο έχει ο Azrael. Κυρίως στο πολύτιμο παίζουμε και οι δύο, απλώς ο αδελφός τον τελευταίο καιρό χαλαρώνει με το μικρό, προετοιμάζεται για το επικό FF XIII που θα βγει στο διαμαντένιο.

                n00bz Azrael, they do not know (yet).

                Comment


                • #98
                  "Πολυτιμο", σε λιγο θα μας πειτε οτι το αγαπατε κιολας.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #99
                    ΛΟΛ τι λεει το ατομο αυτο εννοειται.
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post
                      Παιχτούρα ρε γμτ αυτός ο guest, τον έβλεπα κι εγώ χτες και έπαθα πλάκα. Πολύ δυνατός παίχτης, ταπείνωσε με spartan laser (πάλι!) έναν αντίπαλο και έδωσε την ηρωική νίκη. Ανερχόμενο ταλέντο σίγουρα, δεν είναι σαν κάτι άλλους (bart, nooto) αλλά έπαιζε δυναμικά, επιθετικά, πρέπει να ήταν υποστηρικτής του τσο και λο. Μπράβο στο παιδι, έδωσε άλλη διάσταση στα παιχνίδια.
                      Απλα lol! Αυτος ο guest του deus ήταν μεγάλος νουμπας! Σε ενα ματς που με είχε βάλει αντίπαλο με τα υπολοιπα παιδιά (επειδη ειμασταν πολλοι!) είχα βαρεθεί να τον σκοτώνω!
                      Γενικά μου εχουν μείνει πολλά σκηνικά απο την τιτανομαχια "Goty vs forum"(Ryu, noobo, bartalos, deus, evans). Οταν ξαφνικα μου την πέσανε τρεις (δειλοι!) και με σκοτώσανε μπροστά στα μάτια της εμβροντητης κοπέλας μου (μα μπροστα στην κοπέλα μου ρε νουμπα nooto!).Οταν σε μια φάση ειχα spartan laser και ξαφνικά βλεπω μια γουρούνα να πλησιάζει, δεν είχα καταλάβει ποιος είναι μέχρι την στιγμη που άκουσα κόρνα! φορτώνω το laser και στέλνω τον Ryu να δει τα ραδικια ανάποδα (συγνωμη αδερφέ! η μοιρα μας εφερε σε αντίπαλα στρατόπεδα!)
                      Τέλος με το σκορ στο 49-49 και με ενα kill να χωρίζει τις 2 ομάδες απο την πολυπόθητη νικη η τύχη μου χαμογελασε και εριξε μπροστα μου τον guest του deus! 50-49 και μεγάλη νική για την ομάδα του Goty!


                      Y.Γ Μην γίνει καμιά μλκια και ξαναπαίξουμε αντίπαλοι! θα με έχουν όλοι τους αχτι
                      I attack sharks
                      when i smell them bleed
                      I dont go swimming
                      water just wants to be around me.

                      Comment


                      • Δε θα πω τίποτα κοινότυπο, ούτε θα πέσω στο επίπεδό άλλων που υποστηρίζουν ότι τους άφησαν να νικήσουν κτλ. Αντιθέτως, θα παραδεχτώ ότι ήταν καλύτερος και ότι με νίκησε κάποιες φορές. Υπόσχομαι όμως να τον ταπεινώσω την επόμενη φορά, είτε είναι στην ίδια ομάδα, είτε αντίπαλος. Όταν κρατάω spartan laser δε διαχωρίζω φίλους από εχθρούς.

                        Comment


                        • Χαχαχαχα φοβερη η ολη φαση με τον pilgrim στην αλλη ομαδα και φοβερος ο αγωνας αφου στο τελος ειχαμε φτασει 49-49. Αυτο που θυμαμαι και γελαω ακομα ειναι το σκηνικο που οδηγουσε ο ryu το τζιπακι και εγω ημουν πισω στα οπλα. Καθως θεριζαμε εμφανιζεται ο pilgrim αμεριμνος, αρχιζω να φωναζω ''αυτον αυτον'' ο ryu αντιλαμβανεται τι παιζει, πλησιαζουμε και ο pilgrim αρχιζει τα χορευτικα . Παρ'ολες τις προσπαθειες του για ενα σοβαρο θανατο τελικα τον βαλαμε σε τροχια .

                          Παιδια πολυ γελιο και γενικα καταπληκτικοι ολοι οι αγωνες (και στο gears που παιζαμε πιο νωρις με pilgrim και bart αλλα και τα τιτανια ματσακια του halo) .

                          Comment


                          • Με τον αδελφό είπαμε ότι πρέπει να αγοραστεί δεύτερο headset για να συμμετέχω κι εγώ στις συζητήσεις. Δυστυχώς παίζουμε split screen, οπότε χάνουμε ένα μέρος του awesomeness. Πρέπει να πάρουμε δεύτερο Xbox 360, δεν πάει άλλο .

                            Comment


                            • Σήμερα βραδάκι είμαι και εγώ μέσα για κάνα ματσάκι Halo3

                              Να ξέρετε όμως είμαι πιο νουμπάς και από τον pilgrim


                              Comment


                              • Originally posted by Laharl View Post
                                Σήμερα βραδάκι είμαι και εγώ μέσα για κάνα ματσάκι Halo3

                                Να ξέρετε όμως είμαι πιο νουμπάς και από τον pilgrim
                                Ειπαμε να σαι μετριοφρων αλλα εσυ το χεσες...

                                Originally posted by Evans View Post
                                Με τον αδελφό είπαμε ότι πρέπει να αγοραστεί δεύτερο headset για να συμμετέχω κι εγώ στις συζητήσεις. Δυστυχώς παίζουμε split screen, οπότε χάνουμε ένα μέρος του awesomeness. Πρέπει να πάρουμε δεύτερο Xbox 360, δεν πάει άλλο .
                                Και δευτερη gold... μα ποσο fail αυτη η microsoft.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X