Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sonic Colours

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sonic Colours

    Sonic Colors Debut Teaser
    Carpe diem

  • #2
    Wtf is this ?

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #3
      Καλό φαίνεται το colours, αλλά δεν νομίζω να το αγοράσω.

      Για εμένα το unleashed ήταν fail, μόνο οι πρώτες πίστες ήταν γαμάτες, μετά έγινε παράξενο.

      Comment


      • #4
        Sonic Colours

        Ο νέος τίτλος της SEGA με τον μπλε σκαντζόχοιρο λέγεται Sonic Colours, το οποίο θα το δούμε στα ράφια των Ευρωπαϊκών καταστημάτων στις 12 Νοεμβρίου για πρώτη φορά.


        Ο τίτλος είναι ένας γρήγορος τίτλος σαν και τους περισσότερους με τον συγκεκριμένο ήρωα.

        Φαίνεται αρκετά καλό, με πολύ εμπλουτισμένο περιβάλλον που μου φέρνει στο νου Mario Galaxy 2, κάτι που εμαίνα μου φαίνεται περριτό έως και άχρηστο σε ένα Sonic παιχνίδι. Επίσης τα γραφικά είναι πολύ καλά ως υπέροχα!

        Αυτά απο μένα, ελπίζω μόνο να μην έχει την αθλιότητα του Unleashed που σταματάς και γίνεται αργό action, και που γίνετε flying game όλα αυτά ελπίζω να μην υπάρχουν. Το μόνο καλό που είχε το Unleashed ήταν τα πρώτα levels.

        Να ένα καινούργιο τρέιλερ!


        Θέλω ο Sonic να τρέχει στην φύση .

        Comment


        • #5
          Πάλι τα ίδια.

          Τα Σονικς έχουν υιοθετήσει μία άκρως αποτυχημένη (αποδεδειγμένα) ταυτότητα και συνεχίζουν στον ίδιο ρυθμό.

          Εγώ δε μπορώ να καταλάβω που ωφελεί όλη αυτή η ταχύτητα. Τι ακριβώς εξυπηρετεί?
          Δεν έχει νόημα να τρέχει σα τρελός και να μη μπορείς να παρακολουθήσεις τι συμβαίνει γύρω σου.

          Και στα παλιότερα Σονικς γινοταν χαμός αλλά τουλάχιστον υπήρχε και μία ισορροπία μεταξύ δράσης & εξερεύνησης (σε συνδιασμό πάντα με το High speed).
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • #6
            Originally posted by Scatman View Post
            Και στα παλιότερα Σονικς γινοταν χαμός αλλά τουλάχιστον υπήρχε και μία ισορροπία μεταξύ δράσης & εξερεύνησης (σε συνδιασμό πάντα με το High speed).
            Ναι ρε φίλε, παίζω τώρα Sonic 3 & Knuckles και λέω κοίτα οι πούστηδες πως τα κατάφεραν και τα συνδύασαν αυτά.

            Και Sonic Adventure 1 & 2 μου άρεσαν, άσχετα αν είχε γάτους, ρομπότ και άλλα πράγματα που σε ξενέρωναν. Η τελική γεύση ήταν θετική για μένα.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Scatman View Post
              Πάλι τα ίδια.

              Τα Σονικς έχουν υιοθετήσει μία άκρως αποτυχημένη (αποδεδειγμένα) ταυτότητα και συνεχίζουν στον ίδιο ρυθμό.

              Εγώ δε μπορώ να καταλάβω που ωφελεί όλη αυτή η ταχύτητα. Τι ακριβώς εξυπηρετεί?
              Δεν έχει νόημα να τρέχει σα τρελός και να μη μπορείς να παρακολουθήσεις τι συμβαίνει γύρω σου.

              Και στα παλιότερα Σονικς γινοταν χαμός αλλά τουλάχιστον υπήρχε και μία ισορροπία μεταξύ δράσης & εξερεύνησης (σε συνδιασμό πάντα με το High speed).
              You do have a point.

              Ναι μεν τα Sonic ήταν γρήγορα, αλλά όπως λες και εσύ, στα 3d sonic κυρίως, δεν σου δίνεται η δυνατότητα να εξερευνήσεις.

              Ούτε να σταματήσεις εκεί που θες γίνεται.

              Αλλά ΟΚ τώρα θα έχουμε και Sonic the Hedgehog 4!

              Comment


              • #8
                Αλλά ΟΚ τώρα θα έχουμε και Sonic the Hedgehog 4!
                Το ερώτημα είναι: μπορούμε να ελπίζουμε στο Sonic the Hedgehog 4; Προσωπικά δεν πιστεύω ότι μπορεί να βγει ένα αξιοπρεπές Sonic παιχνίδι, η σειρά πέθανε στο Sonic Adventure. Πριν από κανά χρόνο είπαν ότι θα κάνουν "reinvent" το Sonic, από τότε όμως έχουμε δει το Sonic Unleashed και τώρα ετοιμάζεται το Colours...

                Comment


                • #9
                  To Sonic 4 Act1 den nomizw na kanei kati kainourio, apo to Act2 kai meta perimenw kati proswpika.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • #10
                    To sonic the hedgehog 4 μόνο για ps3 είναι;

                    Αλλά να όχι και πολύ off-topic.

                    Γιατί λέγεται COLORS?

                    Comment


                    • #11
                      Το Sonic 4 θα βγει και στο Xbox 360.
                      Αν το Colors έχει gameplay σαν το Unleashed χωρίς το λύκο (έτσι δηλ. όπως δείχνει και το trailer του Colors), τότε πιστεύω θα είναι πετυχημένο και θα το πάρω άνετα.

                      Βασικά υπάρχει πιθανότητα να είναι έτσι, γιατί να μην είναι; Νομίζω το έχουν πάρει το μήνυμα στη SEGA: ΌΧΙ, ΆΛΛΑ, ΖΩΑ!

                      Σαν τίτλος το Colors δεν μ' αρέσει, πολύ απλός, αλλά δε θα τα χαλάσουμε εκεί φυσικά
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #12
                        Εγώ ελπίζω να έχει κάνα stage στη φύση κάτι σαν green hill zone 3D δεν ξέρω αν είχαν και τα άλλα 3D Sonics δε έχω παίξει κανένα.

                        Μόνο που ο Sonic ούτως ή άλλως ζώο είναι, πες όχι άλλες μεταμορφώσεις.

                        Το Unleashed suckαρε πραγματικα!

                        Comment


                        • #13
                          Το unleashed suckαρε γιατι πραγματικά οι πίστες με το λύκο δεν αντέχονταν, πραγματικά δεν είχα το κουράγιο να τις τελειώσω. Επαναλαβάνω όμως ότι οι πίστες με τον κανονικό Sonic ήταν πάρα πάρα πολύ καλές για 3D Sonic.

                          Don't worry link θα τρέχει στη φύση ο Σκαντζόχειρος στο 4. He is cool.

                          (To video δεν αναπαριστά το τελικό προϊόν)
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • #14
                            Για το Colours μιλούσα. Αν δεν έτρεχε ο Sonic στο Green Hill Zone στο 4 τότε θα ήταν Shit.

                            BTW Το sonic and the secret rings είναι ωραίο;
                            Ήταν να το πάρω αλλά πέρασε ο καιρός...
                            Αξίζει να το ψάξω για μεταχερισμένο ή ήταν shit?

                            EDIT: ΘΕΛΟΥΜΕ STH 4 ΣΤΟ WII!!!!

                            Comment


                            • #15
                              Δεν ξέρω πολλά για το secret, όμως σου προτείνω το Sonic Adventure 2 για GameCube
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment

                              Working...
                              X