Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marvel Vs Capcom 3 Fate of Two Worlds

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ο sentinel ειναι για μικρα παιδακια πραγματικα σε 5 χρονο να πεις τα combo του θα στα βγαλει σε 2 λεπτα its not even funny

    phoenix is even more broken, αλλα τουλαχιστον θελει και λιγο skill γιατι δεν συγχωρει λαθη το teleport της ειναι beyond broken οπως και το dark phoenix form κοιταξτε λιγο πως παιζει με αυτη ο f.champ στο winter brawl

    Comment


    • Παραθέτω μερικά gameplay matches που βρήκα στο YouTube, καθώς και έναν αγώνα που έχει κυκλοφορήσει καιρό πριν κυκλοφορήσει το παιχνίδι, όμως είναι χαρακτηριστικό παράδειγμα για το πόσο imba είναι ο Zero.







      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • Ειδα τα 2 πρωτα clips για να καταλαβω τι ειδες και ειπες "imba" τον Zero.
        Πραγματικα δεν ειδα τιποτα ιδιαιτερο που να κανει τρελη ζημια ή κατι τετοιο. Μονο ενα σχετικα μεγαλο loop εκανε το οποιο δεν κανει και τρελη ζημια.
        Πιο "imba" ηταν ο Wesker με αυτα που εκανε (μεγαλο πλεονεκτημα το teleport του και η ζημια που βγαζει) και επισης απο ζημια οπως θα ειδες ο Dante δεν τα παει καθολου ασχημα .

        Πρεπει να βρω κανα κλιπακι με Zero να δεις τι πραγματικα μπορει να κανει γιατι οντως ειναι πολυ καλος στα χερια παικτων που ηδη εχουν λιωσει το game οσο να ναι.

        Comment


        • Ο Maverick Hunter ήταν, είναι και θα είναι πάντα imba. Δεν αναφερόμουν τόσο στο MvC 3 όσο στο γενικό awesomeness του

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • ειδα λιγο χτες το winter brawl USA το 3vs3 του mvc3....1 στους 2 ειχε στην τριαδα του sentinel

            δεν εντυπωσιαστηκα και πολυ απο αυτα που ειδα μονο ο j.wong που ειναι σε αλλο επιπεδο απο μονος του και λιγο ο keits δειξανε οτι εχουνε μαθει καποια παραπανω πραγματα και ειδικα την σωστη χρηση των assists

            κατα τα αλλα εχω να το αγγιξω καμια βδαμαδα που ειχαμε μαζευτει στου xeno
            cheapest game ever φυσικα και δεν μας χαλαει καθολου ITS mahvel!!! after all

            πατας κουμπακια και γινονται OMG SNAP!!! πραγματα στην οθονη αυτο αρκει

            Comment


            • Αύριο θα το έχω για ps3.Όσοι πιστοί,Vaynard εσένα κοιτάω,προσέλθετε να ρίξετε μερικές μπούφλες.
              Carpe diem

              Comment


              • Originally posted by Altair View Post
                Αύριο θα το έχω για ps3.Όσοι πιστοί,Vaynard εσένα κοιτάω,προσέλθετε να ρίξετε μερικές μπούφλες.
                Μπορεί να το ξανανοικιάσω οσονούπω οπότε είμαι κι εγώ μέσα για επικά ξύλα.

                Comment


                • Ωραία.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Οκ,το τσίμπησα,όποιος θέλει ας μου πει να παίξουμε.
                    Δεν έχω παίξει πολύ βέβαια,μια φορά ίσα ίσα να τερματίσω το arcade.Επέλεξα Wesker,Dante,Chris.Oι Wesker & Dante είναι ψιλοimba.O Chris όχι και τόσο.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Εμ τι να σε κανουμε που το πηρες στο PS3.
                      Eγω το ψηνω γενικα για το χαβαλε εστω, (δεν ασχολουμαι καν, αλλα αν εβρισκα κανεναν ολο και κατι θα γινοταν).
                      Ως τοτε 3rd strike online στο pc και τα mvc3 και ssf4 στην ακρη .

                      Comment


                      • βασικα ουτε εγω ασχολουμαι πλεον παρα μονο για χαβαλε αμα κατσει κανα σκηνικο

                        αμα με δεις καμια μερα μεσα altair στειλε και κανονιζουμε ξερω γω μη περιμενεις να γινει η δουλεια απο εδω

                        Comment


                        • altair καλα τα πηγες αποψε!!:resp:

                          Comment


                          • Ναι αμέ,τι να σου πω.8-0 με πήρες και με το ζόρι σου έβγαζα τον ένα χαρακτήρα.Άσε που πιστεύω ότι με άφηνες κιόλας.

                            edit:Άσε που δεν μου έβγαινε τίποτα.Ούτε advancing block,ούτε aerial team combo,ούτε καν counter τους.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • ρε αγοραρε μην εισαι τρομπας μαθε ενα-δυο combo 10 λεπτα υποθεση ειναι να γουσταρεις λιγο, ευκολο game ειναι το mvc3, καλα μη νομιζεις οτι εγω ξερω να παιζω δεν εχω ασχοληθει εμπειρικα στα πηρα τα ματσακια

                              Comment




                              • εξαιρετικο video με combos και resets για magneto

                                καλα εγω το ποσταρω εγω το βλεπω μονο εδω αλλα δε βαριεσαι με εντυπωσιασε η δημιουργικοτητα των combos με τα assists και φυσικα τα resets, το editing αψογο και το τραγουδι ταιριαζε απολυτα, some serious shit there respectzz

                                Comment

                                Working...
                                X