Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alan Wake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nice stuff. Thanks. Αν και έχουμε χρόνο ακόμη μέχρι αυτά. Δε ξέρουμε καν πότε θα βγεί το δεύτερο DLC.
    sigpic

    Comment


    • Remedy "definitely" wants to do Wake 2

      We're still in launch phase of Alan Wake 1, but Microsoft have an option for [a sequel]. That was in the deal a long time ago. I don't see why they wouldn't. We're happy with the partnership and they're happy with the game. I think it fits in their portfolio quite nicely. I don't see any reason why we wouldn't continue with Microsoft and why we wouldn't renew the IP. We definitely want a sequel of course
      Alan Wake developer Remedy would love to make a sequel to its Xbox 360-exclusive psychological thriller, but Microsoft …

      Comment


      • Τι παίζει εδώ ? Συνέχεια του ? Θα πάω να μάθω.

        Σε λίγο καιρό θα έχω στα χέρια μου το πακέτο Alan Wake με τον κωδικό μέσα !
        sigpic

        Comment


        • Και βέβαια θα βγάλουν δεύτερο. Δε θα τους το επιτρέπαμε να μη βγάζανε.

          Άντε, Tanno-kun. Καλό παιχνίδι! Την Limited πήρες;
          sigpic

          Comment


          • Ναι, την Limited πήρα... Σιγά μην πάρω την Standard.
            sigpic

            Comment


            • :coolp:
              sigpic

              Comment


              • BTW, είναι επιβεβαιωμένο, όπως το είπε η Orion. Συγγνώμη, κοπελιά μου, αλλά εξαιτίας της λάθος είδησης του eurogamer για το DLC του μου είχε δώσει τις αμφιβολίες για τυχόν λάθος πάλι.
                sigpic

                Comment


                • S'alright.

                  Η Remedy πάντα την είχε τη φόρα για Alan Wake 2, απλά δε μπορούσανε να πούνε "Ναι, θα γίνει" χωρίς να ξέρουνε αν θα πετύχει το πρώτο. I think it's safe to say ,όμως, πως θα δούμε Alan Wake 2 στα επόμενα χρόνια.
                  Και εφόσον έχουνε το πρώτο, θα τους πάρει και λιγότερο χρόνο το δεύτερο.

                  Tanno, όταν θα ξεκινήσεις να παίζεις το παιχνίδι, να μας λες εντυπώσεις. Και να μαζεύεις καφέδες. Σε περίπτωση που δε το ξέρατε, στη Φινλανδία έχουνε και ιδιαίτερη αγάπη προς τον καφέ (φίλτρου).
                  Σε κάθε γραφείο, σχολική τάξη (με ενήλικες) κτλ έχει καφετιέρα και είναι ιερό καθήκον του καθένα να τη ξαναγεμίσει αμα αδειάσει. Οι άνθρωποι έχουνε ψύχωση με τον καφέ.
                  Εμ, με τόση βαρεμάρα και σκοτάδι, θα κόβανε φλέβες και θα σερνόντουσαν αν δεν ήταν caffeinated.

                  Προσωπικά δε πίνω. Είμαι hyper και αγχωτική απο μόνη μου. Αν πιώ καφέ θα είμαι ξύπνια και δε θα βάζω γλώσσα μέσα για κανα δυο μέρες.

                  Άλλα έχει φάση να μαζεύεις καφέδες στο Alan Wake αμα ξέρεις και αυτό το trivia για τους Φινλανδούς. Makes sense too. Άντε να κοιμηθεί ο Alan νύχτα. Τολμάει/προλαβαίνει;
                  Πρέπει να έχει ενέργεια... για να μπορεί να τρέχει 2-3 μέτρα και να κουράζεται σαν 90χρονος με πνευμονία...
                  sigpic

                  Comment


                  • Τότε πρέπει να έρθω Φινλανδία. Κι εγώ πάντα cafe πίνω.
                    sigpic

                    Comment


                    • "For he did not know, that beyond the lake he called home, lies a deeper, darker ocean green, where waves are both wilder and more serene. To it's ports I've been, to it's ports I'VE BEEN..."

                      Τελικα δεν μπορεσα να αφησω το παιχνιδι, θα συνεχισω μεχρι να το τελειωσω στο nightmare. Ο τιτλος φωναζει για δευτερο playthrough, ειναι παρα πολλες οι λεπτομεριες που υπαρχουν απο το πρωτο κιολας λεπτο και μπορεις να τις προσεξεις μονο τη δευτερη φορα που παιζεις... To game ειναι απιστευτα ψαγμενο ρε γαμωτο ... Πρεπει να βαλω να δω και τα επεισοδια απο το brightfalls καποια στιγμη..

                      Comment


                      • Μη με πωρώνεις ρε nooto κι έχω HL2 & SMG.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Να σε πωρώσω εγώ λίγο ? Είναι από τα καλύτερα !
                          sigpic

                          Comment


                          • Κατάρα ρε nooto τι είναι αυτά που λες . Μετά τις διακοπές μου θα προσπαθήσω να το βάλω στο πρόγραμμα.

                            Comment


                            • Nooto, τρέχα να με προλάβεις. Είμαι στο 5ο playthrough!
                              sigpic

                              Comment


                              • Μερικες εικονες απο το The Signal. Τελειωνω το εκτο κεφαλαιο και λεω να αρχισω το διαβασμα του Files σιγα σιγα ετσι ωστε να κρατηθω ζεστος μεχρι τις 27...










                                Comment

                                Working...
                                X