Announcement

Collapse
No announcement yet.

Journey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Άντε πότε βγαίνει και θα το δούμε στα μέρη μας ???
    sigpic

    Comment


    • #17
      Πολυ θετικα reviews (βγηκαν σημερα).

      9.2 στο metacritic.
      Enter the world of Journey, the third game from indie developers thatgamecompany (creators of "flOw" and "Flower"). Journey is an interactive parable, an anonymous online adventure to experience a person’s life passage and their intersections with other’s. You wake alone and surrounded by miles of burning, sprawling desert, and soon discover the looming mountaintop which is your goal. Faced with rolling sand dunes, age-old ruins, caves and howling winds, your passage will not be an easy one. The goal is to get to the mountaintop, but the experience is discovering who you are, what this place is, and what is your purpose. Travel and explore this ancient, mysterious world alone, or with a stranger you meet along the way. Soar above ruins and glide across sands as you discover the secrets of a forgotten civilization. [thatgamecompany]

      Comment


      • #18
        Ειδα μερικα video reviews και εχω μεινει αφωνος με την αισθητικη, ειναι σιγουρη αγορα (ισως και αμεσα).

        Comment


        • #19
          Day one για μένα.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • #20
            Kαι εγω day one.Την αλλη εβδομαδα βγαινει στο store νομιζω.

            Comment


            • #21
              Παιδιά όσοι το αγοράσετε εντυπώσεις παρακαλώ, υπάρχουν και κάποιοι που δεν έχουν PS3 και τους τρέχουν τα σάλια!
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • #22
                Aν δεν κυκλοφορούσαν αυτή την περιοδο Alan Wake, Μass Effect 3 και Total War Shogun 2: Fall of the Samurai μάλλον θα το αγόραζα και γω πρωτη μέρα
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #23
                  Θα ήταν ωραιο να βαζανε σε προσφορα το πακετακι flOw , Flower μαζι με το Journey . Τοτε θα ψηνομουν ασχημα

                  Comment


                  • #24
                    κατι διαβάζω για διάρκεια κάτω των δύο ωρών και ξενερώνω άσχημα:xp:
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • #25
                      LOL άσε, μην ασχοληθείς καν, by default είσαι εκτός κλίματος .

                      Comment


                      • #26
                        Σε ένα παιχνίδι που τα κύρια χαρακτηριστικά είναι η εξερεύνηση και η αλληλεπίδραση το playtime είναι τελείως σχετικό με τον κάθε gamer ξεχωριστά.

                        Comment


                        • #27


                          Στο plus εχει ηδη βγει.Altair???

                          Την επομενη τεταρτη για τους υπολοιπους.

                          Comment


                          • #28
                            Αγορασα σημερα psn card οποτε και εγω μαλλον για day one το παω. Αν το παρει καποιος plus user περιμενουμε εντυπωσεις.

                            Comment


                            • #29
                              Aσχετο.H psn καρτα πως ακριβως λειτουργει?Βαζεις απλα στο psn το ποσο που αγορασες και υπαρχει εκει για αγορες?Αυτοι που το πουλανε δεν κερδιζουν κατι?Δηλαδη αγοραζεις 20e και εχεις 20e?

                              Comment


                              • #30
                                Ναι, επι της ουσιας βαζεις τον κωδικο στο network και μετα τα 20 ευρω μενουν στο account σου για αγορες. Τωρα για το δευτερο δεν ξερω, την καρτα την αγοραζεις 20 ευρω και εχεις 20 ευρω στο account, οποτε ειναι αγνωστο το τι κερδιζουν οι retailers.

                                Comment

                                Working...
                                X